999 rezultate për

perfshi

U shfaq dje në Vlorë, si u përfshi Fatmir Meta në vrasjen e Azem Hajdarit Shefi i IKMT të Vlorë, Fatmir Meta ka qenë një emër tepër i kaluar gjatë fundit të viteve '90 duke qenë i akuzuar si i p
Blakaj ka përfshirë në aktakuzë të riun nga Skënderaj por ka një skandal Në aktakuzën e veteranëve mashtrues gjendet edhe një banor i Kostercit të Skenderajt. Aty, figuron se në kohën e luftës,
Drejtohej nga një grua shtatzënë, makina përplaset me autobuzin Një automjet që drejtohej nga një grua shtatzënë është përfshirë në një aksident aksident rrugor pak çaste më parë në K
Aeroporti i ri përfshihet nga protesta të dhunshme ende pas nisur punë Mijëra punëtorë kanë protestuar në aeroportin e ri të turqisë për kushtet e këqija të punës ndërsa 17 prej tyre u plagos
Kosova kërkon nga Edi Rama që të përfshihet në dialogun me Serbinë Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka pritur sot homologun e tij shqiptar, Ditmir Bushati, ku është diskutuar
A është përfshirë SHBA në çështjen Kosovë-Serbi? Përgjigjet Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha pas shumë kohësh sot është ftuar në “Opinion”, përballë Blendi Fevziut dhe 4 gazetarëve.
Gjaku i ri mund të jetë sekreti i shëndetit afatgjatë Pirja e gjakut të të rinjve mund t'ju ndihmojë të jetoni më gjatë dhe të parandaloni sëmundjet që lidhen me moshën, ka z
Egjipti dënon qindra protestues 'pro-Morsi' gjatë vitit 2013 Egjipti ka dhënë verdiktin për më shumë se 700 vetë, pjesë e 'Vëllazërisë Muslimane', pasi presidenti Mohammed Morsi, u
Dy të ndaluar për ekzekutimin e informatorit të policisë për drogën në Tepelenë Dy persona janë ndaluar nga policia di të dyshuar për përfshirjen në vrasjen e Alket Muhos, ditën e djeshme në Tepelenë.
Kremlini: Rusia nuk është e përfshirë në rastin Skripal në asnjë nivel "Rusia nuk ka të bëjë fare me rastin e helmimit Skripal në çdo nivel." Kështu është shprehur tha zëdhënësi i Kremlin
Wikileaks nxjerr sekretin e dhimbshëm të Gruevskit për emrin Qeveria e Maqedonisë në vitin 2008 ka qenë e gatshme të pranojë emrin Republika e Maqedonisë Veriore apo Republika e Maq
Përfshihet nga flakët avioni me pasagjerë gjatë fluturimit, ka të vdekur Një mbikëqyrës në aeroportin e Soçit në Rusi ka vdekur gjatë një përgjigje emergjente pasi një aeroplan bëri ulje të rre
Aksident në Tiranë-Durrës, përplasen 5 automjete Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nga raportimet e para mësohet se 5 makina janë pë
Revolucion në Egjipt, për herë të parë të krishterët fitojnë një post të rëndësishëm Presidenti i Egjiptit, Abdel-Fattah el-Sissi ka emëruar disa guverantorë provincial, përfshirë dhe gruan e parë ndonjëhe
Det apo derë? Rrjeti përfshihet në një debat tjetër Kanë kaluar disa vite që kur në rrjet shpërtheu debati nëse fustani në galerinë më lart ishte ishte ngjyrë ari dhe bojëq
Anija gjigante greke përfshihet nga flakët, mes pasagjerëve ka dhe shqiptar Zjarri për pak ka shkaktuar një tragjedi tjetër në Greqi. Një traget është përfshirë gjatë natës në flakë, por fatmi
Molliqaj: Drejtori i ri i policisë është i përfshirë në krime Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas zgjedhjes së drejtorit të ri të Policisë, Rashit Qelaj. Molliqaj thot
Ky është gabimi që për pak nuk u kthye në tragjedi në Formula 1 (VIDEO) Çmimi i Madh i Belgjikës, në Formula 1 ditën e djeshme është përfshirë nga një aksident i frikshëm. Që në kthesën e
Stuhia përfshin Durrësin, rrezik i madh në port (VIDEO) Stuhia e fortë që shoqëroi Durrësin gjatë natës, ka rrezikuar që të përplasë 2 vinça në portin e Durrësit. Si rezulta
Si u bënë kuksianët veteranë të UÇK-së me 2 mijë euro Në Kosovë debati për veteranët e luftës ka arritur kulmin ditët e fundit, kjo edhe për shkak të dorëheqjes së Prokurorit