999 rezultate për

perez

"Nuk do jesh kurrë lider", Perez përplaset me yllin e ekipit Presidenti Florentino Perez ka qenë shumë i zhgënjyer me skuadrën e tij pas humbjes me Shakhtar Donetskun. Ai zbriti
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
Nga Zvicra në Spanjë, Shumaker vijon rehabilitimin në ish-vilën e Florentino Perezit Mikael Shumaker është transferuar nga shtëpia e tij në Zvicër në Majorka të Spanjës. 7 herë kampioni i botës në Form
Merkato, Perez arkëton 110 milionë euro pa prekur boshtin e skuadrës Koha kur Reali i Madridit shpenzonte miliona për të marrë më të mirët në botë, duke filluar nga Zidane e dy Ronaldot, e
Ronaldo "Fenomeni": Perez punësonte staf të sigurimit për të ndaluar festat e mia, por unë i dribloja dhe ata Ronaldo u bashkua me Real Madridin më 2002 dhe ndërsa ai ishte një talent i jashtëzakonshëm, ai gjithashtu shijoi një më
Perez nuk e le të qetë Juven, gati të rrëmbejë Dybalan duke ofruar Kroos ose Iscon plus para Real Madrid i rikthehet pistës "Paulo Dybala". Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve nga Manchester City, presidenti i Ma
Perez i jep më shumë fuqi Zidane, francezi do 3 përforcime për sezonin e ri Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez i ka dhuruar trajnerit Zinedine Zidane më shumë kontroll për sezonin e ardh
Zidane ka disa kërkesa për Perez Carvajal, Varane duhet të rinovojnë kontratat, derisa Isco të mos shitet. Zinedine Zidane tashmë ka vendosur për skua
Zbulohet çfarë i tregoi Perez lojtarëve në telefon Real Madrid udhëtoi për në Bilbao sot, dhe Florentino Perez ishte pranë ekipit. Një foto që po qarkullon me shpejtësi
Perez nuk e mban premtimin, Zidane "dorëzohet" për Poul Pogba Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba. France
Perez hap "thesin", zbulohen 3 transferimet gjatë verës Gazeta britanike The Sun ka bërë një parashikim me shumë guxim sesi do të jetë formacioni i Realit të Madridit sezonin e
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
Stadiumin më modern dhe super skuadër, ky është mega-plani i Perez prej 1 miliard eurosh Gazeta ‘AS’ në faqen e parë të saj sot ka zbuluar planin e madh të Florentino Perez, i cili planifikon të investojë 1 mi
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
Po "ngroh" stolin te Reali, Beckham tenton ta rrëmbejë te Miami yllin kolumbian David Backham tashmë pronar i Inter Miami prej kohësh po vëzhgon emra të njohur në Europë për ti transferuar te skudra e
Formacioni me transferimet e dështuara të Realit në shekullin XXI Ndërsa Real Madridi ka qenë një nga klubet më të suksesshëm në futbollin evropian në shekullin XXI, ata jo gjithmonë kan
Perez shkarkon Zidane? Teksa mbarë bota është paralizuar nga përhapja e shpejtë e koronavirusit, përflitet vazhdimisht se trajneri i Real Madri
Zidane drejt shkarkimit, Perez ka dy emra gati Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk i po shkon aspak mirë Zinedine Zidane. Në shtatë ndeshjet e fundit Real Madri
Reali me Zidane nuk po bind, Perez "piketon" pasuesin Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk po shkon aspak mirë për Zinedine Zidane, pasi Reali i tij po vuan shumë dhe në 7
Pak orë para "El Clasicos" , presidenti i Realit takohet me Zidane Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka zhvilluar një takim me Zinedine Zidane para ndeshjes së sotme kundër Bar