999 rezultate për

peres

Gjenial Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO) Roma ka arritur që brenda pak minutash të përmbysë Young Boys në Zvicër me anë të dy futbollistëve Peres dhe shqiptarin
Ndahet nga jeta ikona e valles popullore (FOTO LAJM) Mjeshtri i valles popullore mbarëshqiptare dhe “Nderi i Kombit” , Besim Zekthi është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare
"Unë kam një djalë", deklarata e ëmbël por e papritur e reperes (FOTO LAJM) Reperja e njohur Iggy Azalea dhe partneri i saj reper, Playboi Carti janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël
"Prezantuesja më kot", Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres Xhensila Pere teksa u pyet për “prezantuesen më kot” në Shqipëri, pyetje të cilës fillimisht iu përgjigj me “më tepër se
U nda nga jeta në mënyrë misterioze, zbulohet shkaku i vdekjes së reperes 25 vjeçare (FOTO LAJM) Reperja dhe modelja e njohur Chynna Rogers ndërroi jetë të mërkurën (8 prill) në moshën 25 vjeçare në shtëpinë e saj në
U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r
Loredana në një lidhje me reperin gjerman? Dalin pamjet që ngrenë dyshime (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana ka nisur të përflitet se mund të jetë në hapat e parë të një lidhjeje të re. Kjo pas
Ekipi i Serie A relaksohet duke dëgjuar këngën e reperes shqiptare (VIDEO) Reperja shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur në sho
Reperes së famshme i hyjnë në shtëpi, i grabisin bizhutë me çmime marramendëse (FOTO LAJM) Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi Carti, është plaçk
Çfarë po ndodh me Instagram-in e Rinës? Motra e reperes bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Prej disa javësh, reperja Rina Balaj është zhdukur nga rrjetet sociale duke lënë në merak fansat e saj. Ajo nuk lajmë
Çfarë u bë me Rina Balajn? Motra e reperes ka diçka për të na thënë (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, reperja Rina Balaj është zhdukur nga rrjetet sociale duke lënë në merak fansat e saj. Ajo nuk lajmë
Bashkëpunim ndërkombëtar! Era sjell këngë me të dashurin e reperes më në zë të momentit (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja
Ky është fans, gdhend në trupin e tij emrin e reperes të njohur shqiptare (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur fansat gdhendin në trup emrat apo imazhet e të personazheve të famshëm. Si një shenjë pë
Diss për Taynën? "Shote Galica" tashmë është armikja zyrtare e reperes (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend sherrin mes Taynës dhe Arta Memedit vitin e kaluar. Tayna në një postim në Instagram sh
"Jam e përdalë", Bebe Rexha bën reagimin tronditës pas akuzës së ish reperes shqiptare (FOTO LAJM) Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, me datën 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të. Përveç projektit të r
Po bënte "Twerk" në skenë, reperes i shqyhen pantallonat (FOTO LAJM) Cardi B ka përjetuar një moment tepër të sikletshëm përgjatë performancës së saj në Arts and Music Festival në Tennessee
Reagon vëllai i Loredanës: Nuk kam lidhje me "hajnitë" e saj Marrja në pyetje nga autoritetet zvicerane e reperes nga Ferizaji, Loredana Zefi, bëri bujë gjithandej në media. E pë
Plas sherri keq mes Linda Reit dhe Xhensila Peres, shpërthejnë në ofendime Ditën e djeshme me një foto të postuar në Instastory, Linda Rei e prishi magjinë e finales së "Dance with me" duke zbulu
Këtij polici mos i dilni para, e fut plumbin në vrimë të gjilpërës (FOTO LAJM) Një efektiv i Policisë Ushtarake i ka lënë të gjithë me gojë hapur gjatë një stërvitjeje të përbashkët teksa ka qëlluar
Bruno Peres: Juventus më nervozon Bruno Peres nuk është aq i ashpër si shoku i ekipit Radja Nainggolan, por thotë se Juventus e bën nervoz duke shtuar se