999 rezultate për

perfolur

"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë
Me lot në sy dhe në praninë e të bijës, moderatorja konfirmon largimin nga emisioni (FOTO LAJM) Prej ditësh është përfolur se moderatorja Dajana Shabani nuk do ta drejtoj më emisionin "Ditë e re" në Ora Neës. Mirë
Mitingu përmbyllës, Rama fotografohet në shoqërinë e biznesmenit të shumëpërfolur (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama, pas përfundimit të fushatës dje në Fier ka udhëtuar drejt Vlorës, aty ku sot do të mbyll
Neymar te Reali ? Fenomeni jep mendimin e tij Legjenda braziliane, Ronaldo deklaron se nuk e sheh të mundshme transferimin e Neymar te Real Madrid. Neymar është pë
Ky djalë është personazhi më i përfolur i protestës sot (FOTO LAJM) Djali i të ndjerit Sokol Olldashi është fotografuar sot në protesten e opozitës. Glauk Olldashi ka ardhur nga Anglia
Del fotografia e martesës të ministres së ministres së Ramës me Molliqajn Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini sapo e ka zyrtarizuar martesën me Dardan Molliqajn. Me një foto në Face
Dështon Apple, heq dorë nga produkti i shumëpërfolur Apple ka hequr nga një produkt që ishte parashikuar për të karikuar pajisjet elektronike, si iPhone, iPad vetëm duke i l
Pushtuan portalet, këto janë vajzat më të përfolura të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët nuk zgjedhin dot as prindërit dhe as karrierën e prindërve të tyre, por pas të 18-ve, mund të zgjedhin të jenë o
Çfarë fati! Videoja gallatë pas shkarkimit të "kingut" (VIDEO) Ka plasur gallatë e madhe në rrjetet sociale pas vendimit të Ramës për të shkarkuar me një të rënë të lapsit të gjithë m
Çmendi fansat në Francë, Rike Roçi e “djeg” për ditëlindje (FOTO LAJM) Pas pjesëmarrjes në “Big Brother Albania”, ajo pati një tjetër shpërthim në kampionatin europian ku tërhoqi vëmendjen e
Chelsea më në fund zyrtarizon trajnerin e shumë përfolur Klubi i Chelseas më në fundë ka zyrtarizuar trajnerin e shumë përfolur, Maurizio Sarri. Pas tre vitesh të suksesshme
Sarri afër zyrtarizimit si trajner i Chelseat Siç raportojnë gazetarët italianë si Gianluca Di Marzio ashtu dhe Alfredo Pedulla, Maurizio Sarri ka arritur në Londër p
Vëllai i Ramës është personazhi më i përfolur tani në botë, të gjithë i thonë "tamam" (FOTO LAJM) Më shumë se 1 milion turq i kanë thënë "Mjaft" presidentit Erdogan në rrjetet sociale pas një fjalimi të tij në miting.
Nëna e këngëtares bëhet shkak: Ndahet sërish çifti i shumëpërfolur Lidhja e tyre ka qenë gjithnjë me ulje ngritje. Ata janë ndarë, për tu pajtuar dhe ndarë e pajtuar sërish. Por tek
U përfol për lidhjen me Noizyn, Rike Roçi prezanton të dashurin Ish banorja e njohur e Big Brother, një nga më seksit dhe njëkohësisht femrat më të përfolura ka treguar se dikush i ka
Emri i ri i Maqedonisë, Qeveria greke nuk konfirmon propozimet e përfolura Qeveria e Greqisë as nuk konfirmon por as nuk e hedh poshtë dokumentin jozyrtar që dje qarkullonte nëpër mediat , sipas
Xheni nis një lidhje të re! Darkë romantike me të dashurin Xheni dhe Bernardi janë dy ish-banorët më të përfolur të “Big Brother”. Pasi i dhanë fund lidhjes së tyre ata janë përfo
Menduam se u ndanë, Eni Koçi sjell surprizën e re Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tashmë prej kohësh janë duke shijuar lidhjen e tyre. Por duhet thënë se pava
Këto janë dy propozimet e përfolura për emrin e Maqedonisë Janis Butrais thotë se “Republika e re e Maqedonisë” ose “Maqedonia veriore” janë zgjidhje të pranueshme për kryeministr
Veshjet më të përfolura të Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.