999 rezultate për

perballe

Juventusi përmbys rezultatin përballë Lazios (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, Juventusi ka arritur të përmbysë gjithçka në të dytën. Morata ka shfryt
Përmbysja e Ramës fillon nga Durrësi, si Basha pritet të fitojë ndershëm me Xhaferajn përballë Dakos dhe Kokës Edhe pse jo zyrtarisht, fushata për përballjen elektorale të 25 prillit ka nisur vrullshëm tashmë, me palët që po zhvill
Sot përballej me prokurorinë, përfundon në spital "eksperti" që ndryshonte datat e skadencës Ditën e sotme zhvillohet seanca e dhënies së masës së arrestit për biznesmenin nga Saranda, i cili akuzohet për mashtrim
Greqia e "gjunjëzuar" përballë pandemisë, 2300 raste me COVID-19 brenda ditës Autoritetet shëndetësore janë në gatishmëri të lartë ndërsa përhapja e koronavirusit vazhdon me intensitet të pakësuar.
Turqia përballë, tronditet ushtria greke Këshilli i Sigurisë Kombëtare në Greqi ka shkarkuar nga detyra një numër të madh drejtuesish të ushtrisë greke gjatë mbl
Super ndeshja e javës në Premier League, Chelsea përballë Man United Kampionati anglez ka lënë pas 2/3 e ndeshjeve dhe tani cdo takim merr një rëndësi të veçantë dhe influencon ndjeshëm në
Juventusi zhbllokon rezultatin përballë Veronas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Veronas dhe Juventusi, rezultati është zhbllokuar në të dytën. Ë
Kujtim Gjuzi nuk ndalet, bashkon partitë e vogla e krijon "opozitën e re" përballë Ramës Një opozitë e re është regjistruar në KQ me siglen "AOKBPEK". Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është ai
Përfshihen nga flakët dy automjete të parkuar përballë Gjykatës në Elbasan Një makinë ka marrë flakë gjatë natës së djeshme përballë Gjykatës në Elbasan. Mësohet se makina ka qënë e parkuar përba
Gati për zgjedhje! Ky është emri që zgjedh opozita përballë Ramës më 25 Prill Opozita tashmë është gati për zgjedhje dhe po shftrytëzon orët e fundit për të mbyllur të gjitha marrëveshjet me aleatët
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Cadiz (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Cadiz në minutë ne 31'. Kapiteni, Leo Messi është treguar i sakt
Ndeshja përballë Arsenalit, Rodri: Do jetë e vështirë Arsenali do të ndeshet me Manchester Cityn në kuadër të javes së 25-të të Premierligës. Arsenali do jetë nikoqir i sk
Reali zhbllokon rezultatin përballë Valladolid (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Valladolid në shtëp
Horoskopi 20 shkurt, shenjat që do të përballen me vështirësi ditën e sotme Dashi Sot do të jeni energjik dhe të zellshëm. Jeni të etur për të zbuluar talentet tuaja personale dhe të shfaqeni n
Ançeloti përballë misionit të pamundur, kërkon të thyejë një tabu që zgjat 21 vite Karlo Ançeloti ka këtë javë një mision në dukje të pamundur për skuadrën e Evertonit. Trajneri italian synon të bëjë një
2013 dhe sot, realiteti i hidhur përballë premtimeve të Ramës për Poliçanin (VIDEO) Publicisti Namir Lapardhaja ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku nxjerr në pah problematikat e Poliçanit, të
"Dikur e shikonim në TV, tani përballemi në fushë", Gjimshiti kërcënon Realin Atalanta mbërrin për të dytin vit radhazi në fazën me eliminim direkt në Champions League. Por nëse sezonin e shkuar
Ruiz rikthehet në ring në pranverë, do të ketë përballë veteranin amerikan Boksieri meksikan Andy Ruiz Jr, ish kampion bote në peshën e rëndë, do të duelojë në pranverën e këtij viti ndaj amerika
Isa Mustafa pranon humbjen përballë Vetëvendosjes Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se në ditët në vazhdim, partia e
Shënoi golin e 100 me Napolin përballë Juventusit, Insigne ia dedikon gruas së tij për Shën Valentin Lorenzo Insigne shënoi golin e 100-të në fanellën e Napolit. Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insigne, shënoi golin e tij