999 rezultate për

pergjigje

U tha se u nda me Arbenitën, gjesti i Feros jep përgjigjen përfundimtare (FOTO LAJM) Ditën e djeshme reperi i njohur nga Kosova, Fero, bëri me dije se ka përfunduar kontratën 2 vjeçare me labelin “On Recor
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’
Publikoi "procesverbalin" e mbledhjes në Shkodër, PS i përgjigjet Berishës Partia Socialiste ka reaguar në lidhje me procesverbalin e publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha për mbledhjen e d
“Dua të të lëpij këmbët dhe takat”, Ronela Hajati publikon mesazhet "perverse" (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka vendosur të vijë më pranë ndjekësve të saj duke realizuar një bisedë në rrjete sociale. Por mes shumë k
Plaku 93 vjeçar habitë me përgjigjen që i dha serbit, kur e pyeti pse i kishte 23 fëmijë Hajzer Bojku, nga fshati Druvarë i Vushtrrisë, është 93 vjeçar dhe është ndër më të moshuarit në rrethinën e Vushtrrisë.
Zidanen e pyesin për Pogba-n, si përgjigjet ai Trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane dha një konferencë për mediat iberike përpara fillimit të kampionatit. Gjatë k
Ndjekësi vë bast shtëpinë se Oriola ka silikon, modelja ka një përgjigje (FOTO LAJM) Oriola Marashi po ngjit shkallët e suksesit si një ndër modelet shqiptare më të suksesshme e gjithmonë suksesi ka vështi
"A do martoheshe me një burrë të varfër?"Greta Koçi me përgjigje "filozofike" (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret me karierrën më të gjatë në tregun muzikor shqiptar. Përsa i përket jetës private
A mund të fshihen kujtimet negative? Shkencëtarët kanë gjetur një përgjigje Njerëzit me depresion kanë tendencë të mendojnë dhe të i ri mendojnë gjërat në një mënyrë negative. Depresioni mundet
"Mashkulli ideal për ty?”, moderatorja shqiptare liston gjithë karakteristikat (FOTO LAJM) Lei Kraja njihet si një nga bukuroshet e emisioneve sportive në ekranin e ‘Digitalb’. Ajo publikon herë pas here foto dh
I thonë plakë, Bebe i përgjigjet në mënyrën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo puno
"T’paska humb gjoksi fare", Fatma i kthehet keq ndjkësit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Fatma Haxhialiu është shpesh në qendër të vëmendjes së mediave për thumbimet që i bën personazheve
Akuzave të PD-së, Pjetri i përgjigjet duke publikuar çertifikatën e pastërtisë (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD se është dënuar për trafik droge. Pje
Vajza vëmendje, nëse ai bënë këto 3 gabime në mesazhe nuk është për ju Nëse ju pëlqen dikush, doni te flisni gjate gjithe kohës. Megjithatë janë disa gjëra që duhet të dini, përpara se t’i
Ramës i bëjnë sytë xixa nga ky veprim i Elisës (FOTO LAJM) Elisa Spiropali vijon akuzat ndaj Presidentit të Republikës duke e quajtur atë "baba Xhikja", por më tepër se sa "lufta"
Presidenca i përgjigjet akuzave të Ballës Presidenca me anë të zëdhënësit Tedi Blushi i është përgjigjur akuzave të sekretarit të Përgjithshëm të PS-së, Taulant B
"A pihet puro në pishina", Bes Kallaku nuk mund ti përgjigjej më bukur ndjekësit (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një ndër humoristët më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar, po ashtu dhe një moderato
I ngacmonjë burrin në Instgram, Almeda Abazi i jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është ndër aktorët turq më të pëlqyer të momentit. Falë roleve të tij të suksesshëm, ai ka krijuar
"I dënuar në Itali"! Pjetri i Shkodrës i përgjigjet akuzave të PD-së Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri i është përgjigjur akuzave të demokratëve sipas të cilëve ai ka qenë i dën
A është seksi më i mirë kur bën palestër? Moderatorja shqiptare përgjigjet troç (FOTO LAJM) Thonë që kur martohesh jeta seksuale me partnerin nuk është aq e gjallë sa në fillim. Për këtë është pyetur edhe mode