999 rezultate për

perhapur

Këto janë 5 emrat më të përhapur në Shqipëri (FOTO LAJM) INSTAT jep mundësin të gjithë vizitorëve në këtë faqe që të zbulojë se sa është i përhapur emri i tij në Shqipëri. N
Nëse i keni mbjetuar kancerit të gjirit, një lajm i keq për ju Një studim i fundit ka zbuluar se kanceri i gjirit mund të rishfaqet 15 vite pasi është trajtuar me sukses. Femrat me
Alarmuese, mushkonja tigër mbërrin në Maqedoni Në territorin e Republikës së Maqedonisë ka filluar përhapja e mushkonjave të rrezikshme “tigër” aziatike njoftojnë nga
Loja e tmerrshme që është përhapur në shkollat e Shkupit (VIDEO) Në rrjetin social Tuiter, platforma “Vidi Vaka” (Shiko kështu), ka publikuar një video ku thotë se “kështu duket “loja”
Lajm i keq për ata që e kanë kaluar kancerin e gjirit Zbulimi i hidhur për kancerin e gjirit Mund të rikthehet edhe pas trajtimit me sukses Publikuar | 11:34 10/11/2017 S
Kjo është sëmundja më e përhapur në planet: Çfarë duhet të dini mbi të Depresioni është sëmundja më e përhapur në planet dhe numri i të prekurve arrin në 350 milionë, thënë ndryshe më shumë n
Gratë që punojnë me orar të zgjatur rrezikohen nga kjo sëmundje shumë e përhapur Studime të shumta veçse kanë dëshmuar se të punuarit për më gjatë se 39 orë në javë është gjë e pashëndetshme për gjiths
Dasma përlot rrjetin, adoleshentja martohet javën e fundit të jetës Amber Snailham 17 vjeç dhe i dashuri i saj Callum Firks, po ashtu 17, patën dasmën e ëndrrave të tyre. Por pas kësaj
Kjo është sëmundja më e përhapur në planet Sëmundja më e përhapur në planet ku numri i të prekurve arrin në 350 milionë, është depresioni. Të paktën një milion
Kujt i kishte shkuar mendja? Ky është mbiemri më i përhapur në Shqipëri Një djalë i ri nga Çekia, i shtyrë nga kurioziteti ka bërë një listë të mbiemrave më të shpeshtë në shtetet e Ballkanit,
Zjarr në një qendër tregtare, digjen dhjetëra persona (FOTO LAJM) Së paku 37 njerëz dyshohet ta kenë humbur jetën në një qendër tregtare në Davao të Filipineve, pas një shpërthimi të një
“Pederastia është përhapur edhe në male…”, koha kur ministri i Zogut luftonte homoseksualët Në vitin 1937, ministri i Brendshëm i Mbretërisë Shqiptare të Ahmet Zogut, Musa Juka ngrinte si shqetësim përhapjen e as
Farat e shalqirit shërojnë sëmundjen më të përhapur të momentit Shalqiri është një ndër përbërësit më të preferuar gjatë ditëve të nxehta. Nuk është vetëm shijshëm dhe freskues, por
Zëdhënësja e PD-së sqaron të vërtetën: Janë përhapur lajme fallto, ja ç’ndodhi mbrëmë në Kryesi Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa, me anë të një postimi në rrejtin e saj social “Facebook”, ka reaguar per lajmet e publikua
Farat e shalqirit shërojnë sëmundjen më të përhapur të momentit Shalqiri është një ndër përbërësit më të preferuar gjatë ditëve të nxehta. Nuk është vetëm shijshëm dhe freskues, por
Cili është mbiemri më i përhapur në Shqipëri Një djalë i ri nga Çekia, i shtyrë nga kurioziteti ka bërë një listë të mbiemrave më të shpeshtë në shtetet e Ballkanit,
Kjo nënë është gjeni, shikoni si e shpëtoi familjen e saj nga zjarri në Londër (FOTO LAJM) 39-vjeçarja Natasha Elcock ishte në gjumë me të dashurin e saj dhe vajzën 6 vjeçare kur u lajmëruan se në pallat kishte
Alarm! Qeveria fsheh sëmundjen e rëndë që është përhapur në Sarandë Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim në Facebook ku sipas tij një veteriner ka denoncuar se në Sarandë ka
Sindroma më e përhapur për të cilën mund të mos keni dëgjuar asnjëherë Mendimi i parë që të vjen ndërmend kur dëgjon ose lexon 22q11.2 është se mund të jetë një fjalëkalim ose kod postar. Me
Klubi i Kukësit reagon për video-skandalin e përhapur sot Skuadra e Kukësit po luan një sfidë shumë të rëndësishme ndaj Flamurtarit, por skandali i përhapur sot në media ka bërë