999 rezultate për

perfitojne

Nëse plotësojnë kushtet, të burgosurit në Shqipëri mund të përfitojnë 20 ditë liri çdo vit Shumë të burgosur në Shqipëri, duke nisur nga viti në vazhdim, përfitojnë 20 ditë liri çdo vit nëse plotësojnë disa krit
Supersfida McGregor-Poirier, sa do të përfitojnë dy luftëtarët? Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjasht
Denaj flet për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janari dhe zbulon kategoritë që përfitojnë Ministrja e Ekonomisë dhe e Financave, Anila Denaj ka folur për herë të parë për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janar
Shpërblimi i pensionistëve për festat e fundvitit, cilat kategori përfitojnë Pas miratimit të shpërblimit të pensionistëve nga ana e qeverisë, drejtori i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Astrit H
Rama jep lajmin e keq: Punonjësit e administratës nuk përfitojnë shpërblim për festa Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka bërë me dije se administrata nuk do të ketë shpërblime për festat e fundvitit.
Rënditja: Juve në krye, ja sa përfitojnë klubet në Serie A nga sponsorët e fanellave Edhe pse në një situatë të vështirë financiare për shkak të pandemisë së Covid-19, klubet e Serie A në Itali do të arkët
Arrihet marrëveshja me Ramën, naftëtarët do të përfitojnë 40 mijë lekë për 1 vit Ditën e sotme është arritur marrëveshja mes naftëtarëve dhe kryeministrit Edi Rama. Lajmin e bëri të ditur kreu i Sindik
Oferta nga Turqia për yllin e Kukësit, kaq mund të përfitojnë veriorët Ofertë nga Turqia për Eduart Rrocën. "Panorama Sport" raporton se në drejtim të Kukësit ka ardhur një ofertë prej 130 mi
LISTA/ Dëmet nga tërmeti, 500 familjet që përfitojnë dëmshpërblimin në Tiranë Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi sot listën e parë me 3 mijë familje që përfitojnë pagesat cash, shtëpitë e të cilave
Ja sa para do përfitojnë lojtarët e Lazios nëse fitojnë Serie A Claudio Lotito, ka caktuar një shumë prej 18 milionë eurosh në formë bonusesh në rast se Bianconcelestët e fitojnë titul
Thirrje për punonjësit që nuk përfituan 40 mijë lekëshin: Aplikoni në këtë formular! Për të gjithë ata individë që përfitojnë ndihmë financiare sipas paketës së 2-të të qeverisë dhe që ende nuk e kanë marr
Përfitojnë edhe të larguarit nga puna, zgjerohet lista për pagën 40 mijë lekë Është zgjeruar lista e të punësuarve që mund të përfitojnë nga paketa e dytë financiare për pagën prej 40 mijë lekëshe.
Do merrni pagë lufte? Sot afati i fundit për të aplikuar Dita e sotme është edhe dita e fundit për të aplikuar dhe përfituar ndihmën financiare prej 26 mijë lekëve të reja nga p
I jepet drita jeshile marrëveshjes me Greqinë për punëtorët sezonalë, përfitojnë 10 mijë shqiptarë Shqipëria me Greqinë kanë arritur një marrëveshje për sa u përket punëtorëve sezonal në vendin fqinj. 7 mijë deri në 10
Klubet shqiptare përfitojnë 4.3 milionë euro nga UEFA Federata Evropiane e Futbollit ka ndarë 236.5 milionë euro për të gjitha federatat anëtare në këto kohë të vështira. Një
Rama shpall Amnistinë Fiskale, kush përjashtohet kategorikisht Kryeministri Edi Rama në një lidhje live në rrjetet sociale, ka folur më në detaje për amnistinë fiskale, që iu jep mund
Aplikimet për "pagën e luftës" nisin të martën: Kush përfiton 40 000 lekë dhe kategoritë e përjashtuara Drejtoria e Tatimeve ka nxjerrë udhëzimin që tregon në lidhje me procedurat e aplikimit për punonjësit e bizneseve që ka
Lista e plotë: Kush përfiton nga ndihma prej 40,000 lekësh Në Fletoren Zyrtare është përcaktuar dhe publikuar se cilët përfitojnë ndihmën financiare prej 40 mijë lekësh dhe si do
Miratohet vendimi: Kategoritë që përfitojnë dhe nuk përfitojnë shumën 40 mijë lekë Atë që e premtoi ditë më parë për ndihmën financiare prej 400 mijë lekësh të vjetra, qeveria e ka kthyer në vendim duke
Lajm i mirë! Greqia mendon edhe për shqiptarët, sa dhe kush përfitojnë Greqia pritet që të prezantojë tjetër paketë ndihme financiare për qytetarët e saj, për shkak të pandemisë së Covid-19.g