999 rezultate për

perfundimit

Ramos dhe Reali drejt përfundimit të marrëveshjes për kontratën e re Negociatat për rinovimin e kontratës së kapitenit Ramos te Reali janë drejtë përfundimit. Kontrata aktuale e kapiteni
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
Gjithçka drejt përfundimit, Van de Beek i Real Madridit Donny Van de Beek është shumë afër të bëhet futbollist i Real Madridit. Marrëveshja me futbollistin është kryer qe disa
Aventura e Rebic te Milani drejt përfundimit Aventurës së Ante Rebic të Milani po i vjen fundi. Agjentët e kroatit, i cili është aktivizuar vetëm shtatë herë gjatë k
Policia reagon për mësuesin turk: Zbatuam ligjin pas përfundimit të dënimit Një mësues turk, mbështetës i lëvizjes gyleniste është deportuar ditën e djeshme kundër dëshirës së tij. Për këtë nuk
Çfarë ndodhi? Zhduken 7 futbollistë pas përfundimit të turneut Shtatë futbollistë të Eritrea janë zhdukur pas përfundimit të një turneu rajonal në Uganda, thanë zyrtarët sot. Zëdhë
Zbulohet debati mes Olsi Ramës dhe Enea Jorgjit pas përfundimit të derbit (VIDEO) Është zbardhur debati mes drejtorit sportiv të Partizanit, Olsi Rama dhe arbitrit kryesor Enea Jorgji. I ftuar në emi
Operacionet e kërkim shpëtimit drejt përfundimit, këto janë 50 viktimat e 26 nëntorit Ka përfunduar operacioni i kërkim shpëtimit në Durrës, ku janë nxjerrë të pajetë Ilir Lala në Kënetë të Durrësit si dhe
Thumanë, pas përfundimit të kërkim shpëtimit, nis shembja e pallateve Pasi ka përfunduar ditën e sotme kërkim shpëtimi në pallatet e shembura në Thumanë, tashmë ka filluar shembja e tyre.
Rrogë dhe pas përfundimit të mandatit, sa paguhen deputetët dhe ministrat Ndonëse nuk e ushtrojnë detyrën e tyre që nga 22 gushti i këtij viti, deputetët e legjislaturës së gjashtë të Kuvendit t
SPAK drejt përfundimit, zbardhet lista e të kualifikuarve Ngritja e SPAK është parashikuar të ndodhë në muajin tetor. Deri tani pjesë e SPAK-ut i j janë bërë me 8 prokurorë, të c
Pas përfundimit të “BE Caffee”, ja ku do e shohim Olsi Bylykun sezonin e ri (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do të nisë në muajin shtator dhe që tani janë zbuluar ndryshimet e para. Deri më tani është thë
Ardit Gjebrea i lumtur, pas përfundimit të "E diela shqiptare" i përkushtohet totalisht familjes (FOTO LAJM) Moderatori i njohur është vazhdimisht i angazhuar me punë të ndryshme, diçka që e ka penguar t’i dedikojë më shumë kohë
Kina i hap sfidë Turqisë, drejt përfundimit ndërtimi i aeroportit më të madh në botë (VIDEO) Një sfidë e hapur ndaj Turqisë dhe presidentit Rexhep Taip Erdogan i cili "bekoi" ndërtimin e Aeroportit të Stambollit,
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, por sa kushtoi impianti? Punimet rreth ndërtimit të stadiumit "Arena Kombëtare" në Tiranë po shkojnë drejt fundit. Drejtuesit e Federatës Shqipta
"Arena Kombëtare" pranë përfundimit (VIDEO) "Arena Kombëtare" pranë përfundimit (VIDEO) "Arena Kombëtare" është shumë pranë përfundimit. Impanti i ri do të inagu
Ky është veprimi i policit pas përfundimit të aksionit në veri Një aksion i gjerë policor është zhvilluar sot në veriun e vendit. Atje njësitë speciale kanë arrestuar dhjetëra persona
Pas përfundimit të "Eurovision", Jonida Maliqi falenderon mbështetësit (FOTO & VIDEO) Pas përfundimit të “ Eurovision”, këgëtarja Jonida Maliqi ka zgjedhur të falenderojë mbështetësit me anë të një postimi
Zyrtarizimi i Jovicit nga Reali, pas përfundimit të Bundesligës Bisedimet mes palëve janë mbyllur e tashmë pritet vetëm përfundimi i Bundesligës që sulmuesi i talentuar serb të bëhet z
Zyrtare/ Serisë A i shtohet një tjetër kuqezi Tashmë është zyrtare, skuadra e Brescia, sezonin e ardhshëm do të aderojë në ligën më elitare të Italisë, Seria A dhe ba