999 rezultate për

perdhunimin

Tentoi të përdhunonte kujdestaren e kishës, arrestohet shqiptari Një i ri shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për përdhunimin e një vajze shqiptare 27 v
Vetëvritet këngëtari i njohur, akuzohej për përdhunimin e një 13 vjeçareje Këngëtari i famshëm meksikan, Armando Vega Gil është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Policia kanë bërë të ditur se
Nis protesta në Tiranë për përdhunimin e 13-vjeçares Qytetarët janë bashkuara para Ministrisë së Arsimit ndërsa po protestojnë pas rastit të rëndë të përdhunimit nga 14 djem
"Shoqja" e Spiropalit në Kosovë reagon për përdhunimin e vajzës në Drenas Shqiperia dhe Kosova janë prekur nga dy ngjarje të rënda dhe të ngjashme dhe në një kohë të përafërt. Në shqipëri ra
"Nuk ka shmangie për përdhunimin", sa pritet të dënohen të arrestuarit në Kavajë Në kohën kur Prokuroria e Durrësit ka në duar ekspertizën mjeko-ligjore të kryer mbi 13-vjeçaren, viktimë e abuzimit sek
Nëna e djalit të akuzuar për përdhunimin në Kavajë thotë se po i bien kot më qafë Nëna e njërit prej shtatë të rinjve të arrestuar për përdhunimin e 13-vjeçares në Kavajë, në një intervistë për ‘Open’ k
Shpërthen në të qara vëllai i të akuzuarit për përdhunimin në Kavajë (VIDEO) Familjarët e një prej të arrestuarve për rastin e rëndë të përdhunimit të një 13-vjeçareje në qytetin e Kavajës kanë moh
Berisha nxjerr detaje të frikshme për përdhunimin e 13-vjeçares Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë sipas tij detaje të reja shokuese për përdhunimin nga 8 persona të një vajze ve
"Më ka abuzuar sek*ualisht për 7 vite", koreografi rrëfen përdhunimin nga Michael Jackson Skandale të pafundme kanë dalë në dritë kohët e fundit për sa i përket yjeve botëror në skenat publike. Së fundmi ka
Të dhëna kontradiktore mbi përdhunimin e të riut shqiptar në burgun grek Shqiptari, Aleksandër Luca, i cili është një nga të dyshuarit e vrasjes së një studenteje 21-vjeçare greke, është dhunua
Tentoi përdhunimin e të miturës, arrestohet 19 vjeçari në Shtime Policia ka arrestuar 19-vjeçarin nga komuna e Shtimes, i cili dyshohet se ka tentuar ta dhunojë vajzën 11-vjeçare. N
SKANDALOZE/ Policia liron personin që rrëmbeu dhe tentoi përdhunimin e 11 vjeçares (VIDEO) 11-vjeçarja M., nga komuna e Shtimes, së bashku me motrën e saj 9 vjeçe, mbrëmjen e 2 nëntorit të këtij viti, ishin nis
Zbardhet dokumenti që vërteton përdhunimin e Katheryn nga Ronaldo (FOTO LAJM) Pas akuzava për përdhunim, stuata për Cristinao Ronaldon sa vjen dhe rëndohet. Tashmë detaje të reja kanë dalë në "d
Ronaldo pranon përdhunimin ndaj Mayorgas (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo në vitin 2009 në Las Vegas. Ky denoncim është bërë që në vitin 2009, por më pas është mbyllur me një m
Suita ku Ronaldo akuzohet se ka kryer përdhunimin Akuzat për përdhunim ndaj Cristiano Ronaldos kanë bërë xhiron e botës. Së fundmi ka pasur reagim edhe nga sponsorët e yl
Fundi i "botës" për Ronaldon, fillon hetimi për përdhunimin e modeles Policia e Las Vegas ka filluar hetimet ndaj yllit të futbollit botëror, Cristiano Ronaldo. Luzitanio aludohet se ka përd
Basha tregon të vërtetën e tmerrshme pse Xhisela mohoi përdhunimin Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka quajtur tronditës faktin që Xhisiela Maloku, vajza që u dhunua nga djali
Gazetari: Ka dokumente për përdhunimin e vajzës nga djali i deputetit Gazetari që ka intervistuar Emiljano Nuhun, Basir Çollaku tha sonte në emisionin “Opinion” se ka dokumente të dëshmisë s
Skandal në Angli, futbollisti akuzohet për përdhunimin e një të miture Një lojtar i Premier Leagues angleze, akuzohet për përdhunimin e një të miture në Francë. 23-vjeçari, emri i të cilit nu
Shokuese, si e justifikoi babai monstër përdhunimin e të bijës për 16 vite Është lënë në burg babai që akuzohet se për shumë vite ka abuzuar seksualisht vajzën e tij. Babai 61-vjeçar akuzohet