999 rezultate për

perfol

E vutë re? Young Zerka dhe e dashura e përfolur e dogjën klipin me këto skena të nxehta (VIDEO) Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa javë më parë në bre
VIP-at shqiptarë që pas ndarjes u përfolën për tradhti (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Përveç emrave, Romeo dhe Donaldi na treguan gjithçka për Borën dhe Jonidën (FOTO LAJM) Të ftuar këtë të diel në emisionin “E Diell”, binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nuk i shpëtuan interesit të moderatorëve
"Më pëlqen vetja", Zerka kapet mat me bjonden, Ronelës nuk ja ndjen fare (FOTO LAJM) Ndërkohë që mediat s’po rrinë dot pa përfolur marrëdhënien e re të Young Zerkës me një bjonde simpatike, Ronela Hajati d
Reagimi zyrtar i Robert Berishës pasi u përfol për lidhjen me 21-vjeçaren (FOTO LAJM) Së fundmi kudo në media po qarkullojnë zëra se Robert Berisha dhe Jessica Kadiu janë në një lidhje dhe se lidhja mes tyr
"Atë që e dua, e dua!", reagon gazetarja që u përfol për ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të Nora Istrefit dhe Robert Berishës u ngritën hamendësime të shumta se cila ishte arsyeja e vër
"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë
U përfol se do të prezantonte "Këngën Magjike" me Arbanën, Ardit Gjebrea i jep fund thashethemeve Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të ba
Pas sherrit në Top , Arbana Osmani tregon ku do ta shohim sezonin e ri (FOTO LAJM) Në muajin mars të këtij viti u përfol për një largim të mundshëm të moderatores Arbana Osmani nga “Top Channel”. U pë
Me lot në sy dhe në praninë e të bijës, moderatorja konfirmon largimin nga emisioni (FOTO LAJM) Prej ditësh është përfolur se moderatorja Dajana Shabani nuk do ta drejtoj më emisionin "Ditë e re" në Ora Neës. Mirë
U përfolën për ndarje, Dajana Shabani na tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Pas divorcit nga ish bashkesorti me te cilin ka dhe nje vajze moderatorja Dajana Shabani na konfirmoi lidhjen me boksier
U përfolën për ndarje, kolegët tregojnë të vërtetën e mardhënies së Norës dhe Robertit (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë prej çifteve të rallë të shoëbizit që i kanë rezistuar njëri tjetrit. Ata janë prin
U përfolën për ndarje, Nora tregon për raportin me Robertin (FOTO LAJM) Ka disa javë që Nora Istrefi dhe Robert Berisha përfliten në media për ndarje mes tyre. Por së fundmi ka qenë vet kën
Mitingu përmbyllës, Rama fotografohet në shoqërinë e biznesmenit të shumëpërfolur (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama, pas përfundimit të fushatës dje në Fier ka udhëtuar drejt Vlorës, aty ku sot do të mbyll
U përfol se do largohet nga Liverpooli, tifozët e kuq reagojnë për Shaqirin Dje në media u raportua se Liverpooli do të nxjerrë në shitje Xherdan Shaqirin. Por tifozët e Liverpoolit nuk besojnë te
Neymar te Reali ? Fenomeni jep mendimin e tij Legjenda braziliane, Ronaldo deklaron se nuk e sheh të mundshme transferimin e Neymar te Real Madrid. Neymar është pë
Operohet talenti i Chelsea, pritet të rikthehet më shpejt nga sa u përfol (VIDEO) Callum Hundson-Odoi ka mbyllur sezonin pasi u operua në këmbën e tij të majtë. Talenti i Chelsea këputi tendinin e Akili
U përfol se bashkëjeton me vajzën e Ramës, reagon për herë të parë Cakaj Gent Cakaj hedh poshtë zërat se ai bashkëjeton me një nga njerëzit e afërt të kryeministrit Edi Rama. Në Opinion, min
U përfol se Bayern kishte gati 50 milion euro për yllin e Seria A, Salihamidzic e lë pezull Të dielën në Gjermani u raportuar se Bayern Munich kishte bërë gati një ofertë prej 50 milionë euro për të marrë shërbim
Ky djalë është personazhi më i përfolur i protestës sot (FOTO LAJM) Djali i të ndjerit Sokol Olldashi është fotografuar sot në protesten e opozitës. Glauk Olldashi ka ardhur nga Anglia