999 rezultate për

perdhunues

Basha tregon sa do zgjasë protesta sot Lulzim Basha nga tryeza e bashkëbisedimit me grupet e interesit, të cilëve po iu prezanton platformën për Zgjedhje të Li
Mësuesi dhe polici përdhunues "shkojnë" deri në Zvicër Gazeta zvicerane "20 min" ka shkruar për rastin e abuzimit të së miturës nga Drenasi. Rasti i abuzimit të së miturës
Ky është dënimi që rrezikon polici përdhunues në Drenas Prokuroria Themelore pritet të kërkojë paraburgim për hetuesin e Policisë, V.V., lidhur me dyshimin për abuzim seksual d
Vajzën e merrnin me radhë në shtëpi! Përdhunuesit rrëfejnë detajet tronditëse Shtatë adoleshentët nga Kavaja të akuzuar për përdhunimin e një 14-vjeçareje, kanë dalë sot para gjyqtares Nurjeta Tafa
Berisha nxjerr detaje të frikshme për përdhunimin e 13-vjeçares Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë sipas tij detaje të reja shokuese për përdhunimin nga 8 persona të një vajze ve
PD keqardhje për Xhiselën, e quan përdhunues djalin e deputetit socialist Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të Rexhep Rrajës, djali i deputetit socialist Rrahmah Rraja, që akuz
"Intervista e Xhisielës, prova e terrorit kafshëror ndaj vajzës" Tërheqja e dëshmive nga Xhisiela Maloku provon pasojat e tmerrshme të terrorit kafshëror që ushtrohet ndaj saj nga shtet
Manipulimi televiziv i Xhisielës Nga Andi Bushati Ka një serë episodesh nga dy intervistat e Xhisiela Malokut që tregojnë se ajo vetëm fizikish
"Arrestimi i përdhunuesit", Petrit Vasili: Kryeministri qenka vetë horri Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të djalit të deputetit të PS-së, Rexhep
Kërkohet dënim me vdekje për përdhunuesit Ky dordolec i varur në litar tërhoqi vëmendjen e banorëve të qytetit turistik të Jesolos në Itali. "Dënim me vdekje p
Olti Curri tallet keq me reperin shqiptar: Kur bën ky çerri si përdhunues Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë
Gratë lidhin përdhunuesit, i rrahin dhe i detyrojnë të bëjnë paradë nudo në rrugë (VIDEO) Dy burra të akuzuar për përdhunim të një vajze 17-vjeçare u zhveshën lakuriq nëpër rrugë me duart e lidhura pas shpinës
U hodh nga kati i gjashtë për t'i shpëtuar përdhunuesit, arrestohet modelja (FOTO LAJM) Një modele ruse është "në paraburgim" në Dubai pasi ajo u hodh nga kati i gjashtë i dhomës së hotelit për të ikur nga nj
Rrëfimi rrëqethës: Mamaja më mbylli në dhomë me përdhunuesin (FOTO LAJM) Një nënë i dha vajzës së saj pije alkoolike vajzës së saj 16-vjeçare në mënyrë që i dashuri ta përdhunonte atë në një dh
24-vjeçarja: Duhet të martohesha me përdhunuesin se nuk isha më e virgjër Një histori e trishtë nga Shqipëria ka tronditur publikun Italian. Një vajzë ka denoncuar ish-të dashurin e saj për përd
Raporti britanik, Basha: Rama ndan pushtetin me përdhunuesit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duke u bazuar në një raport të fundit britanik shprehet se shqiptaret janë
Basha s’ia përton Ramës: E harrove mikun Elvis Roshin, përdhunuesin Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i PD, Lulzim Basha reagoi në lidhje me akuzat e Ramës si dhe nuk harroi të sulmonte
Varet në publik përdhunuesi dhe vrasësi i 7 vjeçares në Iran Një i dënuar për dhunim dhe vrasje të një vajze 7 vjeçare në Iran, është ekzekutuar në publik. Videoja amatore e ekze
Shqiptari përdhunues serial në Itali, rrëmbeu dhe torturoi infermieren Dhjetë vjet burg dhe gjobë është vendosur nga gjykata për shqiptarin Enriges Kavalli, përdhunuesin dhe torturuesin seria
I kërkoi 5 mln lekë gruas së përdhunuesit për të hequr padinë, vajza sqaron të vërtetën Një ditë pas transmetimit me zë dhe figurë të pazareve për të tërhequr denoncimin ndaj një të dyshuari për përdhunim, në