999 rezultate për

pergjigjur

Kryeministër i vendit?! Rama: Vaksinat m'i dha Ndragheta po mos e bëj muhabet Kryeministri Edi Rama sicc nuk përton, ka replikuar ditën e sotme me komentuesit në Facebook, kryesisht sa i takon vaksi
A t’ka rreh najher baci Sabri? Ermal Fejzullahu do t'ju shkrijë së qeshuri me përgjigjen Këngëtari Ermal Fejzullahu merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën. Njëjtë ka ndodhur edhe mbrëmë, ku iu ka përg
Çahen rrugët, tërmeti i fuqishëm godet Argjentinën Një tërmet me magnitudë 6.8 ballë goditi Argjentinën perëndimore-qendrore të hënën, i pasuar nga të paktën pesë goditje
Gomez i kundërpërgjigjet Gasperinit me video (VIDEO) Atalanta duket se ka gjetur përsëri rrugën në kampionat, duke marrë një fitore bindëse 4-1 kundër Benevento-s së Pippo I
Dalin rezultatet e Exit Poll-it të parë: Për kë votuan amerikanët? Kanë dalë rezultatet e para të Exit Polleve në zgjedhjet presidenciale në SHBA. Exit Pollet janë për ata që kanë votu
"Plas" te Barça: Suarez i përgjigjet Messit: Bëj kujdes aty mos të njollosin (FOTO LAJM) Luis Suarez i është përgjigjur mesazhit emocionues të dërguar publikisht nga shoku i tij më i ngushtë dhe njëkohësisht k
Lojtarët e Arsenal përleshen para ndeshjes me Fulham (VIDEO) Dy lojtarët e Arsenal-it, Ceballos dhe Nketiah, kanë patur një përplasje gjatë nxehjes së zhvilluar para ndeshjes kundër
Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM) Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve
Rama pro listave të hapura, Basha "hidhet në sulm" Kryeminsitri Edi Rama deklaroi sot se do të mbështesë Myslim Murrizin në nismën e tij për të hapur listat, duke thënë se
Fjoralba Ponari e thotë hapur, si reagon kur ndjekësit e "sulmojnë" (FOTO LAJM) Fjoralba Ponari ka ndarë së fundmi një pjesë të kohës së saj me ndjekësit në “Instagram”. Moderatorja i është përgjigjur
55-vjeçari në Durrës: Më duket se jam infektuar me koronavirus, ambulanca s'më përgjigjet Një denoncim i rëndë ka ardhur nga një qytetar nga Durrësi i cili është ankuar se prej disa ditësh ka shenja të koronavi
Të fiksuar pas fotove të Kejvina Kthellës? Modelja sapo "zhgënjeu" fansat (FOTO LAJM) Te gjithë personazhet me një Instagram të populluar e kanë shfrytëzuar atë në këto ditë izolimi duke kaluar kohën më pye
Ftesa e Metës për Këshillin e Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht Numri një i PD-së, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje pozitive ftesës së Presidentit Meta për mbledhjen e Këshillit të S
Përplasjet me Bashën, a do të donte Grida Duma të ishte në krye të PD-së? Grida Duma ka qenë sot e ftuar në programin “Rudina” në Tv Klan, ku përvecc pyetjeve të moderatores i është përgjigjur d
"Tronditet" San Siro, Atalanta barazon rezultatin (VIDEO) Atalanta ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interi në San Siro. Golit të Martinez në minutën e 3' i është përgj
Materazzi i përgjigjet direkt Ibras: Faleminderit Zlatan, falë teje e fituam tripletën Heroi i Interit, Marco Materazzi, i është përgjigjur në stil komenteve të Zlatan Ibrahimovicit, duke e falënderuar suede
85 vjeçari ngec në ashensor, momenti human kur emergjencat e shpëtojnë (VIDEO) Një 85 vjeçar ka mbetur i bllokuar në ashensor ppasi u ndërpre energjia elektrike. Ngjarja ka ndodhur në Lushnje, tek
Merr fund lufta mes reperëve shqiptarë? Stresi: Noizy është më i miri (FOTO LAJM) Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit. Dh
Mësimi më i madh që Lori Hoxha ka marrë nga e ëma, na bëri të gjithëve të reflektojmë (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe të përfolur të showbizit. Ai gjithnjë tërheq vëmendje në mediat ro
Fansja i kërkon këshillë për lidhjet në distancë, Keisi e hutoi me përgjigjen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit u bë shumë virale në media për shkak se dyshja nuk u panë më bashkë. Pas feje