Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
999 rezultate për

perballen

Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
Euro 2020: Holanda e Gjermania përballen për herë të tretë në 6 muaj Eliminatoret e Europianit 2020 do të "ndizen" sot me supersfidën e grupit C, përballjen Holandë-Gjermani, e planifikuar
Çifti bën seks për 15 minuta në shkallë, por përballen me një "surprizë" Një çift i ri, rreth të 20-ve, ka zgjedhur të kalojë disa minuta qejfi edhe pse në ambiente publike. Ata kishin pikasur
HOROSKOPI/ Venusi është në anën e kësaj shenje, do t’i sjellë fat Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 9 janar 2018. Dashi Keni kaluar një periudhë mjaft të tensionuar, ndaj duh
Presidenti i UFC: McGregor dhe Khabib do të përballen sërish Presidenti i UFC-së, Dana White, ka thënë se mund ta organizojë një përballje tjetër mes, Conor McGregor dhe Khabib Nurm
Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
HOROSKOPI/ Tensione në fushën e ndenjave, kjo shenjë të ruhet më shumë Ky është horoskopi për ditën e diel, 2 dhjetor 2018. Dashi Prania e Hënës do të jetë e ndjeshme dhe ndikimi i saj do
HOROSKOPI/ Akrepi dhe peshorja do të përballen me disa ndryshime, mos humbni toruan Ky është horoskopi për ditën e martë, 13 nëntor 2018. Dashi Mundohuni të ulni “shpatat”, pasi disa përgjigje të pa
Fëmijët shkojnë për të varrosur babain por përballen me suprizën e hidhur (VIDEO) Fëmijët rriten shpejt dhe prindërit papritur e gjejnë veten vetëm edhe në festa. Megjithëse është vetëm një reklamë k
E bujshme, Rovena Dilo dhe ish-bashkëshorti përballen sërish në gjykatë Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbo
E gjithë Zvicra po flet për tre shqiptarët që u përballen me rrezikun Gratë nuk kishin asnjë mundësi për t'u mbrojtur kundër sulmit të keq të banditëve. Vetëm tre shqiptarë nga Kosova të gux
Pesë milionë fëmijë në Jemen përballen me urinë Rreth 1 milion fëmijë të tjerë përballen me urinë në Jemen, paralajmëroi Save the Children. Rritja e çmimeve të ushqi
Zaev: Maqedonasit duhet të pranojnë emrin e ri ose të përballen me “izolim” Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha se qytetarët duhet të pajtohen të pranojnë emrin e ri të shtetit ose do të përba
Super miqësore sonte për djemtë shqiptar tek Zvicra Djemtë shqiptar tek Zvicra pritet të kenë një super miqësore sonte ku do të luajnë kundër Anglisë. Pas disfatës me Sp
Rikthehet Superiorja, ja kur luhen supersfidat e javës së katërt Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije oraret e ndeshjeve të javës së katërt së katëgorisë Superiore. Java e
"El Clasico" po vjen, ja kur do përballen Barça dhe Reali Data e "El Clasico" për këtë sezon është vendosur përfundimisht. Këta dy skuadra do të përballen për herë të parë pë
Trump: Këto kafshë duhet të përballen me ashpërsi Një burrë është arrestuar nën dyshimet për kryerje të “veprës terroriste”, meqë ka përplasur veturën me ndalesat e sigur
E martë e zezë: Zjarre e rrëshqitje dherash, 3 shtetet që po përballen me ferrin Sot është e martë e zezë! Shteti fqinj Greqia po përjeton një ndër tragjeditë më të rënda, pasi disa vatra zjarri pushtu
Publikohet foto, trofeu mbërrin në "Luzhniki" Sot në orën 17:00 do të zhvillohet finalja e madhe Botërorit ku do të përballen Franca me Kroacinë. Ndeshja do të zhvill
Drama për Real Madrid, pas 25 ditësh do përballen me "bishën" që krijuan Cristaino Ronaldo tashmë është zyrtarisht lojtarë i Juventus dhe mësohet se shumë shpejt do të prezantohet te "zonja e v