999 rezultate për

perdorur

Manovrat që duhet të bëni me tharësen për flokë të krehur dhe me volum, pa përdorur gjë tjetër Një rutinë e kujdesit ndaj flokëve ju siguron që ata të jenë të hidratuar, të shëndetshëm dhe të padëmtuar. Gjatë tharje
6 gjëra që ja vlejnë t'i blini në tregun e rrobave të përdorura (FOTO LAJM) Nëse tregoheni të zgjuar, mund ta kurseni një pjesë të mirë të të ardhurave dhe sërish të jeni vajza/djali më stil në qy
Mbështetja e madhe për Kosovën, artisti bën portretin e Biden me oriz dhe grurë Ndërsa vëmendja e botës është kthyer nga ceremonia e inaugurimit të Presidentit të Amerikës, Joe Biden, një artist nga K
Prag sfida me Romën, Conte ka disa fjalë për Vidal Trajneri i Inter, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Romës që do të luhet nesër në "Sta
6 gjëra që ja vlejnë t'i blini në tregun e rrobave të përdorura (FOTO LAJM) Nëse tregoheni të zgjuar, mund ta kurseni një pjesë të mirë të të ardhurave dhe sërish të jeni vajza/djali më stil në qy
Gozhdët e përdorura për të kryqëzuar Jezus Krishtin zbulohen në dhomën sekrete të një manastiri (FOTO LAJM) Arkeologët kanë gjetur fragmente të gozhdëve 6 centimetra në një manastir në Milevsko, Çeki. Arkeologët kanë zbuluar
6 mënyrat për t'i përdorur lëkurat e portokallit para se t'i hedhësh Shumica e njerëzve që hanë portokalle, i hedhin lëkurat e tyre. Pavarësisht se lëkurat janë pak, të shumta janë përdorim
Çfarë kërkuan më shumë njerëzit në Google gjatë 2020 2020-ës (fatmirësisht) po i vjen fundi dhe si çdo vit, motorri i kërkimit Google ka bërë publik të dhënat e kërkimeve më
Koicidencë apo skemë e përdorur? Si u zbardh krimi i 15 viteve më parë në një kohë me vrasjen e Klodianit Dita e djeshme ishte një ditë e vështirë për gjithë Shqipërinë pasi një 25 vjeçar u vra nga Policia pasi kishte dalë jas
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Ibra akuza ndaj video-lojërave të famshme: Po përdorin emrin dhe imazhin tim Zlatan Ibrahimovic është tërbuar me kompaninë e famshme të video-lojërave “EA SPORTS FIFA”, teksa ka shpërthyer nëpërmje
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Habit Armina Mevlani, jo vetëm që blen rroba të përdorura por edhe ka qarë për to (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ishte sot në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live”. Ajo ka shprehur hapur
Armina Mevlani tregon si qau: Më morën fustanin që doja unë Blogerja Armina Mevlani në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” e ka shprehur hapur se blen rroba të përdor
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Të bërtitura dhe ofendime, Besa Kokëdhima reagon ashpër ndaj Renato Mekollit (VIDEO) Renato Mekolli është përballur me një lum kritikash të forta së fundmi për shkak të emisionit që ai drejton, “Hell’s Kit
Keshilla të vyera! Përballoni virozat dhe të ftohurën duke përdorur uthull molle Stina e vjeshtës dhe dimrit përkon me fillimin e episodeve të vazhdueshme të gripit, virozave, të ftohurës, infeksioneve
Pse duhet të ndaloni menjëherë së përdoruri telefonin në tualet? (FOTO LAJM) Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat inteligjentë, por kjo mund të jetë më e dëshme se sa tingëllon në të vërtetë