999 rezultate për

perdoruesit

'Instagrami' heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë (FOTO LAJM) “Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa ndryshime për përdoruesit e
Gjermanët përdoruesit më të mëdhenj të letrës Gjermania krijon shumë mbeturina nga letrat dhe kartoni se secili vend tjetër. Sipas një shkrimi nga gazeta "Saarbrue
WhatsApp/ Problem sigurie, 1 miliard përdorues duhet të përditësojnë aplikacionin Platforma e mesazhimit WhatsApp nuk është e përsosur, dhe raportime të ndryshme këtë vit kanë zbuluar dobësitë e aplikac
Je nën 18 vjeç? Instagram do të të bllokoj përmbajtjet që promovojnë dieta Instagram është një ndër rrjetet sociale më të përdorura nga të gjitha moshat. Duke marrë parasysh ndikimin e madh te
Instagram do të bllokojë përmbajtjet që promovojnë dieta, për përdoruesit nën 18 vjeç Instagram është një platformë mjaft e njohur për ndarjen e imazheve. Sidoqoftë, përmbajtja ndaj të cilës jemi të eks
Prindër, bëni kujdes ndaj këtyre 15 aplikacioneve në telefonat e fëmijëve tuaj Në muajin që lamë pas në Amerikë kanë ndodhur 25 arrestime të trafikantëve të njerëzve që kanë ndodhur përmes interneti
Instagram po fsheh numrin e pëlqimeve në disa vende të botës Gjigandi për publikimin e fotove, Instagram, ka filluar të fsheh numrin e pëlqimeve në foto dhe video të ndara nga përdo
Stina e verës shton përdoruesit e alkoolit Vetëm gjatë një jave policia rrugore ka arrestuar në flagrancë 22 drejtues automjetesh për përdorim alkooli, ndërsa 23 t
"Kryemadhi i shkoi Bashës me pizhama në zyrë" (FOTO LAJM) Kryedemokrati Lulzim Basha pati një takim me aleatët sot në selinë e PD. Të pranishëm ishin Dashamir Shehi, Monika Kryem
Pas gjysmë shekulli numri i të vdekurve do të kalojë të gjallët në FB Brenda 50 viteve, përdoruesit e Facebook që do të ndërrojnë jetë, mund të jenë në një numër më të madh se ata që do të j
Studimi/ Përdoruesit e kanabisit kanë nevojë për më shumë anestezi Sipas një studimi të ri, përdoruesit e kanabisit kanë nevojë për më shumë se trefishin e anestezisë për t’u operuar (220
Prekën të gjithë, Facebook merr vendimin drastik Facebook dëshiron që përdoruesit të komunikojnë përmes platformës kryesore, dhe gjithashtu që aplikacionet të mos funksi
Facebook ndryshon kushtet e përdorimit Komisioni Evropian njoftoi sot se Facebook ka ndryshuar kushtet e përdorimit, të cilat në mënyrë të qartë theksojnë se k
Panik në të gjithë globin, Facebook dhe Instagram alarmojnë përdoruesit Rënia e Facebook dhe Instagram ka shkaktuar një panik dhe shok në të gjithë rrjetin në mbarë botën. Përdoruesit nuk
Bie Facebook dhe Instagram në të gjithë Europën Facebook dhe Instagram është jashtë shërbimit në disa shtete të Europës. Edhe përdoruesit në Shqipëri nuk mund të për
Gmail dhe Google Drive ka probleme në disa vende të botës Gmail është goditur nga një ndërprerje që prek përdoruesit anembanë botës, me njoftime të ndërprerjeve që përmbytin medi
Vjen opsioni i kërkuar nga të gjithë në Messenger Facebook ka sjellë opsionin që të gjithë e preferojnë dhe e kanë kërkuar me ngulm. Messengeri më në fund ka vendosur
Edhe në Suharekë ulen çmimet e karburanteve, kur ministri do të gjobisë keqpërdoruesit? Edhe një pompë e karburanteve në Kosovë ka zbritur në mënyrë drastike çmimin e naftës dhe të benzinës. E gjithë kjo u
Përdoruesit e Android vetëm dy ditë kohë! Çfarë pritet të ndodhë me WhatsApp-in WhastApp është një nga aplikacionet më të përdorura në të gjithë botën. Ky aplikacion përdoret gjerësisht për të kom
Duket e pabesueshme, Facebook parashikon ndarjen tuaj nga partneri Duket e çuditshme por në fakt Facebook e parashikon sjelljen para një ndarjeje. Rreth një javë para se marrëdhënia të