999 rezultate për

perisic

Interi befason Realin (VIDEO) Interi ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Realit. Është Perisic ai i cili realizoi brenda zonës. /albeu.com/
Nuk u dha penallti për Perisic, dënohen arbitrat e Inter-Parma Janë kohë të vështira për arbitrat në Itali, të cilët në ndeshje të caktuara po vendosin me kokën e tyre pa përdorur sis
Perisic drejt Bundesligës, 3 klube në garë Ivan Perisic është rikthyer tek Interi nga Bayern teksa interesim për të ka nga klubet e tjera gjermane. Raportohet s
Perisic nuk zë vend, drejt kalimit në Premier League Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic. Man United po kërkojnë alternativa për Jado
Perisic dhe Vidal, Interi i prerë në lidhje me vendimet për këta futbollistë Një "jo" për Bayernin dhe një tjetër "jo" për Barcelonën. Interi nuk ka ndërmend ta huazojë sërish Perisicin te kampion
Bayern merr vendimin përfundimtar për Perisic, Interi në "bela" Trajneri i Bayern Muenich Hansi Flick ka konfirmuar se klubi ka vendosur të mos shfrytëzojë opsionin për blerjen e Ivan
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, Interi do duhet të gjejë zgjidhje Bayern Munich nuk do të blejë kartonin e Ivan Perisic. Një lajm i keq ky për Interin që është konfirmuar nga trajneri
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titul
Flick e do në skuadër, Bayerni bën llogaritë për Perisic Bayerni i Mynihut po mediton mbi blerjen përfundimtare të kroatit Ivan Perisic, pasi përtej dëshirës së trajnerit Hansi
Bayern Munchen e "ndan mendjen" për Ivan Perisic Bayern Munchen ka vendosur për të mos e mbajtur përfundimisht Ivan Peresicin. Sipas "Kicker", kroati do të rikthehet
Bayern ndëshkon shpejt Frankfurtin me një gol të bukur (VIDEO) Bayern ka kaluar në epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë kundër Frakfurtit. Bavarezët gjetën golin
Bayerni e do në skuadër Perisic, nis bisedimet me Interin për blerjen e kroatit Skuadra e Bundeligës fillimisht pagoi pesë milionë euro për huazimin e kroatit, dhe duhet të paguajë edhe 20 milionë tje
Interi dhe Bayerni arrijnë një tjetër marrëveshje për Perisic Gazeta italiane, La Gazzetta dello Sport pretendon se të dy klubet kanë ri-rregulluar marrëveshjen e tyre ekzistuese dh
Inter - Bayern afër marrëveshjes së rradhës për Perisic Gjigantët e Bundesligës kanë një mundësi për të nënshkruar me lojtarin në një marrëveshje të përhershme për rreth 20 mil
Ndikoi koronavirusi? Conte pranon rikthimin e Nainggolan dhe Perisic Koronavirusi pritet të dëmtojë ndjeshëm gjendjen financiare të klubeve të futbollit dhe këtë e kanë kuptuar mirë edhe te
Conte i mbyll "derën" Perisic, nuk ka rikthim në San Siro Antonio Conte po refuzon që Ivan Perisic të rikthehet te Interi në fund të këtij edicioni. Trajneri italian nuk mbësh
Coutinho jo, Perisic po, Bayerni gati të blejë kartonin e kroatit Ylli kroat i futbollit, Perisic, kaloi këtë sezon si i huazuar te Bayern, nga skuadra e Inter, dhe duket se paraqitjet e
Bayern Munchen vendos për të ardhmen e Ivan Perisic Një "thesar" i çmuar për Interin e Antonio Conte, i cili do të jetë në gjendje të llogarisë miliona që rrjedhin nga shit
Perisic rikthehet tek Interi Ivan Perisic do të rikthehet tek Interi. Mesfushori kroat që është i huazuar te Bayern Munich nuk ka arritur të bindë
Dëmtimi do ta mbajë jasht fushave për disa javë, Bayerni vendos për të ardhmen e lojtarit I huazuari nga Interi te Bayern Munchen, Perisic pëson dëmtim që do ta lerë 2 muaj jashtë fushave. Ky dëmtim duket se ka