999 rezultate për

perfundoje

Lippi: Conte do përfundojë duke luajtur me 3 sulmues Marcello Lippi ka zbuluar se pret që Antonio Conte të përfundojë duke luajtur me tre sulmues te Interi dhe jo me formaci
E PABESUESHME/ Icardi mund të përfundojë tek Milani Kur kanë mbetur afërsisht edhe dy javë nga mbyllja e merkatos europiane e ardhmja e Mauro Icardit është një enigmë e vër
Pse blerja e bujshme e Real-it mund të përfundojë tek Milani (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë dhënë një lajm ‘bombë’. Skuadra e Milanit po punon që të sjellë në ekip, lojtarin e sapo transfe
Van Der Saar tregon se ku do të luajë Matthijs De Ligt Kapiteni i Ajax-it Matthijs de Ligt do të largohet në fund të sezonit. Holandezi ka shumë oferta nga klubet më të më
Kandidati për stolin e Milanit: Gatusso meriton të përfundojë sezonin Emri i tij është përmenduar disa herë si trajner i Milanit, madje edhe në këtë sezon. Gjithsesi, trajneri Roberto Donado
Zidane: Sot nuk mund ti mbroj lojtarët e mi, ky lojtar do qëndrojë Real Madrid ka pësuar humbje kundër Vallecano me rezultatin 1-0 pas një penalltie. Pas ndeshjes Zidane u shpreh i pak
Ylli kroat i Realit mund të përfundojë te Zenit Mesfushori kroat Mateo Kovacic është pranë transferimit te skuadra ruse e Zenit Shën Petërburg. Lajmin e ka konfirmuar e
Rrëfehet Keidi Bare: Në 97-tën të gjithë ishin të armatosur dhe ti kur ikje për në shtëpi, mund të përfundoje i vrarë (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, po kalon një moment të mirë në kampionatin spanjoll me ekipin e Malagas. Fieraku ës
Tjetër reagim nga Basha: "Udhëtimi drejt Europës i dhimbshëm, por..." Lulzim Basha shprehet i bindur se beteja e nisur nga opozita është pa kthim dhe ajo do të përfundojë me rrëzimin e qever
“Meghan do të përfundojë si Diana”, aktori mbron publikisht dukeshën George Clooney ka dalë publikisht në mbrojtje të dukeshës së Sussex, Meghan Markle, e cila sipas tij ngacmohet shumë nga
Cavani refuzon të rikthehet te Napoli Edinson Cavani ka përjashtuar kthimin në Napoli para 2020 derisa ka thënë se “dëshiron të përfundojë kontratën” në Paris
Marrëdhënia Barça-Malcom mund të përfundojë në janar Sipas shumë gjasave braziliani Malcom do të ndërpresë më shpejt nga ç'mund ta kishte imagjinuar marrëdhënien me katalana
Ylli Barcelonës mund të përfundojë në Kinë, nën urdhrat e Cannavaros Aventura e Malcom tek Barcelona nuk ka nisur ashtu sic duhet. Braziliani u transferua me shumë bujë nga Bordeaux verën q
Neymar mund të përfundojë në Premier League E ardhmja e Neymar te Paris saint Germain mbetet ende në dyshim, braziliani kërkon largimin nga PSG-ja verën e ardhshme
Salah feston si Ramos, shfrytëzon rastin pas akuzave të fundit ndaj mbrojtësit Është një rivalitet që me sa duket nuk do të përfundojë kurrë ai mes yllit egjiptian të Liverpoolit dhe Sergio Ramos n
Telashe për Panuccin nuk kanë fund, rrezikon të përfundojë në polici Si të mos mjaftojë ecuria negative në Ligën e Kombeve me ekipin Kombëtar, tashmë Christian Panucci do të përballet me po
Barcelona i ofron rinovimin Jordi Albës Barcelona ka nisur kontaktet për të rinovuar me mbrojtësin Jordi Alba. Mbrojtësit i skadon kontrata në 2020 por me
Dembele mund të përfundojë në Angli Ousmane Dembele mund të përfundojë në në Premier League. Francezi i ardhur në vitin 2017 te Barcelona, nuk po arrin të g
Milan-Man Utd tentojnë shkëmbimin e dy lojtarëve Skuadra e Milanit dhe Manchester United janë shumë nivelit të dikurshëm. Të dyja skuadrat kanë problem të shumta në çdo
Renato injoron pjatën e konkurentes dhe nuk pranon ta përfundojë (VIDEO) Edhe natën e sotme , nuk ka shkuar pa trazira kuzhina e Shef Renatos. Ai ka refuzuar të provojë pjatën e një prej kan