999 rezultate për

peristeri

"Më recitonte poezi nga telefoni", Zbulohet lidhja e Klajdi Harunit me Anxhela Peristerin (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri ishin në një lidhje live me emisionin "Ftesë në 5", ku treguan si po i kalojnë ditët
Fitoi çmimin e këngës së vitit, Anxhela Peristeri dhuron të ardhurat për të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Në ndarjen e çmimeve “Kult” të këtij, viti Anxhela Peristeri arriti të triumfojë me këngën “Pa mua”. Ky projekt i saj
"Nuk kam pse ta fsheh" , Anxhela Peristeri zbulon moshën (FOTO LAJM) Ka pasur shumë aludime për moshën e këngëtares Anxhela Peristeri sepse në një artikull në Wikipedia shkruhet se ajo ësht
"Është njeri i thjeshtë", Anxhela Peristeri flet për partnerin për herë të parë Anxhela Peristeri për herë të parë ka treguar disa detaje në lidhje me partnerin e saj. Edhe pse për një kohë të gjat
"Martohu se je në fillimet e pleqërisë", Anxhela Peristeri i mbyll gojën ndjekësit (FOTO LAJM) Jeta private e Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar, edhe për faktin që këngëtarja preferon ta ruajë sekr
Upss! Partneri i dërgon lule Anxhela Peristerit në mes të emisionit Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shum
"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
Sherr me Anxhela Peristerin? Erik Lloshi rrëfen arsyen pse këngëtarja nuk i shkoi në dasmë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë bëri bujë të madhe dasma e këngëtarit Erik Lloshi me partneren e tij, Rominën. Ata shkëlqyen krah n
Njësoj si Bebe Rexha, Anxhela Peristeri "mashtron" fasnat (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e dashur për publikun, Anxhela Peristeri publikoi në Instagram një foto që ka ngjallur shu
Nuse seksi i Anxhela Peristeri, këngëtarja shkëlqen nën petkun e nusërisë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gj
Anxhela Peristeri drejt altarit, kush i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Këngëtarja Anxhela Peristeri ka ngjallur dyshime se mund të jetë në prag martese. Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagr
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri reagon për sherrin me Erik Lloshin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në mediat rozë po përflitet për një sherr të mundshëm mes këngëtares Anxhela Peristeri dhe kolegut të s
Nuk i shkoi as në dasmë, Anxhela Peristeri dhe Eriku përfundimisht nuk flasin (FOTO LAJM) Fundjavën që lamë pas këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Në një dasmë që zgjati disa ditë, këngëtari
Fustani e "tradhëton" Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime (FOTO LAJM) Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto të re në Instagram dhe
Të gjithë qeshin me "plakjen artificiale", Anxhela Peristeri ka një mesazh domethënës (FOTO LAJM) Rrjetet sociale vazhdojnë të mbushen me fotot e personazheve të njohur, të cilët provojnë se si do të duken pas disa vit
E pyesin për transformimin e Mateusit, përgjigjet Anxhela Peristeri (FOTO LAJM) Që nga koha kur dyshja Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku sollën bashkëpunimn “Muza ime”, qarkulluan lajme për një lidh
Anxhela Peristeri tregon sekretin, si u dobësova 16 kg për 7 muaj (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ia ka dalë të humbë kilogramët e tepër dhe të ketë format e dëshiruara trupore. Bëhet fjalë për Anx
Këngëtarja Anxhela Peristeri i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për mbjelljen e pemëve Krahas investimeve dhe punës së bërë në infrastrukturë, Parku i Madh i Liqenit vijon të pasurohet çdo ditë e më shumë me
Arian Çani i vendos unazën në gisht këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. Duke e këndua