999 rezultate për

perfunduar

Të përfundohej me çdo kusht! Çifti shet pikturën 50,000 $ për shtëpinë e ëndrrave (FOTO LAJM) Një çift i cili u detyrua të shesin artin e tyre për të përfunduar projektin e tyre në Grand Designs pasi mbaruan paratë
Atleti kenian bën namin, hyn në histori duke përfunduar maratonën nën 2 orë (VIDEO) Eliud Kipchoge ka shkruar historinë. Atleti kenian, njeriu i zgjedhur nga Ineos për të përfunduar një maratonë nën kufir
Zgjedhjet në Kosovë, në 12 komuna ende nuk ka përfunduar numërimi i votave Në 12 nga 38 komuna nuk ka përfunduar numërimi i votave të zgjedhjeve të 6 tetorit. Deçani, Gjakova, Kamenica, Mitrov
5 elefantë bien nga ujëvara dhe ngordhin, arsyeja do t’ju përlotë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tajlandë. gjithcka ka nisur pasi një elefant i vogël ka rënë në lumë duke shkuar dr
Shoferi shqiptar i kamionit përfundon 40 metra në greminë dhe shpëton Një shqiptar ka shpëtuar mrekullisht pasi kamioni të cilin e drejtonte është aksidentuar në një urë, para se të futej në
DETAJE/ Goditi me çekiç shitësen, ky është grabitësi që punon si mësues Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja k
Shisnin drogë në një stacion hekurudhor, arrestohen 2 shqiptar në Itali Policia italiane arrestoi dy shqiptarë në Perugia, pasi u kapën me lëndë narkotike. Ata e shpërndanin drogën në një stac
Arena Kombëtare rrezikon të mos licensohet nga UEFA Stadiumi Arena Kombëtare rrezikon të mos lincesohet nga UEFA për ndeshjen kualifikuese me Islandën që do të zhvillohet m
Aksident i rëndë në Sarandë, plagosen 6 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetine Sarandës ku raportohet se janë përplasur me njëra tjetrën 2 makina. Si pa
E pabesueshme si ka përfunduar Balotelli, stërvitet i vetëm (VIDEO) Mario Balotelli vazhdon stërvitjen i vetëm, pasi e ardhmja e tij ende duhet të vendoset. Në llogarinë e tij personale
I nisur 10 vite më parë, ende i pa përfunduar projekti i rrugës Qukës-Qafë Plloçë Projekti i ndërtimit të rrugës Qukës-Qafë Pllocë, pjesë e korridorit të 8 të rrugës Tiranë-Korçë konsiston në ndërtimin
Fillojnë aplikimet, mësoni si të bëheni pjesë e Policisë së Shtetit (VIDEO) Policia e Shtetit hap sot aplikimet për tu bërë pjesë e policisë, për ccdo student që ka përfunduar universitetin. Ap
Njihuni me 8 vjeçarin më të zgjuar në botë (FOTO LAJM) Një djalë vetëm tetë vjeç po përgatitet për të filluar universitetin pas një viti e gjysmë që ju desh për të përfunduar
Skandal edhe në Shkodër, më shumë vota se votues pa dalë ende rezultati final Ndërkohë që ka më shumë se 2 orë që ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Shkodër i cili ka nxjerrë fitues kand
Korçë, ka përfunduar numërimi për 75 nga 167 kuti votimi Në Korcë deri më tani janë numuruar 75 kuti nga 167 në total. Kandidati i PS-së Sotiraq Fillo është drejt konfirmimit me
Përfundon numërimi i votave në disa prej Bashkive në vend, kush janë fituesit Prej orës 21:00 ka filluar numërimi i votave për kryetarët e rinj të bashkive. Deri më tani janë shpallur fituesit në Pu
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Këni përfunduar pushimet, por s’dini nga t’ia nisni punës, ndiqeni këto rregulla Jeni ulur para kompjuterit, prej nga ku kanë dalë dhjetëra pune prej teje e krejt papritur , tani pas pushimeve s’di ng
Hysaj: Koha ime te Napoli ka përfunduar Elseid Hysaj, kritikoi ashpër ish-trajnerin e Shqipërisë, Kristian Panuçi, ku në një intervistë për "Supersport", flet e
Serbët arrestojnë një shqiptar nga Kosova Autoritetet e policisë kufitare të Serbisë dyshohet se kanë arrestuar të mërkurën një 46 vjeçar nga Kosova. Mësohet s