999 rezultate për

pergatitore

Shkëndija e Gjokës e mbyll me fitore fazën përgatitore (VIDEO) Kuqezinjtë kanë mbyllur me sukses fazën e përgatitjeve në Antalia të Turqisë, ku ka qëndruar tashmë dy javë dhe realizoi
Mbarojë pushimet, Xhaka e Mustafi nisen për në SHBA Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, bashkë me pjesën tjetër të ekipit të Arsenalit, kanë marrë rrugën drejt Shteteve të
Gerrard merr vendimin ekstrem për Grezdën Rangers do të zhvillojë fazën përgatitore në Portugali dhe do të nisen ditën e shtunë. Shqiptari Eros Grezda nuk do të u
Kombëtarja U-20 grumbullohet në Durrës, kjo është lista e lojtarëve (FOTO LAJM) Kombëtarja e Shqipërisë U-20, e drejtuar nga trajneri Ilir Biturku është grumbulluar në kompleksin “Tropikal”, në Durrës
Luis Muriel e nis me këmbën e mbarë, shënon golin e parë me fanellën e Fiorentinës (VIDEO) Luis Muriel ka shënuar golin e parë për Fiorentinën por në stërvitje me ekipin vjollc, teksa skuadra italiane po kryen f
Tashmë është zyrtare, Mayweather konfirmon kundërshtarin Boksieri i pamposhtur amerikan, Floyd Mayweather doli në një konferencë për shtyp ku foli për zyrtarizimin e ndeshjes nd
Dele Alli, në "fazë përgatitore" me të dashurën në Ibiza (FOTO LAJM) Ndërsa pjesa më e madhe e futbollistëve janë bërë pjesë e ekipeve të tyre kohë më parë edhe pse morën pjesën në Kupën e
Sapo është zyrtarizuar te Liverpool, Shaqiri merr lajmin e papritur Xherdan Shaqiri mbrëmjen e djeshme është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Liverpool. Sulmuesi me origjinë shqiptare
Rama u përgjigjet qytetarëve: Po i madh jam, 198 cm Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka prezantuar projektin për rrugën e re Thumanë-Fushë Krujë-Kashar, pjesë e Prog
Haradinaj nuk merret me të zezat e raportit të DASH, reagon për testin PISA Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se mbi tremijë nxënës kosovarë i janë nënshtruar deri më sot testit PISA,
Armina e zhveshur poshtë çarçafëve, provokon si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Kjo edhe për shkak të lidhjes së saj
Vllaznia mbyll fazën përgatitore, gati për provën e vërtetë Seanca stërvitore e paradites së të enjtes ishte e fundit për Vllazninë në Malin e Zi. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjo
Shkëndija zgjedh Antalian për fazën përgatitore Edhe Shkëndija e Tetovës ka vendosur të kryejë fazën përgatitore në Antalia të Turqisë, ashtu si shumë skuadra të Superi
Berisha ndërpret pushimet për... Për të qenë i gatshëm në stërvitje me Lacion që në ditën e parë të fazës përgatitore për sezonin e ri, portieri i Kombët
4 yjet e Kombëtares që rrezikojnë të mos shkojnë në Francë (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares në pak minuta më parë ka publikuar listën paraprake me 27 futbollistët që do të marrë më vete në f
LAJM I FUNDIT/ De Biasi publikon listën, ja kush mungon (FOTO) Trajneri i kombëtares Gianni de Biasi ka prezantuar sot listën e lojtarëve, që do marrin pjesë në fazën përgatitore përp
Pjesa e parë, Austri - Shqipëri 2-0 (VIDEO) Ka përfunduar me rezultat 2-0 pjesa e parë e miqësores mes Shqipërisë dhe Austrisë që po zhvillohet në Vjenë. Vendasi
Skënderbeu nis fazën përgatitore në Spanjë Skënderbeu ka udhëtuar sot drejt Malagas për të zhvilluar fazën përgatitore në tokën Spanjolle. Kampionët e Shqipërisë j
"Presidenti na tha lëshoni vendin e parë, keni 50 mijë euro" Tërbuni arriti të ngjitet në Superligën shqiptare të futbollist për herë të parë në histori, por gjërat nuk kanë funksi
City transferon yllin e Liverpool-it Liverpooli ka arritur marrëveshjen me Manchester City për Raheem Sterling. “Citizens” kanë blerë sulmuesin për 68 milion