999 rezultate për

perfshije

Gafë e Ligës në Itali harron të përfshijë ekipin e madh në foton e urimit të fundvitit Përgjegjësit e faqes së Tëitter të Serisë A, duket se e kanë tepruar pak me festimet këtë fundviti, pasi në urimet e tyr
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Pas ciklonit, sinoptikanët tregojnë motin e keq që do përfshijë Greqinë Sinoptikanët në Greqi kanë paralajmëruar se Veri-Perëndimi i Greqisë dhe Jugu i Shqipërisë do të pushtohet nga moti i ke
Studentët u bëjnë thirrje Kurtit t' i përfshijë në paketën e emergjencave Organizata për mbrojtjen e të drejtave të studentëve ‘’Demokracia Studentore’’ përmes një komunikate për media ka kërkua
Elseid Hysaj pranë akordit me Romën Elseid Hysaj mund të ndërrojë skuadër por mund të mbetet në Serie A. E ardhmja e kapitenit të kombëtares shqiptare mund
Talat Xhaferi: Minishengeni duhet të përfshijë të gjitha shtetet e Ballkanit Perëndimor (VIDEO) Shengeni Ballkanik nuk mund të jetë i plotë pa Kosovën. Kështu shprehet kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut,
"Video e prova përvëluese", Meta paralajmëron publikimin që do përfshijë zyrtarë të lartë Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi me një publikim në rrjetin social Facebook ka bërë paralajmërimin e fortë se që nga
Moti i keq pritet të përfshijë vendin, Drejtoria e Përgjithshme Detare jep njoftimin e rëndësishëm Drejtoria e Përgjithshme Detare, jep njoftimin mbi motin e keq që do të përfshijë vendin tonë, për rrjedhojë dhe ujërat
Vuçiç i vë kusht BE-së ndërsa Kosova nuk është në gjendje të marrë as vizat Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, gjatë një interviste për Reuters duket se ka vendosur të kushtëzojë BE-në. Ai tha se
Valverde: Nuk dua të përfshijë veten time për të ardhmen e tij Largimi i mesfushorit të Barcelonës, Andres Iniesta sezonin e ardhshëm ka qenë shpesh temë e mediave spanjolle, por jo e
Chelsea e gatshme të përfshijë Michy Batshuayin për talentin amerikan Christian Pulisic Dëshira e Borussias Dortmund për të nënshkruar me Michy Batshuayi mund të ketë disa largime në merkaton e verës. Bets
Në Shkup dhe Sofje japin deklarata inkurajuese për eurointegrimet Presidentët e Maqedonisë dhe të Bullgarisë, Gjorge Ivanov dhe Rumen Radev, i cili është për vizitë në Maqedoni, do të in
Meta do të përfshijë edhe Berishën në lejimin e faljes së detit nga qeveria Ish-kryeministri Sali Berisha nesër do të zhvillojë një takim urgjent me presidentin e vendit Ilir Meta. Ky takim vj
Vjen “Thighlighting” trend i ri i operacioneve (FOTO LAJM) Një prirje e re e kirurgjisë plastike po përhapet në Hollivud, ndërsa femrat vazhdojnë përpjekjen e tyre të pandërprerë
“Marrëveshja historike Kosovë -Serbi të përfshijë njohjen e ndërsjell녔 Presidenti i Republikës së Kosovës Hashim Thaçi në editorialin, e botuar në të përditshmen gjermane “Frankfurter Allgeme
Deklarata e fortë e zyrtarit amerikan: Rama të përfshijë opozitën në Qeveri I pyetur nëse ka mundësi që në Shqipëri kryeministri Rama të zgjedhë anëtarë qeverie nga opozita, zyrtari i lartë i Depa
Priebe filloi konsultimet për reformat, synon të përfshijë edhe partinë e Gruevskit (Video) I dërguari i posaçëm i BE-së për reformat urgjente parësore në Maqedoni, Reinhard Priebe, i ka filluar aktivitetet e tij
I ftohti arktik pritet të përfshijë Evropën lindore në orët në vazhdim Evropa lindore dhe sidomos Ballkani po përgatiten për një vale të ftohti arktik që do të mbërrije në orët në vijim deri
Kujdes / Cikloni do përfshijë edhe Kosovën (VIDEO) Një video që ka ardhur në adresën e gazetës "Express", tregon se cikloni që ka përfshirë jugun e Shqipërisë, do të vijë
Një ciklon i madh do përfshijë Shqipërinë (VIDEO) Një ciklon i fuqishëm pritet që të përfshijë edhe vendin tonë në orët ne vijim. Një ciklon i madh i quajtur Isabel, me r