999 rezultate për

performoj

Flori dhe Elvana do të këndojnë të njëjtën këngë, në të njëjtën ditë? Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi padyshim kanë qenë dyshja më e përfolur në showbizz-in shqiptar muajt e fundit. Pas n
Këngëtari shqiptar detyrohet të performojë në skenë me dy ish-të dashurat (VIDEO) Siç është bërë e ditur tashmë, muajin tjetër do të mbahet "Sunny hill festival", në Kosovë ku do të performojnë në skenë
Jo vetëm Era, një tjetër shqiptare do të përformojë në Rusi (FOTO LAJM) Jo vetëm Era Istrefi do të këndojë në finalen e Kupës së Botës në Rusi. Edhe një këngëtare e re shqiptare do të marrë
Era i rendit sukseset varg, koncert në vendin e miliarderave Era Istrefi do të ketë një koncert në Dubai fiks pas këngës së dytë që publikoi Origami. Lajmin e ka bërë të ditur ve
Era Istrefi do të performojë për herë të parë në Dubai Këngëtarja simpatike Era Istrefi duket se po ngjit shkallët e saj të suksesit. Ajo mori famë pas këngës "Bon Bon". T
Barcelona i thotë Iniestas ta mendojë dhe një herë të ardhmen Andrés Iniesta pas eliminimit të Barcelonës nga Roma në Champions tha se në fund të sezonit do të largohet nga “blaugran
Direkt pas Eurovizonit, Ermal Meta vjen të tundë Tiranën Ermal Meta ka konfirmuar koncertin e tij në Tiranë menjëherë pas përfundimit të Eurovision. Sipas Jo vetëm modë, kën
Dua Lipa sëmurë, anulon koncertet (VIDEO) Dua Lipa po shijon një periudhë të suksesshme në jetën e saj, por ndonjëherë jo të gjitha shkojnë siç duhet. Teksa a
Reperi shqiptar përtej barrierave, këndon krah Eminem Reperi me origjinë shqiptare, G4shi, do të performojë në një ndër festivalet më të rëndësishme të muzikës Hip Hop. “O
Nis koncerti në sheshin Skënderbeu, mijëra njerëz në pritje të Ritës Para pak çastesh ka nisur koncerti në sheshin ‘Skënderbeu’ në Prishtinë. Ky koncert që po mbahet në shenj të manifest
Ed Sheeran do të performojë në dasmën mbretërore? Ed Sheeran ka treguar dhe më herët interes për të performuar në dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle. Dhe duket se 2
Në këtë orë Rita Ora do të përformojë në Prishtinë Këngëtarja më famë botërore, Rita Ora do të marrë pjesë në manifestimin qendror që do të organizohet në Prishtinë, për 1
Rita vjen falas por Dua kërkon këtë shumë parash për të performuar në Kosovë Dy këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora dhe Dua Lipa do të performojnë në 17 shkurt me rastin e Pavarsisë
Rihanna do të performojë këtë vit në Grammy Awards Rihanna do të performojë në Grammy Awards 2018 gjatë fundjavës së ardhshme së bashku me disa artistë të tjerë. 29-vje
Futbollisti kërkon që Beyonce të këndojë tëk dasma e tij Beyonce është një këngëtare e madhe dhe si fansa ka edhe persona të famshëm. Një prej tyre është edhe futbollisti i R
Del në treg droni që mund të incizojë video 4k në 85 milje për orë Kompania më e re Teal ka lëshuar në treg produktin e saj të parë, i cili mundet të përformojë si një makinë garash, duk
Rita Ora dhe Inva Mula do të performojnë në Vatikan në koncertin për “Nënë Terezën” Shumë artistë të njohur botëror do të marrin pjesë në koncertin e Nënë Terezës, i cili do të mbahet më 3 shtator në Vati
Ja kush është i ftuari special në Eurovizion Këtë vit, në festivalin e muzikës europiane do të performojë Justin Timberlake. Ylli i këngës “Sexy Back” ka konfirmuar
Syzet tradhëtojnë Armina Mevlanin, ja kush është në krah të saj (FOTO LAJM) Armina Mevlani tashmë është një personazh i cili komentohet gjerësisht në mediat rozë, kjo edhe për shkak të lidhjes me
Madonna konfirmohet në Brit Awards Madonna ka konfirmuar performancën e saj në Brit Awards përmes rrjetit social Twitter. Këtë lajm e ka konfirmuar edh