999 rezultate për

perfol

U përfolën për ndarje, Fero publikon videon intime nga dushi me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet të cilët përfliten më shpesh për krizat në lidhjen e tyre, kjo pasi ata "provokoj
Vajzat do të "shkulin flokët": Butrinti publikon nesër këngën e përfolur, por surpriza nuk mbaron këtu (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe mjaft i dahur Butrint Imeri, nesër pritet të publikojë këngën e titulluar "Si përpara", për të ci
Barcelona dhe Juventusi pranë zyrtarizimit të shkëmbimit të shumëpërfolur Gazetari i Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio pretendon se negociatat po shkojnë shpejt drejt përfundimit dhe të dy gj
Skuadra me stadiumin më të përfolur në Kosovë siguron Ligën e Parë (FOTO LAJM) Skuadrat e Ligës së Parë në sezonin 2020/2021 do të zhvillojnë nga një ndeshje në një nga stadiumet me pamjet më piktore
E bënë të vdekur, Kim Jong-Un shfaqet në publik (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong-Un është rishfaqur në publik, pas tre javësh spekulime lidhur me gjendjen e tij shënd
U përfolën për lidhje intime, flet moderatorja: Pse mos ja varësh Gregut, është gjithë ai çun Xhesi Muçaj e ftuar në emisionin “Mos u fol shoferit” në TV Ora ka folur edhe për marrëdhënien që ka me djalin e kryemin
Është përfolur për lidhje me sheik, motra e Encës sapo e pranoi publikisht? (FOTO LAJM) Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë. Enca dhe Uin
U përfolën për lidhje, reperi nuk i reziston dot fotove joshëse së Kejvinës (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
A do të anuloj koronavirusi dasmën e shumëpërfolur të Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez? (VIDEO) Ajo kishte vendosur të lidhte kurorë me të fejuarin e saj Alex Rodriguez këtë vit. Por Jennifer Lopez ka zbuluar se d
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO) Këngëtarja Adelina Tahiri në një intervistë të dhënë për “Prive” ka folur lidhur me të birin, Jonin. E pyetur se cilë
Më në fund, Ledri Vula konfirmon lidhjen e shumpërfolur me Sarën (FOTO LAJM) Një nga reperët më të suksesshëm në vend, Ledri Vula, është përfolur gjatë për jetën e tij private. Prej kohësh flitej p
U përfol për një romancë me Flori Mumajesin, Kejsi Tola tregon të vërtetën Mjaftuan dy këngë që Flori Mumajesi punoi për këngëtaren Kejsi Tola dhe aq u desh! Zërat për një lidhje mes dy person
U përfolën për lidhje, reperi nuk i reziston dot videos joshëse së Kejvinës (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e
U përfol për lidhje me Romeon, Jonida përballet për herë të parë publikisht me Sarën (VIDEO) Pak kohë më parë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre.
U përfol për video kompromentuese me zv.ministren, Meta del në krah të ambasadorit dhe kërkon hetim Në rrjete sociale vetëm pak kohë më parë u përfol për një video kompromentuese mes ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi
Pasi u kap "mat" me juristin, Nevina Shtylla konfirmon lidhjen e shumëpërfolur (FOTO LAJM) Nevina Shtylla, një nga prezantueset më simpatike të televizionit, është shumë e komentua në media jo vetëm për karrierë
U përfol pafund, kush e fitoi këtë vit Sanremon? Mbrëmjen e kaluar u shpall fituesi i Sanremo 2020, i cili do të përfaqësojë Italinë në festivalin Eurovision. Triumfi
SANREMO/ Alketa Vejsiu, emri më i përfolur në Twitter (FOTO LAJM) Disa javë më parë, në fund të muajit dhjetor, sidomos pas finales së festivalit të Këngës në RTSH, emri i moderatores Al
Mori të gjithë vëmendjen, por kjo ishte gafa e Alketës në Sanremo që u përfol në mediat italiane (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte në qendër të vëmendjes ditën e djeshme sapo doli në skenën e "Sanremos". Prezantuesja shqiptare u ko