999 rezultate për

performuar

I përmalluar, Mozzik rikthehet pas 2 vitesh për të performuar në Tiranë (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është ndër artistët më të komentuar dhe për shumë kohë u bë kryefjala e mediave për shkak të skan
Era Istrefi për pushime në Mykonos me yllin botëror (FOTO LAJM) Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila na ka bërë krenarë me sukseset që ka arritu
'Stamford Bridge' "pushtohet" nga Rita Ora, këngëtarja shënon gol (FOTO & VIDEO) Rita Ora ka perfomuar dje në pushimin mes pjesëve në lojën e yjeve të organizuar për bamirësi nga SoccerAid. Mbrëmë ë
Si u zgjodh Elvana Gjata për të performuar në koncertin e 17 Shkurtit Siç mund ta keni lexuar, Elvana Gjata performoi në Kosovë në një koncert special me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë s
Rita vjen falas por Dua kërkon këtë shumë parash për të performuar në Kosovë Dy këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora dhe Dua Lipa do të performojnë në 17 shkurt me rastin e Pavarsisë
Shembet skena, vdes tragjikisht DJ i njohur (VIDEO) Një DJ humbi jetën pasi një pjesë e skenës ku po performonte në një festival muzikor në Brazil, u rrëzua. Tre person
Kjo është çmënduria që ka bërë Sia për të performuar në Sydney Ajo është akuzuar nga fansat në Melbourne pas një performance e cilësuar si me e keqja e dhënë ndonjëherë dhe për Sia-n
Shqiptari që magjeps Francën duke performuar muzikën tonë tradicionale I riu Enris Qinami ka studiuar në Shqipëri dhe në Francë për muzikë klasike por ka zgjedhur të bëhet një përfaqësues i m
Vazhdon sherri mes reperave, Noizy shan Babastars në koncert (VIDEO) Dihet shumë mirë se Noizy apo grupi i tij OTR nuk i kanë punët mirë me grupin tjetër BabaStars dikur me emrin "Baba Reco
T’i japësh biçikletës në 256 metra lartësi (VIDEO) Ky është Flaviu Cernescu, i cili bashkë me shokun e tij shkon mbas sporteve të rrezikshme. Destinacioni i radhës për
Dua Lipa performon me babain në skenë, momenti më emocionues(VIDEO) Dua Lipa ka performuar mbrëmë në Prishtinë duke dhënë një spektakël madhështor. Ajo ka performuar të gjitha këngët e
Kalendari nudo i sportistëve polakë (FOTO LAJM) Disa nga sportistët më të famshëm të Polonisë janë bashkuar për të nxjerrë në dritë një kalendar ku kanë pozuar siç i ka
"Çmenduria" e radhës nga Kanye West (FOTO LAJM) Kanye West gjithmonë surprizon. Kush do ta kishte menduar se ai do të ishte rikthyer edhe njëherë në fillimet e karrierë
Një dasmë e paharrueshme, ja si kërcen çifti (VIDEO) Një kërcim mjaft i sikletshëm e në të njëjtën kohë mjaft provokativ ishte ajo çfarë shfaqën një çift i ri gjatë dasmës s
Surprizon Ed Sheeran, kthehet në këngëtar dasmash (FOTO LAJM) Teksa mediat rozë flisnin për një ndarje me të dashurën, Ed Sheeran i është dedikuar me kohë të plotë muzikës. Ai ka sur
Rita Ora pjesë e një seriali (FOTO LAJM) Së shpejti Rita Orën do ta shohim pjesë të një seriali. Duket se pas këngës, ajo mjaft mirë ka gjetur mbështetje edhe ng
Genta nuk ka të ndalur, 'djeg' skenën (FOTO LAJM) Sezoni veror ka qënë mjaft i ngjeshur me data të caktuara më herët për këngëtaren Genta Ismajli. Fotot që ajo ka nda
Tuna dhe Cozman provokojnë në skenë Tuna dhe Cozman, teksa këndonin këngën e famshme “Fenix” në një club në Shkodër, kanë realizuar disa lëvizje provokuese.
Të rinjtë i kërkojnë Ahmetit të çlirojë qendrën nga makinat (FOTO-LAJM) Disa studentë të arkitekturës protestuan sot në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë lidhur me parkimet e veturave në vende
Genta Ismajli ndez skenën (FOTO-VIDEO) Genta Ismajli po shijon suksesin e këngës "Feel", të cilën e solli në bashkëpunim me Ardian Bujupin & Dalool. Këngët