999 rezultate për

performances

Era Istrefi reagon për herë të parë pas performancës që shkundi Rusinë Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018. Këngëtarja shqiptare me
Performanca drithëruese e Erës, mamaja e saj tregon emocionet Era Istrefi ka ndezur skenën këtë herë në përformancën e saj në Finalen e Botërorit Rusi 2018. Era ka perfomuar në st
Prokurorët dështakë nuk japin llogari askund Në rastet kur një prokurorit nuk i kalojnë vazhdimisht lëndët në gjykatë për gabime procedurale ose për gabime të qëllim
Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot pas performancës LIVE Këngëtarja Mariza Ikonomi është një prej konkurenteve të Dancing ëith the Stars. Por një gjë e papritur i ka ndodhur
Gjatë performancës, Justin Timberlake i rrëmbën fanses celularin (VIDEO) Ai sapo ka nxjerrë në treg albumin e tij më të ri “Man of the Woods” dhe disa nga këngët më të bukura i ka lançuar edhe
Pas përformancës spektakolare, Rita largohet nga Kosova (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Rita mbajti një koncert në kryeqytetin e Kosovës, për pavarsinë e saj. Përveçse i gëzoi
Patinatorja koreane në siklet, i hapet fustani gjatë performancës (VIDEO) Patinorja nga Koreja e Jugut, Yura Min gjatë debutimit të saj në Lojërat Olimpike Dimërore që po zhvillohen në vendin e
Trajneri i Crotones thur elozhe për Ajetin pas performancës ndaj Atalantës Arlin Ajeti ishte protagonist ditën e djeshme me skuadrën e Krotones, teksa mori një pikë përballë Atalantës së Berishës
Akrobatja bie nga 12 metra lartësi gjatë performancës në cirk (VIDEO) Anëtarja e trupës së akrobatëve të një cirku nga Bjellorusia ka përfunduar në spital, ku gjatë një “shfaqe” nuk ka arrit
Më e bukur se kurrë, Marina heq dorë nga të zezat dhe vishet plot ngjyrë Marina Vjollca sot moderon në TV Klan. Pas largimit të gjithë kanë folur shumë për Marinën, por ajo gjithmonë është për
Bëhuni gati sepse Marina sot duket shpërthyese (FOTO LAJM) Marina Vjollca sot moderon në TV Klan. Pas largimit të gjithë kanë folur shumë për Marinën, por ajo gjithmonë është p
Majk tregon hapur kujt i dedikohen këngët e tij Surpriza e natës së dytë të "C'est la vie" ishte i ftuari special, reperi Majk i cili e ndezi skenën duke kënduar disa n
Benzema merr shpërblimin e super performancës ndaj Barcelonës Sipas raportimeve nga Spanja sulmuesi i Realit të Madridit Benzema është shumë pranë një rinovimi me Realin e Madridit.
Elvana Gjata shtatzënë?! (FOTO LAJM) Karriera e Elvana Gjatë është në kulmin e saj, ku vetëm një ditë më parë artistja performoi në Leucate të Francës për tu
Linda Halimi shfajson veten,isha e sëmurë 2 orë para performancës Këngëtarja Linda Halimi e cila përfaqësoj shqipërinë në eurovizion këtë vit, duket se me një postim në faqen e saj në fa
Si duket Linda Halimi pak para performancës në Eurovizion (FOTO LAJM) Nis sot nata e parë gjysmëfinale e Eurovizionit, ku përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizion, Linda Halimi do të këndojë
Transporti urban, Veliaj: 300 pikë për kompanitë, reduktohen sipas performancës Në vijim të turit për kontrollin e cilësisë së shërbimit në të gjitha linjat e autobusëve urbanë, kryetari i Bashkisë së
RAPORTI/ Të dhëna alarmante mbi sigurinë: Shërbimet sekretet jashtë kontrollit Sipas raportit të fundit nga Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim (IDM), për buxhetimin, prokurimet, auditimin e per
Mariah Carey shuan heshtjen: Jam e turpëruar pas performancës së fundit (FOTO LAJM) Mariah Carey është prononcuar për herë të parë lidhur me performancën e shëmtuar natën e Vitit të Ri. Ajo e ka shprehur
Triumfoi në “The Voice of Turkey”, por i ati doli nga shtëpia gjatë performancës Vajza e vokalistit të grupit Elita 5, pak ditë më parë na emocionoi të gjithëve me paraqitjen e saj përpara jurisë së sp