999 rezultate për

percjellin

Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Manchester City prezanton fanellat për sezonin e ri, mesazhi që përcjellin Trashëgimia kulturore e qytetit të Mançesterit ka qenë një burim frymëzimi për disenjatorët e fanellave Puma, pasi ata b
Fotoja që do ju zbukurojë ditën! Lorik Cana me fëmijët në shtrat përcjellin shumë dashuri (FOTO LAJM) Lorik Cana është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e tij në “Instagra
Ky është plani i Premier League për ndeshjet e mbetura Premierliga Angleze është duke menduar disa plane për vazhdimin e pjesës së mbetur të kampionatit. Ideja e fundit dhe më
Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori Shkëndija në dekadën e fundit u shndërua si një prej fuqive udhëheqëse në futbollin vendor, duke fituar 6 trofe dhe duke
Fianalja Copa Libertadores, 10 mijë tifozë përcjellin Flamengon në aeroport (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Mediat vendase raportojnë se rr
Mos i mbani afër! Këta 4 lloje njerëzish përcjellin energji negative 1-Njerëzit që merren me thashetheme. Kjo sepse thashethemexhinjtë ndjejnë kënaqësi nga fatkeqësitë e tjerëve dhe asnj
Studentët e Vlorës i "nxijnë jetën" Ramës, e përcjellin me vërshëllima (VIDEO) Takimi i kryeministrit Edi Rama me studentët dhe pedagogët në Universitetin e Vlorës, ka krijuar shumë inicdente dhe pak
Imami, Kryegjyshi dhe marinsat me origjinë shqiptare përcjellin Mit'hat Frashërin Me respektin më të madh janë riatdhesuar nga SHBA pvr në Shqipërin eshtrat e njërit prej rilindasve të njohur shqiptar,
Shqiptarët e Amerikës festojnë Bajramin, mos i humbisni këto mesazhe që na përcjellin Ramazani mbetet muaji i vëllazërisë, i ribashkimit të zemrave, i faljes së njëri-tjetrit, i lënies mënjanë të mërive.
Dhimbje e lot, banorët e Tetovës përcjellin pesë anëtarët e familjes (FOTO LAJM) Me lot në sy banorë nga zona të ndryshme të Tetovës i dhanë lamtumirën e fundit nënës së bashku me katër fëmijët që humb
Qindra persona përcjellin shqiptaren e vrarë në Gjermani Më shumë se 400 veta kanë përcjellë për në banesën e fundit në varrezën kryesore në Bad Langensalza Flurije Gashin, shkr
Policët në SHBA përcjellin mes lotësh qenin-agjent e diagnostikuar me kancer (FOTO) Është përcjellë me një ceremoni lamtumire dhe i rrethuar nga miq agjenti Hunter, qeni-polic i departamentit të Middletow
Çifti Haradinaj përcjellin fëmijët për në shkollë Bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, Anita Muçaj-Haradinaj ka uruar sot fillimin e vitit të ri shkollor
Familja shqiptare dëbohet nga vendi, gjermanët e përcjellin mes lotëve (VIDEO) Është mbrëmja e së hënës (13 gusht 2017). Disa policë kanë mbërritur në Kirchbarkau, distrikt në Schlesëig-Holstein të G
Frikë në SHBA, aktivizohet vullkani që mund të shkatërrojë planetin (FOTO LAJM) Një tërmet prej 4.5 ballë ka rënë dje në parkun kombëtar të Yellowstone në Wyoming të SHBA-ve, përcjell Albeu.com. N
Panik në SHBA, "zgjohet" vullkani që mund të shkatërrojë planetin? (FOTO LAJM) Një tërmet prej 4.5 ballë ka rënë dje në parkun kombëtar të Yellowstone në Wyoming të SHBA-ve, përcjell Albeu.com. N
Gareth thumbon Gruevskin: Ambasadorët ndonjëherë përcjellin porosi të rënda Ambasadori Britanik në Shkup, Çarl Garret, i është përgjigjur liderit të VMRO-së Nikolla Gruevski se ambasadorët ndonjëh
Tahiri e Braho përcjellin drejt banesës së fundit efektivin e FNSH (VIDEO) Një ditë pas vrasjes së efektivit të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në një operacion në Torovicë të Lezhës, familjarët
Fotot që tronditën botën (FOTO LAJM) Këto fotografi mund të cilësohen të atilla që shpalosin fuqinë e jashtëzakonshme të veprimeve njerëzore. Fotot përcje