999 rezultate për

pergjon

Gazetat e Presidentit serb : MI6 po i përgjon Vuçiçin, Daçiçin dhe politikanë serbë në Kosovë Tabloidi serb “Alo”, i cili është një instrument në duart e Presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq shkruan se agjentët
Norvegjia dyshon se Rusia po i përgjon përmes një balene Ekspertët detarë në Norvegji besojnë se e kanë zbuluar një balenë të bardhë që është trajnuar nga marina ruse si pjesë e
Vjehrra nga Kavaja i përgjon nuses telefonin dhe i zbulon dashnorin Ademi nga Kavaja u dashurua me një vajzë nga Lushnja, por prindërit e kundërshtuan dashurinë e tyre për shkak se nëna e
E rrallë, si SHISH përgjonte Ibrahim Rugovën në Romë Shkrimi i njëmbëdhjetë i ciklit me kujtime, ekskluzivisht për “Illyria”, kushtuar 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s dh
Deputeti i PD nxjerr pamjet: Policia përgjon ilegalisht Lulzim Bashën (VIDEO) Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë këtë mbrëmje kur tha se kreu i opozitës është përgj
Rrëfimi ish-deputetit socialist: Si më përgjonte SHIK-u në fushatë Flet pas 23 vitesh deputeti i anatemuar socialist. Ish-deputeti socialist, mjeku pediatër Sali Rexhepi, tregon se përse
"Akrepi", sekseri i morgut të Tiranës që përgjon nëpër spitale (VIDEO) Problemet në fushën e shërbimeve funerale në Shqipëri nuk mbarojnë këtu. Babëzia tejkalon çdo limit kur fillon të flasës
"Besa Shahini po përgjon bisedat e mësuesve në çdo shkollë" Ish-kryeministri, Sali Berisha ditën e sotme ka bërë publik një denoncim që i ka ardhur në "inbox-in" e tij ku thuhet se
Ministri jep detaje për pajisjen që përgjonte prokurorinë Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski para mediave tha se do të hetohen detajet dhe do të verifikohet qëllimi
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
Skandal në Skoci, policia përgjon tifozët në stadium Skocia duket se është epiqendra e një skandali të madh. Sipas raportimeve të “Sky News” janë tifozët që akuzojnë policin
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
Facebook ju përgjon celularin! Facebooku akuzohet së ka përgjuar jo vetëm mesazhet e përdoruesve në këtë rrjet social por edhe telefonat e tyre. F
Mësoni se si na "përgjon" Facebook & Google, si dhe të dhënat që ata kanë për ne Kompanitë e mëdha të teknologjisë, Facebook dhe Google, janë në qendër të kritikave nga opinioni publik për shkak të shp
Zbulohet raporti sekret: Të dhënat e agjentëve që përgjonin Tuk Jakovën dhe Bedri Spahiun Liderët e shpallur rishtas antiparti, para se të shkonin përballë skuadrës së pushkatimit, apo në ferrin e burgjeve të k
Kujdes kur bëni "Like", Facebook po ju përgjon Sipas një studimi të kryer nga Universitetet e Kembrixh dhe Shkolla e Biznesit e Kolumbias në Nju Jork, rezulton se komp
Si përgjon ambasada ruse të gjithe shtetarët më të rendësishëm në vend (VIDEO) Kastriot Myftaraj ka dalë në një tezë të re sa i përket përgjimeve në vend. Sipas tij, fakti që ambasada ruse gjende
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
Skandali me drejtorin që përgjonte mbledhjet, merret vendimi drastik ne Ministri Hije përgjimesh edhe në Ministrinë e Brendshme. Një zyrtar i lartë është kallëzuar në Prokurorinë e Tiranës pasi përgjon
VMRO DPMNE: Policia po përgjon zyrtarët tanë VMRO-DPMNE ka akuzuar Ministrinë e Punëve të Brendshme se në bashkëpunim me Prokurorinë Publike dhe gjykatat është duke