999 rezultate për

perfundimisht

Bale i gjithi i Tottenham, nuk do ta besoni çmimin 15 milionë euro mund të mjaftojnë, Duket një biznes me leverdi për një lojtar që disa vite më parë u ble nga Reali i Mad
Te Milani duan të transferojnë përfundimisht Brahim Diaz Milan janë duke punuar në nënshkrimin e përhershëm të Brahim Diaz nga Real Madrid. Talenti spanjoll në verën e fundit
Përfundon gjykimi për dosjen e nxehtë 339, me sa vite burg janë dënuar të pandehurit Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, ku në përfundim të
DETAJE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e mesfushorit të Udineses Juventusi njofton se ata ka arritur marrëveshjen me Udinezen për transferimin përfundimtar të mesfushorit mbrojtës, Rola
Bllokohet përfundimisht transferimi i Suarez te Juventus, Koeman kërkon ta mbajë Luis Suarez do të vazhdoj të mbetet pjesë e Barcelonës së paku edhe për një vit. Sulmuesi uruguaian ishte shumë afër
ZYRTARE/ Messi vendos përfundimisht për të ardhmen e tij Leo Mesi do të vazhdojë të jetë lojtar i Barcelonës, të paktën edhe për një sezon. Këtë e ka konfirmuar vetë lojtari në
"Më bën krenare", Oriola është përfundimisht tifozja e zjarrtë e Grezdës (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur, Eros Grezda, ka në zbuluar përmes postimeve në rrjetet social
Vendoset përfundimisht e ardhmja e Zhegrovës, ja ku do luajë sezonin e ri ylli kosovar Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, do të jetë sërish pjesë e Baselit, ka mësuar KOHA nga burime të afër
Është ndarë? Ish-banorja e Big Brother jep përfundimisht përgjigjjen (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Arrihet marrëveshja, Milani blen përfundimisht sulmuesin më në formë Milani është duke u përgatitur për sezonin e ardhshëm pasi ky sezon duket i përfunduar dhe rosonerët janë jashtë objekti
Ish-kreu i Gjykatës përjashtohet përfundimisht nga sistemi i drejtësisë Është shkarkuar që në mars të vitit të kaluar, nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ndërsa kishte dërguar çështjen në
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
KLGJ vendos përfundimisht për fatin Dvoranit në Gjykatën e Lartë Me 6 vota pro dhe 3 kundër, Këshilli i Lartë Gjyqësor miraton mbarimin e mandatit të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardi
Kërcënoi disa firma, besniku i Trump largohet përfundimisht nga Gjermania Pas dy vjetësh në detyrë Richard Grenell u tërhoq nga posti i ambasadorit të SHBA-së në Gjermani. Për një hap të tillë k
Me shitjen e Martinez, Interi po mendon të blejë kartonat e 3 futbollistëve Ndërkohë që Barcelona po kërkon t’i rrëmbejë Interit, Lautaro Martinezin teksa sëfundmi ka gjetur mbështetje te një fond
Do të lërë përfundimisht muzikën? Ingrit Gjoni flet për pasionin e ri (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni ka qenë ditën e ftuar në programin e pasdites tek Rudina ku ka treguar më shumë rreth
Ligue 1 do të jetë e para që do të nisë sezonin e ri, vendoset data 21 gusht Ligue 1 ishte kampionati i parë europian që vendosi të mbyllë përfundimisht sezonin dhe tani mund të jetë i pari që do t
Drejt mposhtjes së COVID-19? Vendi hapet përfundimisht javën e parë të qershorit Me 18 maj do të hapen pjesa më e madhe e aktiviteteve por vendi do të hapet përfundimisht në javën e parë të qershorit.
Mozzik publikon këngën e re, dhe të gjithë mendojnë se i tha përfundimisht lamtumirë Loredanës (VIDEO) Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri me titull "Lass Mal" (Le të shkojë), që vjen në gjuhën gjermane. Kënga ësht
6 mënyra të thjeshta për të shpëtuar përfundimisht nga gusha e varur Gusha është zakonisht e para që tregon shenja të plakjes. Ky është fakt i mirënjohur. Kjo për shkak se lëkura është më e