999 rezultate për

perfol

U përfol se kërkon largimin, reagon Toni Kroos (FOTO LAJM) Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos u përfol ditët e fundit se dëshiron të largohet nga Real Madrids pas 5 sezonesh t
U përfol në një lidhje më presidentin e Interit, reagon Erjona Sulejmani (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka hedhur dritë për lidhjen që po përflitet në media me presidentin e Interit, Stev
Del fotografia e martesës të ministres së ministres së Ramës me Molliqajn Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini sapo e ka zyrtarizuar martesën me Dardan Molliqajn. Me një foto në Face
Dështon Apple, heq dorë nga produkti i shumëpërfolur Apple ka hequr nga një produkt që ishte parashikuar për të karikuar pajisjet elektronike, si iPhone, iPad vetëm duke i l
U përfol për largim të bujshëm nga Top Channel, vjen reagimi i parë i Arbana Osmanit Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “
Zaev - Ahmeti, pas marrëveshjes përfolen 4 kandidatë Kryeminstri Zaev dhe lideri i BDI-së arritën një marrëveshje që në zgjedhjet presidenciale të shkojnë mee kandidat të pë
U përfol në media si e dashura e bossit të drogës, ndahet Viola Spiro Ky vit i ri 2019 ka ardhur me ndryshime jo vetëm në anën profesionale të Viola Spiros, por edhe në çështjet private.
Zyrtare: Batshuay huazohet te skuadra e Premier League Futbollisti në pronësi te Chelseat Michy Batshuay do të luajë deri në fund të këtij sezoni te skaudra e Crystal Palace,
U përfol se u ndanë, por Melissa Satta uron Boatengun për kalimin te Barcelona (FOTO LAJM) Barcelona i befasoi të gjithë këtë të hënë, teksa vetëm pak orë nga dalja e lajmit zyrtarizoi Kevin-Prince Boateng.
Pushtuan portalet, këto janë vajzat më të përfolura të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët nuk zgjedhin dot as prindërit dhe as karrierën e prindërve të tyre, por pas të 18-ve, mund të zgjedhin të jenë o
Çfarë fati! Videoja gallatë pas shkarkimit të "kingut" (VIDEO) Ka plasur gallatë e madhe në rrjetet sociale pas vendimit të Ramës për të shkarkuar me një të rënë të lapsit të gjithë m
U përfol se ishte ndarë me sheikun, Rihanna i habit të gjithë Vetëm pak kohë më parë u tha se Rihanna ishte ndarë të dashurin e saj multimilioner, Hassan Jameel. Kjo pasi dolën d
U përfolën shumë por e mohuan, Genci pranon publikisht lidhjen me Enin Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë përfolur shumë për lidhjen e tyre por gjithmonë e kanë lënë pa koment. Ama këtë herë
U përfolën për fotot e famshme, Fifi flet për herë të parë për Florin (VIDEO) Fifi flet pas Këngës Magjike. Fifi ka treguar gjithçka në Sevenbizz, pas pjesëmarrjes dhe suksesit të madh në festivalin
Rikthehet diva, u përfol shumë për lidhjen me yllit e popit (FOTO LAJM) Modelja Jordan Ozuna është ndër më të përfolurat në shtypin rozë amerikan për lidhjet e saj të famshme me Justin Bieber
Çmendi fansat në Francë, Rike Roçi e “djeg” për ditëlindje (FOTO LAJM) Pas pjesëmarrjes në “Big Brother Albania”, ajo pati një tjetër shpërthim në kampionatin europian ku tërhoqi vëmendjen e
U përfol se ishte në një lidhje me moderatoren, aktori prezanton të dashurën Aktori i njohur i “Portokalli” Rezart Veleshnja është përfolur shumë shpesh në lidhje me të dashurat e tij, por ka vendo
U përfol për një lidhje me Majk, 18-vjeçarja publikon mesazhet Ditën e djeshme u përhap lajmi se reperi i njohur Majk, pas ndarjes nga Melita e më pas nga modelja Xhuli Nura, kishte n
Chelsea më në fund zyrtarizon trajnerin e shumë përfolur Klubi i Chelseas më në fundë ka zyrtarizuar trajnerin e shumë përfolur, Maurizio Sarri. Pas tre vitesh të suksesshme
Sarri afër zyrtarizimit si trajner i Chelseat Siç raportojnë gazetarët italianë si Gianluca Di Marzio ashtu dhe Alfredo Pedulla, Maurizio Sarri ka arritur në Londër p