999 rezultate për

perfaqesueseve

Kur Dauti u kishte reaguar ashpër përfaqësuesëve të OVL-së (VIDEO) Vitin e kaluar, në Kuvendin e Kosovës ishte diskutuar ndryshimi i Ligjit për Veteranët e UÇK-së. Ish-ministri Arban Abra
Shqipëria miqësore me Italinë Shqipëria do të përballet me Italinë në Eliminatoret e Botërorit 2018, por më parë do të luhet një tjetër sfidë midis dy
Kombëtarja fiton Europianin për fanellën më të bukur Uniforma e Kombëtares Shqiptare të Futbollit është shpallur në Europian si fanella më e bukur. “Sport1” ideoi dhe zhv
"Brazil 2014", Botërori i kombëtareve të vogla "Que grande es ser pequeno", (E madhe është të jesh i vogël). Motoja e Levantes, klubit valencian që prej vitesh nderon
Futboll, politika mund Europën Në ditën e fundit të muajit të Europës, është organizuar një ndeshje miqësore mes përfaqësueseve të medias dhe përfaqësu