999 rezultate për

perfshihen

Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
Skandalet nuk kanë fund te kombëtarja e Anglisë, përfshihen të tjerë lojtarë Lojtarët e kombëtares së Anglisë vazhdojnë të përfshihen nëpër skandale. Jadon Sancho, Tammy Abraham dhe Ben Chilwell
Përfshihen nga flakët katër baraka në Shkodër Katër baraka të komunitetit rom në Shkodër janë përfshirë nga flakët. Fatmirësisht nuk raportohet për dëme në njerëz
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
E BUJSHME/ Juve-Barcelona përfshihen sërish në merkato, kësaj radhe për Griezmann Barcelona dhe Juventus nuk kanë mbyllur akoma pazaret mes tyre. Gjatë ditëve të fundit, Barcelona dhe Juventus kanë m
Kapën "mat" partnerin, VIP-et që nuk e falën tradhtinë e vazhduan para (FOTO LAJM) Tradhtia prek fatkeqësisht këdo, pavarësisht statusit që kanë në jetë. Disa emra të njohura të ekranit guxuan të treg
Quiz: Sa shpejt mund t'i gjeni objektet në foto? (FOTO LAJM) Jo të gjithë janë vëzhgues të mirë. Për disa, shpërqëndrimi konsiderohet problem aq i madh sa hera herës përfshihen në t
Nisin udhëtimet me traget drejt Barit, kategoritë që përfshihen Nga dita e sotme do të nisin udhëtimet me traget për të gjithë ata qytetarë me shtetësi italiane ose shqiptarë që janë r
4 skuadra të Serie A lejohen të nisin stërvitjen në 4 maj, në to përfshihen 3 lojtarë shqiptarë Stefano Bonaccini, kryetar i Rajonit Emilia Romagna ka firmosur një dekret të ri, duke shfuqizuar kështu dekretin e datë
VENDIMI/ Nga e hëna, në zonat e gjelbërta përfshihen edhe 18 bashki Ministrja e Shëndetësisë ka njoftuar përfshirjen në “zona të gjelbërta” edhe të 18 bashkive të tjera në vend që konsider
Cassano zgjedh formacionin e preferuar, përfshihen vetëm lojtarët që kishte shokë skuadre Cassano, i cili ka pasur një karrierë mjaft të pasur, duke luajtur me skuadra si Bari, Roma, Real Madrid, Sampdoria, Mil
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Përfshihen nga flakët gjatë natës tre automjete në Tiranë Një zjarr ka përfshirë tre automjete pak pas mesnate në Tiranë. Mësohet se mjetet e parkuara janë në pronësi të shtetasv
Koronavirusi tmerron Italinë: Mes të infektuarëve përfshihen fëmijë dhe foshnje Covid-19 vazhdon të përhapet me shpejtësi në të gjithë botën, Mendohet se prek vetëm të moshuarit, por shifrat trego
Përfshihen nga flakët dy banesa në Tropojë Dy banesa janë përfshirë nga flakët pak pas mesnate në Tropojë Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Cerrnicë rre
Plas sherri mes shoferëve, përfshihen edhe policët Një aksident mes një furgoni dhe një makine është bërë shkak i një sherri mes drejtuesve të dy mjeteve dhe disa personav
Përfshihen nga flakët kullotat në Orikum, zjarrfiksja nuk mund të ndërhyjë Një sipërfaqe e madhe kullote në Orikum është përfshirë ditën e sotme nga flakët. Si pasojë e erës së fortë, përhapja
"Skllevër" të ditëve të sotme, si përfshihen në mafian britanike fëmijë shqiptarë (FOTO LAJM) Shpesh dëshira për një jetë më të mirë e çon shumicën e të rinjve drejt rrugëve pa krye. Madje, ka edhe shumë familjarë