999 rezultate për

performance

Një pëllumb në xhaketë, mesazhi që fshihte Lady Gaga në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Lady Gaga këndoi himnin kombëtar në nisjen e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden si president i SHBA-ve një ditë më p
Pas performancës "erotike" në skenë, Jennifer Lopez pozon totalisht nudo (FOTO LAJM) Pa e shijuar ende mirë superperformancën e saj në “American Music Awards” përkrah Maluma-s, Jennifer Lopez i ka vënë sër
Volkswagen Golf GTI me një pamje krejt ndryshe (FOTO LAJM) Firma gjermane për modifikimin e makinave YiDo Performance i ka shtuar nuanca të reja Golf GTI Clubsport, me një sërë mo
Publikohet më në fund kënga e Dua Lipa dhe J Balvin, "Tokyo" është lezeti i klipit (VIDEO) Sapo u lajmërua për një bashkëpunim mes Dua Lipës dhe J Balvin, fansat ishin të paduruar për tu lançuar klipi. Por me
Në pritje të vendimit të Kushtetueses, VV konfirmon protestën e nesërme Nga partia që udhëhiqet nga Albin Kurti, po planifikojnë që nesër të bëjnë edhe një provë për protestë në shesh të Prish
Ndërroi tekstin e këngës dhe ofendoi kolegun, këngëtari përjashtohet nga Sanremo (VIDEO) Sanremo nga nata në natë po bëhet edhe më interesant me ngjarjet që po ndodhin. Mbrëmë u mbajt nata e katërt dhe përv
Super performancë në Super Bowl, Shakira dhe Jennifer Lopez nuk do të paguhen (VIDEO) Më shumë se vetë ndeshja, në Super Boël tërhoqi vëmëndje dhe u lakua në të gjitha mediat performanca e Shakirës dhe Jenn
Pak e panë, Elvana Gjatës i doli gjoksi gjatë performancës në Festival (FOTO LAJM) Festivali i 58-të i Këngës në Radio Televizionin Publik Shqiptar nuk ka kaluar pa u vënë re për incidentet e shumta. Një
Publiku ngrihet në këmbë pas performancës së saj, përlotet Elvana Gjata Elvana Gjata ka interpretuar mbrëmjen e sotme nw skenën e "Festivalit të Këngës", me këngën e saj "Me tana". Pas pe
Arilena përlotet pas performancës drithëruese, publiku e rikthen 3 herë në skenë Një nga kandidatet për të fituar Festivalin e këtij viti, Arilena Ara ka kënduar pak më parë këngën e saj "Shaj", në fin
Askush nuk e vuri re, por Elvanës i paska ndodhur e papritura gjatë performancës në Festival (VIDEO) Të gjithë e dinim prej ditësh se kërcimi i Elvana Gjatës në Festivalin e Këngës, do të ishte me shami. Këtë e pamë në
"U frymëzua nga Loredana?", si u duk Elvana Gjata në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt nata e parë e "Festivalit të 58 të Këngës" ku performoi edhe e shumëpërfolura si fituesja e këti
Elvana Gjata "ndez" skenën e Festivalit të RTSH-së, performancë mbresëlënëse (VIDEO) Po transmetohet këtë mbrëmje edicioni i 58 i Festivalit të RTSH. Mes këngëtarëve që kanë dalë në skenën e madhe të RTS
Këngëtarja e njohur zbulon pse pinte alkool para çdo interviste dhe performance (FOTO LAJM) Ellie Goulding pranoi se ka pirë një gotë alkool para intervistave dhe performancave për t’u dukur “më e çmendur ose më
Bëri super performancë, Zhegrova në formacionin e javës Edon Zhegrova shkëlqeu mbrëmë me Baselin në fitoren 3-0 kundër Young Boys. Ylli kosovar realizoi një gol të bukur dhe
"Çava gardhin me policë", Aurela Gaçe flet pas performancës në stadium (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe performoi të dielën në inagurimin e stadiumit të ri “Air Albania”, k
Goca gjeni një të dashur si Anwar, shihni ç'thotë për Duan pas performancës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ishte përzgjedhur për të hapur një nga eventet më të
Furnizimi me ujë me koncesion, qeveria gati për një projektligj të ri Pas rrugëve, shërbimeve spitalore, aeroporteve e porteve, radha i ka ardhur furnizimit me ujë të pijshëm dhe largimit të
Ups! Melinda Ademi rrëzohet nga skena në mes të performancës (VIDEO) Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndo
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre Moda e tatuazheve në futbollin modern është diçka e cila praktikohet në masë dhe përllogaritet që rreth 50% e lojtarëve