999 rezultate për

perballem

"Po përballemi me një armik", Osmani: Duhet të bashkojmë forcat kundër antisemitizmit Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, tha në Forumin e Antisemitizmit se të gjithë vendet e botës duhet të bash
Si të përballemi me ankthin në punë? Kombinuar ky fenomen me udhëtimet e gjata të punës dhe orët më të gjata në punë bën që ne të kalojmë pjesën më të madhe
Lacio presion klubeve italiane: Vazhdoni sezonin ose do të përballemi në… Lacio u bën thirrje klubeve të tjera të Serisë A dhe Federatës Italiane të futbollit se në rast se ky sezon futbollistik
Pjerin Ndreu "me nder familje" ndaj Auron Tares për jahtin luksoz: Kemi gjithë jetën që përballemi Ka shkaktuar një debat të fortë vendimi i Drejtorisë së Përgjithshme Detare për të mos lejuar qendrimin në portin e Durr
Agnelli ngre alarmin: Klubet po përballem me ekzistencë, sfidë e madhe për futbollin Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka thënë se klubet evropiane përballen me një kërcënim të vërtetë ekzistencial n
Zyrtari i UEFA ngre alarmin: Po përballemi me probleme të mëdha Anëtari i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, Zbigniew Boniek pranon se ata po përballen me situatë të vështirë dhe nuk do të
Koronavirusi dhe spiunazhi, si veprojnë shërbimet sekrete teksa përballemi me një sëmundje globale Në vështrim të parë shërbimet sekrete dhe pandemia Corona nuk kanë të bëjnë asgjë. Por megjithatë shërbimet sekrete në k
Zidane: Guardiola është më i miri, nuk përballem unë dhe ai por Real - City Zinedin Zidane ka folur para ndeshjes së madhe Real Madrid - Manchester City. Francezi ka thënë se Guardiola është trajn
Zylfije Haklaj nuk e mohon eliminimin e Rasim Lumneshit: Do ia them Berishës kur të përballemi Në Tropojë, qarkullonin fjalë për një zotim që vajza e dytë e familjes, Zylfija, kishte bërë mbi trupin e pajetë të vëll
PD: Gati të përballemi me Ramën, e mundim! Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, zbuloi detaje të reja mbi kalendarin e opozitës për Refo
Basha: Të shtunën do të përballemi me tiraninë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me anëtarë dhe mbështetës të PD në Shkodër.
Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Maqedonia merr masa për të frenuar emigrantët Zëvendëskryeministrja dhe Ministre mbrojtjes e Maqedonisë së Veriut Radmilla Shekerinska ka lajmëruar përforcimin me for
Si të përballemi me dezinformatat e Kremlinit Hulumtuesi i lartë dhe drejtor i Programit rus në Qendrën për analiza të politikave evropiane (CEPA), institut hulumtue
Joshua i drejtohet Millerit: Mezi po pres të përballem me ty dhe të të tregoj vendin Pas konferencës së parë për shtyp të zhvilluar disa ditë më parë në Nju Jork, boksierët Anthony Joshua e Jarrell Miller
Mayweather kërkon duel me McGregor Boksieri amerikan, Floyd Mayweather i cili numëron 50 fitore dhe asnjë humbje ka deklaruar së fundmi se kërkon të dueloj
Di Francesco: Përballemi me një kundërshtar shumë agresivë Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco gjatë konferencës është cilësuar si një vizionar europian, ku ka përdorur ironinë
"Gjithmonë duam të përballemi me më të mirët, me Messin" Spanja është duke u përgatitur për t’u përballur me Argjentinën në “Wanda Metropolitano” dhe lojtari i Realit, Lucas Vaz
Marotta vlerëson madhështinë e Realit, por nuk i trembet Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka folur rreth shortit të Champions League kundër Realit të Madr
Basha sfidon Ramën: Hajde të përballemi në shesh! Lulzim Basha nga foltorja e Kuvendit ka bërë sërish thirrje për protesta më 27 janar. "Nëse rrini në shtëpi do vazhd