999 rezultate për

perfundimit

SPAK drejt përfundimit, zbardhet lista e të kualifikuarve Ngritja e SPAK është parashikuar të ndodhë në muajin tetor. Deri tani pjesë e SPAK-ut i j janë bërë me 8 prokurorë, të c
Pas përfundimit të “BE Caffee”, ja ku do e shohim Olsi Bylykun sezonin e ri (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do të nisë në muajin shtator dhe që tani janë zbuluar ndryshimet e para. Deri më tani është thë
Ardit Gjebrea i lumtur, pas përfundimit të "E diela shqiptare" i përkushtohet totalisht familjes (FOTO LAJM) Moderatori i njohur është vazhdimisht i angazhuar me punë të ndryshme, diçka që e ka penguar t’i dedikojë më shumë kohë
Kina i hap sfidë Turqisë, drejt përfundimit ndërtimi i aeroportit më të madh në botë (VIDEO) Një sfidë e hapur ndaj Turqisë dhe presidentit Rexhep Taip Erdogan i cili "bekoi" ndërtimin e Aeroportit të Stambollit,
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, por sa kushtoi impianti? Punimet rreth ndërtimit të stadiumit "Arena Kombëtare" në Tiranë po shkojnë drejt fundit. Drejtuesit e Federatës Shqipta
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit (VIDEO) "Arena Kombëtare" pranë përfundimit (VIDEO) "Arena Kombëtare" është shumë pranë përfundimit. Impanti i ri do të inagu
Ky është veprimi i policit pas përfundimit të aksionit në veri Një aksion i gjerë policor është zhvilluar sot në veriun e vendit. Atje njësitë speciale kanë arrestuar dhjetëra persona
Pas përfundimit të "Eurovision", Jonida Maliqi falenderon mbështetësit (FOTO & VIDEO) Pas përfundimit të “ Eurovision”, këgëtarja Jonida Maliqi ka zgjedhur të falenderojë mbështetësit me anë të një postimi
Zyrtarizimi i Jovicit nga Reali, pas përfundimit të Bundesligës Bisedimet mes palëve janë mbyllur e tashmë pritet vetëm përfundimi i Bundesligës që sulmuesi i talentuar serb të bëhet z
Zyrtare/ Serisë A i shtohet një tjetër kuqezi Tashmë është zyrtare, skuadra e Brescia, sezonin e ardhshëm do të aderojë në ligën më elitare të Italisë, Seria A dhe ba
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit, nisin punimet e fushës (VIDEO) "Arena Kombëtare" çdo ditë e më shumë është duke marrë formë dhe punimet vazhdojnë me ritme të larta. Sikurse shihet
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, Rama dhe Duka inspektojnë punimet (VIDEO) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me kryeministrin Rama kanë inspektuar vijimin e punimeve për përfundimin e
5 gjëra që u ndodhin femrave, pasi bëjnë dashuri Reduktohet ankthi- Kjo gjë ndodh pasi gjatë një raporti seksual çlirohet një sasi e madhe hormonesh, të cilat truri i me
Pishina më e thellë në botë drejt përfundimit (FOTO LAJM) Në Poloni është drejt përfundimit pishina më e thellë e botës, që mbërrin deri në 45 metra. Pishina premton të jetë vend
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, avancojnë punimet (VIDEO) "Arena Kombëtare" është drejt përfundimit. Punimet vijojnë me intesitet të lartë teksa punohet dhe natën. Tashmë krye
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit, nis vendosja e stolave (FOTO LAJM) Impianti modern "Arena Kombëtare" është drejt fundit. Lajmi është konfirmuar edhe nga kryeministri Edi Rama, i cili nëpë
Solskjaer thumbon Liverpoolin pas përfundimit të ndeshjes Manchester United dhe Liverpool barazuan sot, në ndeshjen që kanë lujatur kundër njëra-tjetrës e vlefshme për kampionati
PSG dhe Juventus kërkojnë mbrojtësin e Ajaxit Paris Saint-Germain dhe Juventus janë të interesuar për mbrojtësin Matthijs De Ligt. Sipas mediave botërore 19-vjeçar
Autostrada "Arbën Xhaferri" pritet të hapet së shpejti Autostrada ‘Arbën Xhaferi’ së shpejti pritet që të lëshohet për qarkullim. Këtë e ka bërë të ditur Minisri i Infrastr
Pak para përfundimit të pjesës së parë, ka gol në ndeshjen Holandë-Francë (VIDEO) Shënohet goli i parë në ndeshjen Holandë – Francë në kuadër të Ligës së Kombeve. Mesfushori i Liverpoolit, Georginio