999 rezultate për

perfshin

"Armëpushim në Libi", çfarë përfshin plani i liderëve botërorë Marrëveshje ka gjithashtu për faktin se nuk ka zgjidhje ushtarake të konfliktit. Pjesëmarrësit e Konferencës Ndërkomb
Zjarri përfshin Spitalin e Durrësit, evakuohen pacientët Një zjarr ka përfshirë mbrëmjen e djeshme spitalin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, zjarri ka rënë në sekt
Zjarri përfshin apartamentin në Kamëz Një zjarr ka rënë në një apartament në Kamëz mesditën e sotme. Fatmirësisht mësohet se në këtë banesë nuk jetonte nj
Me shembje në kokë e trup, mësohet gjendja e adoleshentëve që u përfshinë në aksidentin tragjik E diela u kthye në mort. Tre 17 vjeccarë humbën jetën ditën e djeshme pasi u përfshinë në aksidente automobilistike.
Nëntë të rinj shqiptar rrihen me njëri-tjetrin për një vajzë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Nëntë të rinj shqiptarë u përfshinë në një sherr masiv jashtë një klubi nate në
13 milion euro, si u zbulua "gropa" e fajdeve ku u përfshinë djemtë e ish-prefektit të Shkodër (FOTO LAJM) Që prej janarit të këtij viti e deri më tani, emrat e Elton dhe Robert Radovanit kanë qenë në krye të listës së të kërku
Arrestohet në Paraguaj djali i ish-Prefektit: U përfshinë në skemë gjigante fajdesh në Shkodër (FOTO LAJM) Policia e Paraguajit ka arrestuar pak ditë më parë Elton Radovanin, djalin e ish-Prefektit të Shkodrës, Pjerin Radovani.
Zjarr masiv përfshin ullishten në Mallkastër Një zjarr i fuqishëm ka rënë në Hekal të Mallakastrës. Burimet paraprake pohojnë se nën zjarr janë sipërfaqe të tëra me
Përfshin edhe shtetet e QUINT-it, Serbia vijon me gënjeshtrat mbi Kosovën Beogradi po vazhdon fushatën e tij kundër njohjeve të Kosovës. Sidoqoftë, mediat në Serbi shkruajnë sot se shtetet e QUI
Shenjat më inteligjente të horoskopit Koncepti i gjenialiteti mbetet ende sot tepër i gjerë dhe i vështirë për t’u përcaktuar, nisur nga fakti që inteligjenca
Tërmeti 7.1 ballë shkund Kaliforninë, zjarri përfshin banesat (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.1 ballë goditi Kaliforninë Jugore të premten në mbrëmje, tërmeti i dytë më i madh n
Mos u habisni, këto dikur ishin veprime normale (FOTO LAJM) Nëse mendoni se njerëzit në ditët e sotshme bëjnë gjëra të pazakonta, duhet të hidhni një sy në historinë tonë, që përfs
Moti i keq përfshin Maqedoninë, reshje dhe breshër deri në fund të muajit Reshje të shiut dhe erëra të forta priten gjatë orëve të pasdites, veçanërisht në pjesët lindore të vendit. Sipas meteor
Hapet varri 4 500 vjeçar, çfarë u gjet në të (FOTO LAJM) Arkeologët që punojnë pranë piramidave të Gizës kanë zbuluar një varr të lashtë egjiptian që daton rreth vitit 2500 vite
Nuk është kalë i zakonshëm, zbuloni kafshët më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Një listë e kafshëve më të shtrenjtë në botë që përfshin qen, mace, kuaj dhe zogj. Le t’i zbulojmë së bashku.
Messi zgjedh 5 lojtarët më të mirë, përfshin dhe Ronaldon Messi ka përfshirë veten dhe Ronaldon në pyetjen se cilët janë lojtarët më të mirët në planet. Në një intervistë, Mes
Reali përfshin edhe yllin e ekipit në marrëveshjen për Saudio Mane Sipas raporteve të Don Balon, spanjolli Marcos Asensio mund të largohet nga Real Madrid sezonin e ardhshëm. Gazeta s
Zjarri përfshin apartamentin, shpëtohen në kohë dy fëmijë në Tiranë Një zjarr i rënë në katin e katërt të një pallati pranë Komisariatit nr.4 të Tiranë i ka rrezikuar jetën dy fëmijëve, të
Si u përfshinë Ilir Meta, Ditmir Bushati dhe Blendi Klosi në skandalin e pastrimit të 1 miliard dollarëve Skandali i dy vëllezërve indianë që kërkohen nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe pastrimin e 1 miliardë do
Ushqehuni shëndetshëm në pranverë Ndërsa jemi në prag të stinës së pranverës, frutat dhe perimet duhet të shoqërojnë vaktet tona. Niseni ditën me peri