999 rezultate për

pergjigja

Meta e fton Ramën për takim në 05:00 të mëngjesit, zbulohet përgjigja e kryeministrit (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta ditën e sotme ka ftuar në takim kryeministrin e vendit Edi Rama për të diskutuar për
Igli Tare te Milani? Sot pritet përgjigja e shqiptarit Sot mund të jeta përgjija definitive e Igli Tares nëse do të jetë ose jo drejtor sportiv i Milanit, post ky i propzuar n
Ali Ahmeti a e njeh El Chekën, ja përgjigja e kreut të BDI-së për kërçovarin në Amerikë?! Të ashtuquajturat “bomba”, të publikuara nga Sheqerim Ahmeti, i njohur tashmë si El Cheka, vazhdojnë të shpërndahen në i
Fansja e akuzon se nuk e uroi për ditëlindje, përgjigja e Luanës nuk pritej (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më të dashura në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo është tepër ak
Courtois pyetet për Hazard, kjo është përgjigja e tij Courtois ka gëzuar tifozët e Los Blancos gjatë ditës, duke u fotografuar me ta. Teksa po largohej nga qendra stërvito
Del përgjigja: Pse gratë e zgjuara dhe tërheqëse janë vetëm A keni menduar ndonjëherë pse kaq shumë gra të zgjuara dhe atraktive janë ende single? Pse disa nga miket apo koleget
Reali ofroi 82 milion për Hazard, kjo është përgjigja e Chelsea Real Madrid ka ofruar 82 milionë euro për Eden Hazard, mirëpo Chelsea e ka refuzuar ofertën e klubit spanjoll. "The S
Kjo është përgjigja e Bashës për SHBA-në Në mbledhjen e vetëm pak çasteve më parë të PD-së, u miratua djegia e mandateve me votë unanime nga të gjithë deputetët
Vjen përgjigja, gjyqtari Thanza i dënuar për vjedhje në Itali Ish-gjyqtari Admir Thanza rezulton i dënuar për vjedhje në Italia sipas autoriteteve të këtij vendi. Kishte indicie,
Alketa Vejsiu tenton të risjellë skandalin tek Ermali, por përgjigja e Robertit e lë "thatë" Një javë më parë, tek emisioni i Ermal Mamaqit pati një reagim në të qara e të dashurës së blogerit me famë botërore të
E shau k**vë, Ledri merr vendimin drastik për Agon Amigën Duket se zënkat mes reperëve janë shtuar së tepërmi dhe tashmë më së shumti ndodhin në rrjete sociale. Kështu bëri bu
McGregor kërkon revanshin me Khabibin, pritet përgjigja e rusit Luftëtari irlandez, Conor McGregor tregoi së fundmi arsyet që sipas tij ndikuan në humbjen ndaj rivalit rus, Khabib Nurm
"Artan Hoxha mori 40 mijë euro për intervistën e Bajrit", vjen përgjigja e gazetarit Pas daljes në mediat belge të lajmit për Safet Bajrin, ky i fundit për disa ditë me radhë u komentua gjatë edhe në media
Kallashi: Politikanët ma kanë kërkuar për një natë por si u përgjigja (FOTO LAJM) Valltarja shumë e komentuar në showbizz për fotot provokuese apo videot twerk, Kallashi ishte e ftuar mbrëmë në ‘Prive’.
“Babalja”, vjen përgjigja e akt-ekspertizës së përgjimit Eshtë zbardhur përgjigja e laboratorit britanik në lidhje me audiopërgjimin e konsideruar si të Agron Xhafajt, vëllait t
McGregor sfidon sërish Khabibin, nuk vonon përgjigja e tij (FOTO LAJM) Conor McGregor duket se ka kërkuar një tjetër ndeshje me Khabib pas humbjes së mbrëmshme. Përmes një postimi në Inst
Ftoi ish-gruan në dasëm, kjo është përgjigja e saj për Bleron Ndarja e Bleros me gruan e tij, Teutën bëri bujë të madhe, por tashmë çifti vazhdojnë rrugën e tyre larg njëri-tjetrit.
Bomba e Berishës: Ka ardhur përgjigja e audio-përgjimit, zëri është i ... Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik sot faktin se Anglia ka sjellë në Shqipëri përgjigjen e audio-përgjimit të
Vjen përgjigja e audio-përgjimit të Babales, plasin aludimet sipas orekseve politike Ndërkohë që ka mbërritur në Ministrinë e Drejtësisë përgjigja mbi audio-përgjimin ku u akuzua vëllai i ministrit të Bren
Loja e tepruar e Putinit në Ballkan dhe përgjigja e guximshme e Greqisë dhe Maqedonisë Nga Christopher R. Hill Politika e jashtme e Kremlinit duket se mbështetet gjithnjë e më tepër në supozimin se