999 rezultate për

perfshije

Sela i kërkon Brukselit të përfshijë partitë shqiptare në bisedime Reformisti i PDSH-së, Ziadin Sela, ka kërkuar përfshirjen e partive shqiptare në bisedimet për zgjidhjen e situatës poli
I ftohti parashikohet të përfshijë Maqedoninë Maqedonia të premten do të përfshihet nga një ciklon i ri reshjesh të ardhura nga Mesdheu. Nga Drejtoria e Hidro-mete
Dekriminalizimi, Braçe: A do të përfshijë ligji Berishën dhe Bashën? Përmes një postimi në Facebook, deputeti socialist Erjon Braçe është ndalur në vrasjet e ndodhura në 21 janar 2011, ku
Janet Jackson, së shpejti me album të ri Gjatë këtij viti, Janet Jackson pritet të lançojë një album të ri. Ajo aktualisht është duke punuar në një projekt të ri
Maqedonia rrezikohet nga cikloni "Branko" Një ciklon pritet të përfshijë sot Maqedoninë ka marrë emrin "Branko". Meteorologët parashikojnë sot mot me shi dhe m
Roma: "Karta" Benatia për të arritur te Shaqiri Xherdan Shaqiri është shndërruar në objektivin parësor të merkatos së Romës. 22-vjeçari shqiptar i Zvicrës, autor i një
Procesi i integrimit, sfidë që duhet të përfshijë të gjithë shqiptarët Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, deklaroi sot se procesi i integrimit është një sfidë që duhet të përfshi
Thaçi: 82,000 punëtorë përfitojnë nga rritja e pagave Javën e kaluar ministri i Financave ishte ngarkuar që të përgatiste vendimin për rritjen e pagave për të gjitha kategori
A do të përfshijë Qeveria rekomandimet e OSBE/ODIHR? Nga fundi i shtatorit do të bëhet e ditur se cilat rekomandime të OSBE/ODIHR janë pranuar në plotësim ndryshimin e Kodit
Sot flitet për amnistinë Sot komisioni do të informohet për qëndrimin e qeverisë në lidhje me projektligjin për amnistinë nga zv/kryeministri i K
Marrëveshja e Brukselit harron të drejtat e njeriut Në lidhje me raportin e fundit të realizuar nga grupi i të drejtave të njeriut Amnesty Internationale ka mbajtur qëndrim
Kuvendi pritet sot te rrëzojë kandidaturën e Shehut Gjatë punimeve të ditës së sotme në Kuvendin e Sqipërsië prite që tëedhe votimi i kandidaturës së Sali Shehut për Kotro
Përfshijeni gështenjën në ushqimin tuaj! Ka shumë arsye që ta hamë gështenjën, përkujtojnë nutricionistët. Frutat aromatike me mbështjellës të fortë me ngjyrë ka
Sanfey: Kriza greke mund te perfshije edhe Shqiperine Kriza greke mund të përfshijë edhe vendet fqinje dhe veçanarisht Shqipërinë. Kështu
Muhedini i kerkon Berishes ta perfshije ne qeveri Partia Drejtësi e Integrim, (PDI) e njohur si partia e çamëve është e vendosur të kë
Gruevski i gatshem te perfshije shqiptaret ne bisedimet per emrin Të gjithë faktorët e jashtëm janë duke ushtruar presion ndaj Greqisë dhe Maqedonisë q