999 rezultate për

perfunduar

Dikur një yll në kopertinat e revistave, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë dhe kontrollon në koshat e mbeturinave. Loni
Deschamps i përgjgjet Moulinit: Çështja e Benzemas tek Franca ka përfunduar Selektori i Francës, Didier Deschamps, i është përgjigjuar kandidatit për president në Federatën franceze, Michel Moulin
E trishtë/ Dikur në kopertina revistash, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave (FOTO LAJM) Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë. Këtë javë, ish-gruaja e yllit të Baywatch-it, J
Pamje të frikshme nga jugu i Shqipërisë! E përfunduar në verë, asfalti çahet plotësisht (FOTO LAJM) Pamjet dramatike të bashkëngjitur lajmit, janë shkëputur në jug të Shqipërisë, në aksin Vlorë-Sarandë, në dalje të fshat
Makina përfundon në lumin e Lanës, 20-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një 20-vjeçar është përfshirë në një aksident, ndërsa ka qenë duke udhëtuar me makinë. Policia njofton se gjatë orës
Deklaruan ndarjen, modelja dhe kampioni shqiptar rikthehen sërish bashkë Një vit më parë, çifti shumë i komentuar i shoëbizit shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi i dhanë fund lidhjes së
Parakalim i gabuar, dy të plagosur në një aksident në Librazhd Një kampion ka përfunduar në buzë të gremisës në aksin rrugor, Librazhd-Përrenjas për shkak të një parakalimit të gabua
NATIONS LEAGUE/ Dita e Shqipërisë dhe e Kosovës, këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sot do të zhvillohen ndeshjet e Raundit të pestë të Ligës së Kombeve, në ligat e tyre përkatëse. Tifozët shqiptarë, s
"E papranueshme, asgjë s'ka përfunduar", Napoli reagon pas vendimit të Apelit Gjykata sportive vendosi t’ia japë fitoren Juventusit në tavolinë dhe t’i ulë një pikë në renditje Napolit. Ky i fund
Rikthim te Barcelona? Kjo është përgjigja e Pep Guardiolas Trajneri i Manchester City ka folur për spekulimet mbi një rikthim të mundshëm te Barcelona. Ishe dëshira e kandidatit p
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
Rama i përgjigjet Metës për akuzat: Nuk ka përfunduar asnjë proces! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta lidhur me gjyqet e humbura në arbitrazh. “Ka disa kohë
U duk gjithçka e përfunduar, Man.United komplikon të ardhmen e Smalling te Roma Manchester United i ka bërë të ditur Romës se nëse dëshiron transferimin e Chris Smalling atëherë duhet që të ofrojë plo
Osmani: Me LDK ka përfunduar gjithçka kur më përjashtuan, me Kurtin bashkëpunoj më vonë Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është ndarë përfundimisht me LDK-në. Ajo u shpreh se është shumë vonë për
Çfarë po ndodh me Libertën, a do të vazhdojë emisioni apo ka përfunduar? (FOTO LAJM) Emisioni “Prive” me moderatore Liberta Spahiu prej vitesh ka sjellur më të rejat e showbizz-it vendor. Por, tashmë ka
Thuajse e përfunduar, Vertonghen lojtari i Benficas Jan Vertonghen do të jetë një lojtar i Benficas. Mbrojtësi belg karrierën do ta vazhdojë në elitën e futbollit portug
Po fluturonte me shpejtësi, makina hidhet 10 metra në ajër dhe përfundon në hekurudhë Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur diëtn e sotme në aksin nacional Elbasan- Librazhd. Mësohet se makina ka përfu
Zgjidhet Rektori i Universitetit të Tiranës Ka përfunduar numërimi i votave duke zgjedhur kështu Rektorin e Universitetin e Tiranës. Artan Hoxha është zgjedhur s
Gjilani siguron Evropën, Flamurtari bie nga Superliga Gjilani e ka siguruar kualifikimin për në Ligën e Evropës fal fitores 1:0 të shënuar sot në Prishtinë ndaj Flamurtarit.
KLGJ ia pret shkurt Dvoranin: Detyra juaj si gjyqtar në Gjykatën e Lartë ka përfunduar! Këshilli i Lartë Gjyqësor ka njoftuar Ardian Dvorani për përfundimin e detyrës së tij si gjyqtar i Gjykatës së Lartë.