999 rezultate për

perforcimi

Përforcimi i parë i Pirlos do të jetë mesfushori amerikan Dhurata e parë që Andrea Pirlo do të marrë nga drejtuesit e Juves, që prej emërimit të tij në pankinën bardhezi, është n
Koeman direkt në sulm, ky është përforcimi i parë Ronald Koeman ka filluar të mendojë për përforcimet e reja te skuadra e Barcelonës. Ronald Koeman është zyrtarizuar s
Juventusi interesohet për yllin e Arsenalit, ka gati 35 milion euro Te Juventus kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri dhe drejtuesit po punojnë për përforcimin e skuadrës. Njëra nga po
Përforcimi i parë i Koeman befason tifozët e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelona ka një objektiv të ri për përforcim në mbrojtje. Malag Sarr është një emër që mund të paraqet interesim tek
Ky është përforcimi i parë i Milanit për merkaton e verës Milan ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe Rosonerët kanë nisur të punojnë rreth përforcimeve. Ralf Rangn
Liverpool i vendosur për lojtarin e Bundesligës, do të jetë përforcimi i parë në merkaton e verës Liverpooli e ka vendosur në krye të listës së dëshirave mesfushorin gjerman, Kai Havertz. Njëri nga talentet më premt
Mësohet arsyeja pse De Ligt nuk po luan me Juventusin Matthijs De Ligt nuk ka luajtur në ndeshjet e fundit në Juventus duke përfunduar në bankën e rezervistëve. Trajneri M
Nuk ndalet Interi, gati të transferojë edhe 4 lojtarë të tjerë Interi po planifikon të bëjë katër përforcime para përfundimit të merkatos së verës. Alexis Sanchez dhe Cristiano Bir
Sezoni i fundit i Allegrit me Juventusin? Sipas portalit spanjoll "Don Balon", Juventus ka vendosur ta zëvendësojë trajnerin Allegri me Zinedine Zidane verën e ar
Ky është përforcimi më i ri i Barcelonës Sipas gazetës "Marca", Barcelona është në kërkim të një portieri të ri, pasi portieri i dytë i tyre Jasper Cillessen mëo
Interi nuk ndalet, kërkon përforcimin e rradhës Interi pas rikthimit në Champions League, po synon që të përforcojë skuadrën dhe duket mjaftë aktive në tregun e transfe
Sulmuesi italian do jetë përforcimi i parë i Ancelotit te Napoli Përforcimi i parë pas ardhjes së Carlo Ancelotit në krye të ekipit të Napolit mban emrin e Simone Verdit. Klubi napol
Milan pikëton mesfushorin e Lyonit si përforcimin e radhës Milan thuhet se po përgatit një ofertë për anësorin e Olympique Lyonnais, Memphis Depay. Sipas Tuttosport, Milan do t
ASH zgjodhi kryetarin e degës në Strugë Aleanca për Shqiptarët në Strugë zgjodhi strukturat e reja. Në Kuvendin e degës të mbajtur dje për kryetar të degës ësht
Dimitrov dhe Koxias takohen nesër Shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Dimitrov nesër do të takohet me kolegunë e tij grek Nikos Koxias. Temë bis
Wagner është përforcimi i radhës tek Bayerni Sandro Wagner mund të transferohet tek Bayern Munich gjatë merkatos së verës. Trajneri i Hoffenheim, Julian Nagelsman
Inter fokusohet për përforcimin e mbrojtjes Inter mbrojta sërish në qëndër të vëmëndjes. Starti i mirë i kampionatit ka bërë që drejtuesit zikaltër të mos ndal
Wenger i "vë" syrin një sulmuesi Arsene Wenger do të mundohet të transferojë ish sulmuesin e Chlsea, Juan Cuadrado, nëse Alexis Sanchez largohet nga Arse
Shkëndija nënshkruan me përforcimin e radhës Mbrojtësi i majtë 21 vjeçar është futbollist i ri i Shkëndijës. Kërçovari ka bindur trajnerin Osmani dhe ka gjetur akord
Chelsea arrin marrëveshje për yllin e Arsenalit Anglezi Alex Oxlade-Chamberlain do të largohet nga Arsenal për të vazhduar karrierën e tij në Chelsea. Lajmi është ko