999 rezultate për

perben

Deti në Hagë, Basha: Nëse i lihet në dorë Ramës përbën rrezik për interesat kombëtare Kreu demokrat, Lulzim Basha ka folur në një konferencë për mediat për çështjen e detit në Hagë për të rënë dakord me Gr
E thotë drejtori i FBI-së: Ky është shteti që përbën kërcënimin më të madh për SHBA-në Drejtori i FBI-së, Christopher Wray, tha se aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga Qeveria e Kinës paraqesin “kërcënimin më
Koronavirusi nuk përbën problem për Realin, gati të bëjë çmendurinë për Kane Harry Kane është objektivi kryesor i Real Madridit për sezonin e ardhshëm. Nga Anglia sigurojnë se "Los Blanos" po përga
Uji me grimca plastike nuk përbën rrezik për shëndetin Mikroplastikat në ujin e pijshëm nuk duket se paraqesin rrezik shëndetësor në nivelet aktuale, sipas Organizatës Botëror
Italia dëbon kosovarin: Përbën rrezik Zëvendëskryeministri italian ka njoftuar se ka firmosur dëbimin e një shtetasi kosovar nga vendi. Mateo Salvini tha s
Shqiptarët "heqin dorë" nga kafeja, ulet ndjeshëm konsumi Pas cigares, qytetarët shqiptarë duket se kanë hequr dorë edhe nga kafeja. Të dhënat e fundit të Drejtorisë së Përgjiths
PDIU: Skandali me tabelat greqisht tregon kapitullimin e Ramës Vendosja e tabelave në greqisht në gjithë zonën e Sarandës, Delvinës e Konispolit , Finiqit e Dropullit përbën kapitulli
Rusia përbën rrezik të madh në Maqedoni Nga: Timurlenk Çekoviq Deri tani u bë fjalë për përzierjen e hapur të Rusisë në punët e brendshme të Republikës së Ma
Nga Trump vjen një lajm i keq për Kosovën Ushtaraku amerikan, H. R. McMaster, i zgjedhur vitin e kaluar këshilltar për siguri kombëtare i presidentit të Shteteve
Nusen e Jozefina Topallit nuk e lënë rehat: Do martohesh apo do ndahesh? Eva Murati ka folur në Pop Culture për projektet e saj të fundit dhe u ka dhënë përgjigje dy pyetjeve më të shpeshta që
Veseli përgëzon shqiptarët në Maqedoni Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli nëpërmjet një postimi në Facebook ka përgëzuar Kuvendin e Maqedonisë dhe gji
Trump shpërbën Këshillin Presidencial Këshillues për HIV/AIDS Administrata e Presidentit Trump ka shkarkuar anëtarët e mbetur të Këshillit Presidencial Këshillues për HIV-in dhe Sidë
Rama paralajmëron shkarkimin e një kryebashkiaku Pak pasi paralajmëroi shkarkimin e ekspertëve të Kryeministrisë, Rama ka njoftuar sot se po shihet si mundësi edhe shk
Daja e bën të qartë: Ndaj Laçit dua vetëm fitore Skënderbeu i rikthehet kampionatit në përballjen me Lacin. Ekipi i Dajës kryeson pas katër javëve të para dhe në përball
Masakroi qenin me sëpatë, rrjeti reagon me tërbim ndaj të riut nga Kuçova (FOTO & VIDEO) Qytetarët kanë reaguar me mjaft irritim pas publikimit të pamjeve terririzuese të masakrimit të një qeni me sëpate nga d
Bomba bërthamore B61, përgjigja e mundshme e Trump ndaj Kim Jong Un (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke menduar edhe zgjidhjet përmes ndërhyrjeve ushtarake në Korenë e Veriut për të
Shpërthen Patozi: Lulzim Basha përbën rrezik kombëtar Astrit Patozi ka lëshuar një lum akuzash sonte në "Opinion" ndaj kreut të demokratëve duke e cilësuar atë madje rrezik k
Sherr mes femrash te Unaza e re në Tiranë, vajzat kapen për flokësh me njëra-tjetrën Një sherr femrash ka ndodhur tek Unaza e re ne kryeqytet, konkretisht në rrugën “Teodor Keko”. Policia bën me dije se
Presidenti Thaçi shpërbën Kuvendin e Kosovës (DOKUMENT) Presidenti Kosovës, Hashim Thaçi ka publikuar dekreti për shpërndarjen e Kuvendin e Kosovës pas votimit pro mocionit për
Fleckenstein: Deklarata e shqiptarëve nuk përbën rrezik për Maqedoninë Eurodeputeti Knut Fleckenstein në një intervistë të dhënë për Nova TV, ka folur rreth takimit të tij të fundit në Shkup