999 rezultate për

perfundoi

"Dëmtova shokun e ekipin që Klop të më fuste mua", shokon ish-lojtari i Liverpulit: Nuk jam i turpëruar, ai përfundoi në paterica Një rrëfim tërësisht i rrallë ka ardhur nga ish-futbollisti i Liverpulit, Tom Brewit. Ky i fundit ka dalë nga akadem
Shtatzani e shtisur dhe armë në çantë, si u nis me bujë çështja Fjolla dhe përfundoi në arrest shtëpie Gjykata e Kukësit ka vendosur ta nxjerrë nga qelia këngëtaren kosovare Fjolla Morina dhe ta mbyllë atë në një shtëpi në
Përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka zbuluar një moment delikat nga jeta e saj private pasi mama
Plagosja te "5 Maji", si ditëlindja përfundoi me plumba Mbrëmjen e sotme, një plagosje me armë zjarri ndodhi në rrugën “5 Maji”. Rexhep Gjeli kishte ftuar një grup shokësh p
Ia kalonte dhe njeriut më të pasur në botë, ku përfundoi thesari i Gadafit? Pasuria mendohet të jetë rreth 100 miliardë, por askush nuk e do lku ka përfunduar thesari i Gadafit. Madje sipas shu
I doli situata jashtë kontrollit, si përfundoi pas hekurave kryeplaku i fshatit Një zjarr masiv në pyjet e Beratit ka çuar në pranga kryeplakun e zonës. Kryeplaku i fshatit Skrevan kishte ndezur zj
"Më kishin thënë!", çfarë i ndodhi Jonida Maliqit që përfundoi në spital (FOTO LAJM) Të gjitha duam të kemi një trup të bukur dhe të tonifikuar, por mund të ndodhë që dhe të abuzojmë me dietat, duke i shka
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë Manchester United nuk ka mundur të siguroj gjysmëfinalen e Europa League gjatë kohës së rregullt. Ndeshja me Copenhag
CHAMPIONS/ Barcelona - Napoli, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Napoli. Në kuadër të 1/16-ës së finales, Barcelona pret N
Nisi për arsye banale, si përfundoi sherri me një të plagosur në Ksamil Mbrëmjen e djeshme në Ksamil një sherr për motive banale përfundoi me një person të plagosur. Ditën e sotme Policia e
Përfundoi në vendin e 13-të në Serinë C, klubi nis bisedimet me Balotelin Sulmuesi i Brescias, Mario Balotelli, vazhdon të jetë një lojtar i lirë. Italiani që nga rikthimi i Seria A nga pandemia
Rudi Garcia: Do mundohemi të eliminojmë Juven Situata tek Juventusi nuk është shumë e mirë, për të mos thënë e zymtë. Bardhezinjtë nuk kanë bindur me lojë dhe rez
U dashurua me punonjësen e s*ksit, italiani vret tutorin shqiptar Ai kishte rënë në dashuri me një prostitutë dhe dëshironte ta shpëtonte atë nga tutorët shqiptarë. Por ai përfundoi duke
Ndryshim drastik, kështu duket atleti pasi përfundoi 25 ditë në koma nga koronavirusi (FOTO LAJM) Këto pamje tregojn qartë se si u transformua një atlet 40-vjeçar, i cili ka kaluar 25-ditë në gjendje kome për shkak të
Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen. Ngjarja
Sot përfundoi gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri, çfarë pritet të ndodhë? Sot shënon edhe fundin e gjendjes së fatkeqësisë natyrore të vendosur në vend që prej fillimit të pikut të pandemisë së
Si përfundoi pas hekurave oficeri që shpenzonte qindra paund vetëm për një darkë Një oficeri policie i dënuar për trafikim të lëndëve narkotike, i është dhënë një vit shtesë në burg për një mashtrim pi
U nis berber e përfundoi "fermer", shqiptari kapet me 50 000 paund kanabis Policia britanike ka vënë në pranga një shqiptar, berber në Rotherham. I riu shqiptar shkoi në Angli për një vend pune n
Pasi përfundoi shërbimin ushtarak, Son Heung-min kthehet në stërvitje me Tottenhamin 27-vjeçari ndërroi fanellën e futbollit ndërsa kaloi kohë në Seul pasi mbaroi shërbimin e tij të detyrueshëm kombëtar në
Skandal në Spanjë, kapiteni i skuadrës së njohur në hetim për trukime ndeshjesh Radio spanjolle “Cope” ka ngritur dyshimet për një tjetër shitje ndeshjeje në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë për ndes