999 rezultate për

perfaqesuesit

E ardhmja e Lautaros në udhëkryq, Interi do të takohet me përfaqësuesit e lojtarit Lautaro Martinez vazhdon të jetë para një udhëkryqi për të ardhmen e tij. Sipas raportimeve nga Italia, drejtuesit e
E BUJSHME/ Paratici takohet me përfaqësuesit e Marcelos Sipas Brasil Esporte Interativo, Marcelo është gati të largohet nga Reali dhe të dëgjojë oferta të tjera. Juventus dh
I është ofruar Barcelonës, pas lajmit reagojnë përfaqësuesit e Ronaldos Përfaqësuesit e Cristiano Ronaldos i kanë përgënjeshtruar spekulimet për largimin e mundshëm të tij nga Juventusi. Ga
Po protestonin para Ministrisë, përfaqësuesit e shoqatës së transportit përfundojnë në polici Ditën e sotme në të gjithë Shqipërinë duhej të rikthehej në punë transporti publik pas 3 muajsh ndërprerje. Po kjo nu
Çfarë do të ndodhë me yllin e Barcelonës, përfaqësuesit e tij takohen me klubin italian Miralem Pjanic ka qenë i lidhur me Barcelonën, por Zonja e Vjetër është dukur e gatshme të lejojë që boshnjaku të shkojë
Ambasadorët nuk dorëzohen, takojnë sërish përfaqësuesit e Këshillit Politik Ambasadorët e Shteteve të Bashkuara, BE-së dhe Britanisë së Madhe nuk dorëzohen dhe insistojnë që palët politike në vend
Mblidhet sot tryeza e Reformës Zgjedhore, çfarë pritet të përcaktohet Ditën e sotme, do të bëhet mbledhja e radhës e Reformës Zgjedhore, ku rreth dy muaj pas mbledhjes së fundit, përfaqësues
Basha takon përfaqësuesit e biznesit të vogël: Rama po i çon taksat tek oligarkët dhe tenderat korruptivë Kryedemokrati Lulzim Basha, ka mbajtu sot një takim me përfaqësues të biznesit të vogël ku më pas ka deklaruar për media
Reforma zgjedhore shtyhet për në prill? Gjiknuri dhe përfaqësuesit mbledhje me ambasadorët Gjiknuri dhe tre përfaqësuesite tjerë të Reformës Zgjedhore janë aktualisht duke zhvilluar një takim me disa prej ambasa
Reforma Zgjedhore bashkon katër përfaqësuesit: Për çfarë ranë sot dakord palët Në takimin e radhës së Reformës Zgjedhore, katër përfaqësuesit kanë rënë dakord për identifikimin dhe votimin elektronik
Bruno Fernandes është i Manchester United Ylli portugez, i cili ishte në listën e dëshirave të United edhe gjatë verës, duket se gjatë kësaj merkatoje do të kompl
Nisin bisedimet për të ardhmen e Mbappe Kylian Mbappe është i gatshëm t’u jap fund spekulimeve rreth të ardhmes së tij. E përditshmja sportive franceze "L’Eq
Publikuan videon e ndihmave, kallëzohen dy përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Ndërkohë që në Shqipëri vazhdon gjendja e vështirë e pas tërmetit që mori 51 jetë, Policia e Shtetit i ka vënë qëllim ve
Prioritet i Barcelonës, të sigurojë Messin Rinovimi e kontratës së Lioenl Messit është prioritet për Barcelonën, sipas drejtorit sportiv të klubit, Eric Abidal.
Do përballeshin me banorët e Astirit, përfaqësuesit e maxhorancës largohen nga studio Një incident ka ndodhur në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili. Për të diskutuar për prishjen e banesate tek Astiri
Tensione në Astir, Basha anulon takimin me përfaqësuesit nga biznesi Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka vendosur të anulojë tëkimin me përfaqësuesit e biznesit të planifikuar ditën
KLP ndryshon prokurorët, ku caktohen përfaqësuesit e akuzës Është zhvilluar sot në sallën e mbledhjeve të Këshillit të Lartë Gjyqësor seanca plenare e radhës e Këshillit të Lartë t
Kush ishin përfaqësuesit e ambasadës amerikane që ndoqën gjyqin e Tahirit (FOTO LAJM) Gjyqi maratonë ndaj Saimir Tahirit është ndjekur pa ndërprerje edhe nga përfaqësues të ambasadës së SHBA në Tiranë.
Përfaqësuesit e PD do të takohen ditën e nesërme me delegacionin e Venecias Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit t
Rikthehet gjuha denigruese në politikën e Kosovës Dorëheqja e kryeministrit ka aktivizuar partitë politike në mobilizimin për zgjedhjet e reja, por përfaqësuesit e tyre n