999 rezultate për

perfekte

"Lufta" për foton perfekte në 'Instagram' (FOTO LAJM) Përdoruesit e internetit kujdesen që fotot që publikojnë në mediat e tyre sociale të jenë të kuruara në detaje. Gjith
Disa këshilla për nusen, ja si të duket perfekte në ditën e dasmës Në ditët e sotme duket se do të ketë një rikthim në harmoninë dhe bollëkun e formave të trupit të femrave. Sidoqoftë, ed
Foto perfekte në Instagram, në të vërtetë edhe Luana ngatërrohet majë takave (VIDEO) Moderatorja dhe këngëtarja mjaft e dashur për publikun Luana Vjollca së fundmi ndodhet me pushime në Francë. Ajo tërh
Rita Ora shfaqet mjaft seksi me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur në botë me origjinë nga Kosova, Rita Ora, në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ka postuar
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Me burrin në krah, Kim shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim Kardashian është ndër emrat më të lakuar në mediat rozë gjithandej nëpër botë, kjo më së shumti falë linjave të saj
Ami "thyen rregullat", tregon linjat perfekte me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e cila prej disa vitesh i ka munguar ekranit, ështe tepër aktive në profilin e saj në
Nuse këtë verë, këto janë lulet perfekte për ty (FOTO LAJM) Buqeta e luleve, është një detaj shumë i rëndësishëm në ditën më të bukur të një vajze, sa merr një vëmendje të veçantë
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja
Ja 4 gjërat që duhet të bëni në plazh për nxirje perfekte Për shumë njerë vera është sinonim i temperaturave të larta, lodhjes në punë, dëshirës për t'u zhdukur në det e pishina,
Irina Shayk: Nuk dua të dukem perfekte (FOTO LAJM) Irina Shayk nuk dëshiron të duket "e përsosur" gjatë gjithë kohës. Modelja 33-vjeçare njihet për bukurinë e saj të ja
Perfekte për foto! Këto janë tualetet më të bukura që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Kush nuk adhuron të dalë nëpër restorantet më të bukura për të shijuar një pjatë dhe pse jo për t`u ndjerë mirë në një a
"Gjuha e vjehrrës" kjo është lulja perfekte për zyra (FOTO LAJM) Nëse mbani bimë në shtëpitë tuaja apo në ambiente të tjera të brendshme siç janë zyrat, keni mundësi të merrni disa nga
Mes kripës së detit dhe diellit përvelues, kjo është maska perfekte për flokët tuaja Gjatë verës, dielli është armiku më i madh i flokëve të femrës Pos diellit, praktikisht kombinime vdekjeprurëse për s
Ëndërroni buzë të plota por i druheni ndërhyrjeve, kjo është zgjidhja perfekte Padyshim se të gjithë njerëzit kanë dëshirë që të duken sa më mirë dhe ta kenë një pamje fizike pa asnjë të metë. Por
Kështu bëhët një selfie i bukur sipas Mariah Carey (FOTO LAJM) Mariah Carey e di shumë mirë që sekreti për foton perfekte fshihet pas dritës së mirë, e cila sigurisht bën diferencën.
Një sallatë e ftohtë me patëllxhan, perfekte për ditët e nxehta Temperaturat sa vin e rriten dhe kjo na bën të që shpeshherë të kemi probleme me zgjedhjen e ushqimit. Vera kërkon ushqi
Olta Gixhari një sirenë deti, tregon linjat perfekte nën yje (FOTO & VIDEO) Olta Gixhari është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Aktorja herë pas here tërheq vëmendjen e ndjek
Lule për ditëlindje?! Këto janë perfektet për çdo shenjë horoskopi Mikesha juaj ka ditëlindjen dhe nuk dini se çfarë t’i bëni dhuratë? Një tufë me lule është gjithmonë një dhuratë e bukur
10 këshilla për nxirje perfekte Vera është sinonimi i nxirjes për shumë prej atyre që e duan diellin, sepse ajo e bën lëkurën më kompakte dhe më të buku