E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

perin

E ka marrë malli për Shqipërinë, Bebe Rexha i tregon gjithë botës (VIDEO) Bebe Rexha na ka bërë të gjithëve krenarë me arritjet e saj dhe sidomos me faktin se i ka treguar të gjithë botës se nga
Haradinaj-Vuçiçit: Njihni pavarësinë e Kosovës ose bashkohemi me Shqipërinë Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas deklaratës së Presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç, i cil
Ministri grek trondit Shqipërinë: 12 miljet në Jon na japin 13 000 km2 territor të ri Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendias ka mbrojtur në Parlament projekt-ligjin e qeverisë së Mitsotakis-it për zgje
Haradinaj foli për "Shqipërinë e Madhe", acarohet Vuçiç “Haradinaj është njeri i rrezikshëm dhe ‘Shqipëria e Madhe’ do të ishte një kërcënim për të gjithë”, ky ka qenë reagimi
Ramush Haradinaj paralajmëron bashkimin me Shqipërinë Kandidati për President nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjat
Acari pushtoi Shqipërinë, meteorologët zbulojnë kur pritet përmirësimi i motit Prej ditësh, moti në vendin tonë vijon të jetë i ftohtë, me temperatura në minus. Temperatura më e ulët që është parash
Rama homazhe Ismail Qemalit: Për Shqipërinë që bëre Zonjë! Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku bën një homazh për përvjetorin e lindjes së Ismai
FT: Presioni mbi Shqipërinë dhe loja e madhe e Erdoganit në rajon, intriga turke në Ballkan Nga Financial Times Më shumë se një vit më parë, shtetasi turk Harun Çelik u la i lirë nga burgu dhe u “paketu
Gjermania është vendi sekret që dhuroi vaksinën? Ambasada zbulon si qëndron e vërteta Ambasada Gjermane në Tiranë ka reaguar sot lidhur me ardhjen e vaksinë të Pfizer ditën e djeshme në Shqipëri, ku u përfo
Mund të kaloni edhe pa test negativ, ky shtet hap kufirin me Shqipërinë Tashmë prej kohësh lëvizja në vendet fqinje është shoqëruar me një sërë mash shtrënguese, por pas nisjes së vaksinimit d
Gomez i kundërpërgjigjet Gasperinit me video (VIDEO) Atalanta duket se ka gjetur përsëri rrugën në kampionat, duke marrë një fitore bindëse 4-1 kundër Benevento-s së Pippo I
Çështja Gomez, Gasperini e sqaron: Refuzoi t’u përshtatet ndryshimeve Atalanta triumfoi me rezultatin e thellë 1-4 në transfertën ndaj Benevensot, ndërsa ish kapiteni Papu Gomez i la sërish
Zgjerimi në det, Athina bën gati dosjet për në Hagë Zv/ministri i Jashtëm i Greqisë, Miltiadhis Varviciotis, ka folur në lidhje me marrëdhëniet mes Greqisë dhe Shqipërisë.
Moti i keq përfshin Shqipërinë, ISHP jep 8 porosi për qytetarët Instituti i Shëndetit Publik këshillon qytetarët që të jenë të kujdesshëm në mënyrë që të shmangin aksidentet rrugore du
Zgjerimi i Greqisë me 12 milje në detin Jon, Nishani: Rama tradhtoi Shqipërinë! Pas zyrtarizimit të Greqisë për t’u zgjeruar me 12 milje në detin Jon, ka reaguar edhe ish-Presidenti i Republikës, Buja
Moti i keq përfshin Shqipërinë, OSHEE zbulon dy qytetet pa energji elektrike "OSSH thekson se grupet e avarisë janë në terren dhe po punojnë për rikthimin e energjisë tek të gjithë abonentët." O
Soreca për Kushtetuesen: Arritje për Shqipërinë dhe Reformën në Drejtësi Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca, ka reaguar pas betimit të anëtarit të gjashtë të Gjykatës Kushtetuese Përpari
Gasperini: Mjaft me Gomez, merruni me sukseset tona Pasi siguroi sërish kalimin në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampionëve, Atalanta ka rikthyer vëmendjen në kampionat, ku p
Zënka me Gasperinin i kushton shtrenjtë Gomes, përjashtohet nga Atalanta Të dielën në orën 18:00 Atalanta do të ndeshet me Romën. Vëmendje ka marrë kapiteni i Atalantës, i cili la të kuptohe
Serbia lë pas Shqipërinë e Kosovën! Të hënën marrin 5000 vaksinat e para anti COVID-19 Të hënën ose të martën në Serbi arrijnë dozat e para të vaksinës kundër COVID-19 dhe do u shpërndahen shtëpive të të mos