999 rezultate për

perfunduar

Plani i ri i UEFA për të përfunduar Ligën e Kampioneve dhe të Evropës UEFA ka bërë një plan për dy garat elitare të Evropës Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës. Siç njoftojnë mediet në
Për të përfunduar sezonin FA i ofron Premier League edhe stadiumin "Wembley" Federata Angleze e Futbollit i ka ardhur në ndihmë kampionatit vendas duke i ofruar edhe stadiumin Wembley për të përfun
Serie A hedh një ide të re: Të gjitha ndeshjet e mbetura të luhen në Romë Drejtuesit e Serie A po kanë hedhur një ide ekstreme për përfundimin e kampionatit. Sipas La Repubblica, Federata Ita
Ky është plani i UEFA-s për të përfunduar sezonin në gusht UEFA dëshiron të bëjë ndryshime në sezonin e ardhshëm, në mënyrë që ta përfundojë sezonin aktual në gusht, dhe kështu t’
E përfunduar, princi arab do të bëhet pronarë i skuadrës angleze Pasi dështoi të marr nën kontroll Manchester United, princi i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman tani është shumë afër
3 opsionet për të përfunduar sezonin në La Liga La Liga dhe Shoqata e Futbollistëve Spanjolle (AFE) po punojnë për gjetjet e zgjidhjeve pasi coronavirusi e ka goditur e
4 skenarët e mundshëm për të përfunduar La Liga-n Vazhdimi i La Ligas spanjolle është në dyshim për shkak të përhapjes së koronavirusit në Spanjë. Këtë e ka konfirmuar
Çdo ditë nga një ndeshje, Serie A ka një plan për të përfunduar kampionatin Serie A po e mendon rifillimin e kampionatit. Ndeshjet e mbetura pritet të fillojnë në muajin maj. Plani më i mundshë
E BUJSHME/ Presidenti i La Liga del me deklaratë zyrtare: Sezoni 2019/20 ka përfunduar Javier Tebas ka bërë të ditur se sezoni 2019/20 në La Liga do të përfundojë shkaku i coronavirusit që ka shpërthyer edhe
Deklarata e fortë e ish-banorit: Vajzat e BB kanë përfunduar eskorta! Ish-banori i “Big Brother” Valer Kolnikaj ka bërë një deklaratë të fortë në studion e “Shqipëria live”. Mjeku nga Ma
Sekuestrimi i 1.3 ton kokainë, arrestohen të paktën tre persona Një megaoperacion policior është realizuar nga policia e Maqedonisë së Veriut në koordinim me Policinë Italiane, në fsha
Shën Valentini mund të kishte përfunduar në tragjedi, çifti i të fejuarve përfundon në spital Festa e të dashuruarëve mund të ishte kthyer sot në një tragjedi për një çift të ri të sapo fejuarish. Një aksident
Ja ku ka përfunduar fotografia e Hashim Thaçit Fotografia e presidentit Hashim Thaçi që ishte vendosur prapa ulëses së kryeparlamentares Vjosa Osmani është larguar nga
Kohët kanë ndryshuar, sa takime u duhet të rinjve sot për të përfunduar në shtrat Sa herë duhet të dilni me një person për të kryer m,arrëdhënie seksuale? Kjo duket si diçka që ju përket vetëm ju, por g
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
Ku ka përfunduar droni dhe flamuri që u ngritën në Beograd? Ndeshja në mes të Serbisë dhe Shqipërisë do të mbahet mend gjatë si njëra nga më emocionueset për tifozët Kuq e Zi. Sfid
EMRI/ Përfundon në SPAK ish-kryebashkiakja e njohur (FOTO LAJM) Ish-kryebashkiakja e Gjirokastrës, Zamira Rami ka përfunduar në SPAK. Albeu.com mëson se Rami ka përfunduar në Prokur
Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik? Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.
Si në filma, shihni si kanë përfunduar dy makina në arë pas përplasjes me një "Touareg" (VIDEO) Tre makina janë aksidentuar në Lushnje ku dy prej tyre kanë përfunduar në arë. Një mjet tip Touareg ka përplasur dy m
Gjithçka e përfunduar, Cavani nga sezoni i ardhshëm me ekip të ri Edinson Cavani ka vendosur për të ardhmen e tij. Sulmuesi uruguaian dëshiron të luajë me Atletico Madrid dhe palët kanë