999 rezultate për

percjell

"NEWBORN" merr pamje tjetër këtë përvjetor pavarësie, mesazhi që përcjell (FOTO LAJM) Me rastin e 13 vjetorit të pavarësisë, monumenti NEWBORN në Kosovë, ka marrë një pamje tjetër. NEWBORN është mbuluar
I fiksuar pas futbollit të luajtur, por në TV Ronaldo sheh dy sporte të tjera Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka zbuluar se preferon të shikojë boksin ose UFC-në para ndonjë ndeshje të futbolli
"Prisja ta martoja, jo ta çoja në arkivol": I jepet lamtumira Klodian Rashës Familja Rasha ka përcjellë për në banesën e fundit trupin e Klodian Rashës, i cili u vra me dy plumba mëngjesin e ditës
Deputetët me dopio maskë, mesazhi që përcjellin (FOTO LAJM) Edhe pse nuk lejohen grumbullimet me më tepër se 10 persona, Kuvendi ka marrë dritën jeshile dhe po mban sot seancën ple
Bashkëshorti i ndërroi jetë nga COVID-19, Rita Petro: Po të përcjellim Lato me jazz dhe wisky Poetja e njohur shqiptare Rita Petro ka gjetur forcën të reagojë një ditë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj L
Yuri Kim përcjell mesazhe të forta për politikën: Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi! Ambasadorja Amerikane Yuri Kim tha se koha kur njerëzit e pushtetshëm në Shqipëri kanë funksionuar me pandëshkueshmëri t
Njerëzit në Kinë tani mund të shfrytëzojnë taksi robot (VIDEO) aksitë pa shoferë janë tani në dispozicion të njerëzve në qytetin më të madh të Kinës, Shanghai. Një kompani e mbësht
Rama i përcjell mjekët me premtime, asgjë konkrete nga takimi i sotëm Kryeministri Edi Rama dhe mjekët nuk kanë arritur një marrëveshje konkrete ditën e sotme. Ndërkohë protesta e tyre nu
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Përfundon takimi Meta-Kim, presidenti e përcjell me buzëqeshje Pas një ore, ka përfunduar pas më shumë se 1 ore takimi mes ambasadores Yuri Kim me presidentin Ilir Meta. Ende nuk d
Manchester City prezanton fanellat për sezonin e ri, mesazhi që përcjellin Trashëgimia kulturore e qytetit të Mançesterit ka qenë një burim frymëzimi për disenjatorët e fanellave Puma, pasi ata b
Harruan koronavirusin, të rinjtë shqiptarë dynden në jetën e natës (FOTO LAJM) Të rinjtë po konsiderohen nga mjekët si rreziku i këtyre ditëve për përhapjen e COVID-19. Fjalët e mjekëve duket se
E sillte babai në stërvitje, Alba më në fund pajiset me patentë Jordi Alba u pa duke lëvizur një Range Rover Sports pasi më në fund kaloi testin për patent shofer në moshën 31-vjeçare.
Gjiknuri i përcjell Kuvendit draftin final për Reformën Zgjedhore Bashkëkryetari i reformës zgjedhore Gjiknuri i ka përcjellë Kuvendit draftin final për reformën zgjedhore. Negociatat po
Chelsea prezanton fanellat e reja, mjaft interesante (FOTO LAJM) Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri. Fanel
Qytetari bie tek këmbët e Kurtit (VIDEO) Ish-kryeministri i Kosovës njëherësh kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka dalë për të përcjellë aktivitetin
Fotoja që do ju zbukurojë ditën! Lorik Cana me fëmijët në shtrat përcjellin shumë dashuri (FOTO LAJM) Lorik Cana është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e tij në “Instagra
Politikanët kujtohen për Ljarjan pas vdekjes: Peng që nuk e përcjellim siç e meritonte Politikanë të shumtë kanë shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta e aktorit dhe regjisorit të madh, Rikard Ljarja.
Një studim i ri zbulon vendet e punës më të rrezikuara nga ndikimet e menjëhershme nga coronavirusi Reagimi ndaj coronavirusit të ri – përmes urdhrave dhe udhëzimeve të qëndrimit në shtëpi dhe distancimit shoqëror – mund
Icardi prioritet kryesor i rivalëve kryesor të Interit Kalimi te PSG e ka përcjell argjentinasin me një formë të lartë, duke shënuar gola dhe duke u shndërruar në një lojtar t