999 rezultate për

perfituar

Makina luksoze, vila dhe biznese: Dalin detaje nga aktiviteti kriminal i vëllezërve nga Mirdita Vëllai i Sokol Markut, të cilit ditën e djeshme iu sekuestrua një pasuri me vlerë 5 milionë euro, është Elson Marku.
Vodhi 155 milion lekë të "pagës së luftës", merret vendimi për hakerin nga Durrësi Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Denis Trungun. Ky i fundit u arrestua për mashtrim kompjuterik dhe dyshohet se ka përf
Topalli sulmon Bashën: Dezertor! Kush përfitoi nga dhurimi i bashkive? "Kush ka përfituar nga çadra? Kush ka përfituar nga djegia e mandateve?" Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli k
Ka sërish gol në Parc des Princes (VIDEO) PSG ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Man United. Vendasit kanë përfituar pas një autogoli të Martial. /albeu.com/
Nuk arrihet marrëveshja, Alaba pranë largimit E ardhmja e David Alabas është bërë legjendë. Senatori i gjermanëve nuk e di se çfarë do të ndodhë në vazhdimësi, pasi n
Veliaj akuza Bashës: Ka përfituar 4 shtëpi në kohë tërmeti! Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përfituar 4 s
Vendimi i SPAK për sekuestron e pasurive, reagon avokati i Ylli Ndroqit Avokati i Ylli Ndroqit, ka folur ditën e sotme, pas pas pas urdhrit për sekuestrimin e 26 pasurive të biznesmenit. A
Rama: Nga janari, 10 275 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes Kryeministri Edi Rama informon se nga janari i 2020 kanë përfituar 10 mijë e 275 fëmijë bonusin e bebes. Rama thotë s
Vetëm 55% kanë përfituar pagën 40 mijë lekëshe, çfarë ndodh me pjesën tjetër Janë rreth 97 mijë punonjës që u është miratuar pagesa prej 40 mijë lekësh si pjesë e paketës së dytë financiare dhe 95
FBI arreston kërkuesin e NASA-s për lidhje të fshehtë me Kinën Agjentët federalë kanë arrestuar një profesor të Arkansas, i cili dyshohet se nuk i tregoi lidhjet e tij me subjektet ki
COVID-19/ E zbulon Rama, kaq shqiptarë e kanë përfituar deri tani "pagën e luftës" Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se sa shqiptarëve u ka kaluar në llogari "paga e luftës". Rama, gjatw njw komunikimi
Nga sot nisin aplikimet për pagat e "luftës", hapat që duhen ndjekur për të përfituar Nga data 1 prill ka nisur aplikimi i subjekteve të vogla, me qarkullim deri në 14 milionë lekë, për të përfituar pagën m
Akuzohet se ka përfituar 2 milionë dollarë nga Blater, Gjykata merr vendimin për Platinin Ish-presidenti i UEFA-s në vitet 2007-2015, Mishel Platini, humbi apelimin në Gjykatën Europiane të Të Drejtave të Njeri
Qeveria shpërblen Shkëndijën më shumë se sa Vardarin (FOTO LAJM) Agjencioni për Rini dhe Sport ka ndarë shuma të caktuara për klubet e futbollit në Maqedoninë e Veriut, ndërsa më shumë
Si të aplikoni online për të përfituar nga rindërtimi pas tërmetit (FOTO LAJM) Në faqen e Bashkisë së Durrësit nga dita e sotme është hapur një dritare për të raportuar dëmet nga tërmeti. Në krye të
Aplikim online për të përfituar shtëpi të re nga rindërtimi Duke nisur nga dita e mërkurë, të gjithë qytetarët të cilët kanë pësuar dëme nga tërmeti i 26 Nëntorit duhet që të aplik
Shiste trupin e vajzave për të përfituar, kapet shqiptari i shumëkërkuar në Itali Policia italiane ka mundur të arrestojë një shqiptar që kërkohej nga gjithë Europa për prostitucion. Sipas mediave it
Shfrytëzoi tërmetin për të përfituar, kapet tiranasi Një person i cili mashtronte dhe abuzonte duke përfituar nga situata e krijuar si pasojë e tërmetit të datës 26 nëntor ë
Lumë golash në "Stamford Bridge", Chelsea barazon shifrat ndaj Ajax (VIDEO) Janë shënuar plot 8 gola në sfidën Chelsea-Ajax. Vendasit kanë barazuar 4-4 duke përfituar nga dalja me karton të kuq e
"Për inat të Gretës", Eni Koçi dhe e ëma kalojnë ditët më të bukura (FOTO LAJM) Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja