999 rezultate për

perforcimin

Juventus ka përgatitur 40 milionë euro për përforcimin e dimrit Andrea Pirlo tashmë është nën presion kërkoi nga drejtuesit që ta forcojnë ekipin në merkaton e dimrit. Mediat italia
Juventusi interesohet për yllin e Arsenalit, ka gati 35 milion euro Te Juventus kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri dhe drejtuesit po punojnë për përforcimin e skuadrës. Njëra nga po
Interi nuk ndalet, kërkon përforcimin e rradhës Interi pas rikthimit në Champions League, po synon që të përforcojë skuadrën dhe duket mjaftë aktive në tregun e transfe
Milan pikëton mesfushorin e Lyonit si përforcimin e radhës Milan thuhet se po përgatit një ofertë për anësorin e Olympique Lyonnais, Memphis Depay. Sipas Tuttosport, Milan do t
ASH zgjodhi kryetarin e degës në Strugë Aleanca për Shqiptarët në Strugë zgjodhi strukturat e reja. Në Kuvendin e degës të mbajtur dje për kryetar të degës ësht
Inter fokusohet për përforcimin e mbrojtjes Inter mbrojta sërish në qëndër të vëmëndjes. Starti i mirë i kampionatit ka bërë që drejtuesit zikaltër të mos ndal
Wenger i "vë" syrin një sulmuesi Arsene Wenger do të mundohet të transferojë ish sulmuesin e Chlsea, Juan Cuadrado, nëse Alexis Sanchez largohet nga Arse
Shkëndija nënshkruan me përforcimin e radhës Mbrojtësi i majtë 21 vjeçar është futbollist i ri i Shkëndijës. Kërçovari ka bindur trajnerin Osmani dhe ka gjetur akord
Conte kërkon përforcimin e sulmit me blerjen e super sulmuesit Antonio Conte është vënë pas një tjetër sulmuesi për të konkurruar me Alvaro Moratan. Disa raportime nga Anglia trego
Lazio prezanton përforcimin e madh Lucas Leiva edhe zyrtarisht lojtar i Lazios. Skuadra nga kryeqyteti italian ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit
Barcelona nis merkaton me përforcimin e parë Barcelona nuk është aspak e kënaqur vetëm me titulli e Kupës së Mbretit. Katalanasit janë vënë në lëvizje d
Kroos zgjedh perforcimin ideal për Realin Toni Kroos ka dekruar se Antoine Griezmann është futbollisti që do t’i mundësonte Real Madridit të dominojë në futbollin
Volkswagen Golf R me 450 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Volkswagen Golf R së fundmi vjen në versionin e modifikuar nga kompania O.CT Turning, e cila ofron më shumë paketa për p
Mustafi drejt transferimit në Premier League te ... Shkodran Mustafi pritet ta vesh fanellën e Liverpoolit në sezonin e ardhshëm Drejtuesit e ekipit anglez e kanë marrë ser
Mercedes-AMG C63 me 680 kuaj fuqi (FOTO LAJM) VATH, është kompania e rregullimit të makinave e cila është kujdesur për modifikimin e modelit Mercedes-AMG C63. Risitë
Modifikohet Mercedes-AMG GLE 63 Coupe (FOTO LAJM) Wheelsandmore, është kompania që ka bërë të mundur modifikimin e modelit Mercedes-AMG GLE 63 Coupe. AMG GLE 63 Coupe ësh
Rama kërkon përforcimin e masave të sigurisë Kryeministri Edi Rama këtë të shtunë gjatë një mbledhje me ministrat e kabinetit, ka kërkuar që të gjitha institucionet
BMW sjell risinë më të fundit në modelin X6 M (FOTO LAJM) Hamann Motorspor, kompania për rregullimin e makinave ka sjellë modifikimin më të fundit për modelin BMW X6 M (F86),. Ri
Nga Madridi në Madrid (FOTO LAJM) Nga Madridi në Madrid. "Galaktikët" kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Atletico Madridit, Mario S
Milan, Seedorf: Bëni durim Në prag të ndeshjes ndaj Cagliari, Clarence Seedorf ka kërkuar durim nga të gjithë tifozët e Milanit. "Objektivat e një