999 rezultate për

perfiton

Rama përfiton nga rasti e thumbon qeverinë italiane: Po ato patentat shqiptare? Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Itali me rastin e 30 vjetorit të eksodit shqiptar të 6 Marsit 1991. Kryeministri
Tirana mposht me rezultat komod Bylisin (VIDEO) Tirana ka fituar lehtësisht 2-0 në shtëpi përballë Bylisit në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Kategorinë Superi
"Përfiton 12 paga të tjera veç rrogës", Mazniku dërgon në gjyq Sali Berishën "Mafiozi me 12 paga!! Apo Mafioz Mazniku ortaku i bosit të Ndragetes se Veronës, Miglioranci. Ky mafioz perveç rrogës së
Biden rihap dyert për "green card'', kush përfiton Presidenti i SHBA-së, Joe Biden anuloi dje një urdhër të paraardhësit të tij, që bllokonte shumë aplikantë të kartës së
Hiqeshin si administratorë banke dhe vidhnin lekë: Arrestohet 36 vjeçarja, në kërkim bashkëpunëtori Policia e Tiranës ka arrestuar një 36 vjeçare si dhe ka shpallur në kërkim një person për mashtrim. Sipas njoftimit t
HOROSKOPI/ Përfitoni nga dita e sotme, do ju sjellë dashuri DASHI Ndjenjat e mira duhet të dalin në plan të parë, veçanërisht në këtë kohë. Sa i përket punës, do të ndiheni shum
Interi nuk përfiton nga humbja e Milanit, "ngec" me Udinesen (VIDEO) Udinese dhe Inter janë ndeshur në kuadër të javes së 19-të të Serie A. “Nerazzurrët” hynë në këtë ndeshje nga fitorja
Kylie Jenner akuzohet se po përfiton nga pandemia për këtë arsye (FOTO LAJM) Kylie Jenner është vënë në qendër të kritikave pasi lançoi një produkt për duart gjatë pandemisë së koronavirusit. Padys
Nxorri jashtë Shqipërisë vëllain e mitur që të përfitonte azil, procedohet 24 vjeçarja Policia Kufitare e Rinasit ka proceduar penalisht një 24-vjeçare pasi ka nxjerrë në vendet e BE-së vëllain e saj, me qël
Sa milionë dollarë përfiton Melania në rast divorci nga Donald Trump Pasi presidenti aktual Donald Trump humbi zgjedhjet presidenciale, në rrjet po qarkullojnë fjalë se ai mund të humbasë
Shqipëria nuk ndalet, dyfishon shifrat (VIDEO) Realizon edhe mbrojtësi Ismajli. Pas një këmbëngulje të admirueshme, shqiptari përfiton nga rrëmuja në portën e Kazak
Berisha reagon për aktakuzat ndaj Thaçit: Zbulon kush po përfiton Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për aktakuzat ndaj Hashim Thaçit për krime lufte duke thënë se është një proces q
Barcelona nuk përfiton nga humbja e Raalit, mposhtet nga Getafe (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga. Me rezultatin minimal 1:0, Barcelona ka parë veten të lësho
Nis vaksinimi kundër gripit sezonal, kush e përfiton falas Ministrja e Shëndetësisë dhe Mborjtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka folur sot nga Poliklinika Qendrore në Tiranë lidhur
Milani gjen akord me Tonalin dhe përfiton nga përgjumja e Interit Milani shtyn fort Sandro Tonali dhe dëshiron të provojë të mposht Interin në derbin e merkatos për talentin e Brescia.
Ferdinand Xhaferraj akuza qeverisë: Po përfiton nga fatkeqsia e tërmetit Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka akuzuar qeverinë për keqmenaxhim të tragjedisë që
"Përfiton miliona nga kompania në emër të gruas", PD kërkon dorëheqjen e Blendi Gonxhes PD ka akuzuar drejtorin e Transportit Rrugor të Shqipërisë, Blendi Gonxhe se është paguar mbi 220 milionë lekë nga qever
Hiqen taksat për biznesin e vogël, kush përfiton Nga 1 janari i vitit 2021 zerohet tatimfitimi për bizneset e vogla me xhiro vjetore deri në 14 milionë lekë. Gjithas
Policia arreston 9 persona në Tiranë, një në kërkim Policia ka arrestuar 9 persona në Tiranë. Abceës.al shkruan se arrestimet janë bërë nga Sektori për Krimet Kompjuter
Shitja e Pjanic te Barcelona, përfiton edhe Roma Pjanic do të transferohet te Barça në fund të sezonit pasi një marrëveshje me vlerë Arthur Melo plus 10 milionë të tjera